«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
23/06/2012 13:40  Bentonit. Bentavit.
Bentonit
 

http://www.youtube.com/watch?v=qmyF0zgAkkY

http://www.youtube.com/watch?v=W1sh6iOF8QI

http://www.youtube.com/watch?v=XqNC9IriamU&feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=-ZKY6mPNdKI&feature=related
 
Universaalne, juba looduse enda poolt ideaalses tasakaalus olev mineraalide kompleks, mis sisaldab 70 erinevat ja asendamatut mikroelementi, ajastust, mil Maale tekkis elu. Temas on loomise energia. Samamoodi kui nende elementide kaasabil tekkis elu, on nad eluks endiselt asendamatud. Inimorganismis on nende ülesandeks tagada organismi kui terviku toimimine. Bentoniti saadakse savimineraalist montmorilloniit, mis on looduslik adsorbent. (Adsorbent ehk adsorbeeriv aine on suure eripindalaga, vees lahustumatu aine, mis koondab oma pinnale teist ainet adsorbaati. Tuntud adsorbendid on nt bentoniit, alumiiniumoksiid, silikageel, aktiivsüsi. Allikas: Wikipedia). Kaevandus asub Krimmis, Kudrinskis, ökoloogiliselt puhtal looduskaitsealal.
 
Bentoniti soovitatakse kui hädavajalikku looduslikku toidulisandit paljude erinevate haiguste profülaktikaks või kompleksis teiste ravimite või preparaatidega. Eriti häid tulemusi on saavutatud südameveresoonkonna-, vereloome-, tugi-liikumisaparaadi-, diabeedi, rasvumise, mao ja seedetrakti, ainevahetushäirete ja veel paljude probleemide puhul. Samuti intensiivse kasvu, sugulise küpsemise, kõrgendatud füüsiliste koormuste, stressi ja muude pingeseisundite korral.
Bentonit omab väljendunud põletikuvastast, valusündroomi vähendavat, antioksüdantset ja adsorbeerivat toimet. Ta aktiveerib metabolismi rakkudes, taastab organismi eneseregulatsioonimehhanismid, tõstab rakumembraanide läbitavusvõimet.  Betonit’i iseloomustab veel üks ja ehk isegi kõige tähtsam omadus – ta on organismile absoluutselt kahjutu ja teda võib tarvitada väga pika aja kestel, ning tal puuduvad vastunäidustused nii täiskasvanute, kui ka laste suhtes.
Maailmas on juba aastakümneid välja töötatud kompleksseid toidulisandeid, mille koostises oleks optimaalses koguses ja kombinatsioonis eluliselt tähtsaid vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. Ukrainas ei hakatud tegelema jalgratta leiutamisega, vaid tuldi hoopis geniaalsele mõttele, mitte parandada Emaksese Looduse kingitust – SAVI - kosmosetehnoloogiate abil. Nüüd on olemas unikaalne toode „Bentonit“, mis varustab organismi kõikide mikroelementidega ja samaaegselt viib organismist välja raskemetallid, radioaktiivsed elemendid, mürgid, toksiinid ja šlakid.
Toote on heaks kiitnud Ukraina Tervishoiuministeerium, sanitaarepidemioloogilise ekspertiisi №05.03.02-04/31097; 04.07.2006 alusel. Bentonit on lülitatud toidulisandite nimekirja Ukraina Ministrite Nõukogu otsusega №12; 04.01 1999.
Toote välja töötaja ja tootja on teaduslik-meditsiiniline ettevõte «BENTOKRYM», Ukraina, Krimmi Autonoomne Vabariik. Toote tehnilised tingimused ТУ У 15.8-22264780.002-2002 21.
 
 
 
Savi ravivaid omadusi tunneb ja kasutab inimkond juba iidsetest aegadest peale. Savi on kasutatud ravimiseks Kolumbuse eelses Ameerikas, Vanas - Kreekas ja –Roomas, Araabia maades ja mujal. Teda on erinevate haiguste puhul kasutanud tervendajad ja ravitsejad üle kogu maailma.
Looduses eksisteerib suur hulk erinevaid savi tüüpe. Väliste tunnuste põhjal on nad kõik lähedased, kuid suured erinevused nende vahel seisnevad struktuuris ja mineraalide koostises, mida on võimalik kindlaks teha ainult laboratooriumites. Samuti pole kõikidel savi liikidel ravivaid omadusi. Krimmis, Kudrinski leiukohas asuvad savilademed on tunnustatud etalonina üle kogu maailma. Neis lademetes on montmorilloniidi sisaldus 95-98%.
Krimmi Riikliku Meditsiiniakadeemia, Harkovi Farmaatsiaülikooli ja teadus-tootmisettevõte Bentokrym on „Bentonit“ tootmiseks välja töötanud unikaalse tehnoloogia, mis ei riku savi looduslikku struktuuri ega koostist. Samuti on koostöös Ukraina Radiatsioonimeditsiini Instituudiga läbi viidud suuremahulised kliinilised ja prekliinilised uuringud.
Raviva savi tootmiseks kooritakse meetrite paksune mergli kiht mehhaaniliselt. Edasine bentoniidikihi, mille paksus on 15-70 cm, kaevandamine toimub puidust instrumentidega, samaaegselt kogu kaevandatud savikiht sorteeritakse. Raviotstarbeks minev savi saadakse ainult savilademe keskosast. Jälgitakse väga täpselt, et see ei puutuks kokku muudest kihtidest pärit saviga. Edasi ladustatakse tooraine spetsiaalsetesse konteineritesse ning transporditakse tehasesse. Tehas kasutab töötlemiseks tehnoloogiat, mis ei riku montmorilloniidi kristallvõrelist struktuuri ja samas säilub ka kogu orgaaniline ja energoinformatiivne kompleks (töötlemise käigus ei tõuse temperatuur üle 35oC ja seetõttu säilub mineraalikristallides sadu aastamiljoneid vana, puhast loomisinformatsiooni kandev vesi).
Savimineraal montmorilloniit – see on organomineraalset päritolu vulkaaniline tuhk,  mis kannab endas informatsiooni kambriumi eelsest ajastust. Ta sisaldab ioonidena peaaegu kõiki makro ja mikroelement (70 elementi 81-st  seni avastatud, inimorganismis leiduvast elemendist), sealhulgas 77% baaselementidest ja 23% hapetest. Montmorilloniidil on keerukas kihiline ehitus. Kihtide vahel asuvad peptiidiahelad (looduslikud aminohapped), mis pärit kambriumi eelsest ajastust – ajastust mil elu hakkas Maale tekkima. Seetõttu on tehnoloogilises protsessis väga oluline, et temperatuur ei tõuseks üle +35oC. See eristab „Bentonit“-i kõigist teistest kunstlikult toodetud vitamiini- ja mineraalikompleksidest, et ta on sobilik absoluutselt kõikidele elusorganismidele ja tema komponendid tungivad kergelt läbi rakumembraanide, kindlustades rakud kõige eluks vajalikuga, lisaks veel elu ja loomise informatsioon.
Howard Hugh meditsiiniinstituudi ja Massachusetsi haigla teadurid leidsid just montmorilloniidist elemendid, mis esinevad ka inimrakkude rakumembraanide ehituses. Kaasaegne bioloogia vaatleb rakumembraane kui raku tähtsaimat osa, mis osaleb ainevahetusprotsessis osalevate komponentide transpordile lisaks veel ka energeetilistes ainevahetusprotsessides (RNA transport). Üheks tähtsaimaks omaduseks, mis ühendab montmorilloniiti ja elusaid rakke on ioonvahetuse võimekus. See normaalselt balansseeritud organismi unikaalne omadus saab täisjõu ainult siis kui organism on piisavalt kindlustatud räniga.
 
Kui räni on piisavalt, siis kaootilised protsessid korrastuvad ja aine- ja energiavahetusprotsessid suunatakse mineraalide ja mikroelementide tasakaalu formeerimiseks. Selle tulemusena normaliseerub organismi ioonne homeostaas.
Kudrinski leiukoha savi on „õline“ ning tema värvus on hallikas-roheline, mis mineraloogia ja meditsiiniliste iseloomustuste järgi tähendab seda, et temas puuduvad lisandid. Ukrainas sai Bentonit (Benta) esmakordselt Ukraina Tervishoiuministeeriumi soovitused.
 
Montmorilloniidi kristallvõre on liikuv ja imab kergelt rasvu, toksiine, raskemetallide ioone, värvaineid, mürke, šlakke, radioaktiivseid elemente ja teisi kahjulikke aineid. See toimb selle arvelt, et  mineraali  ehituslike kihtide vaheline ruum on võimeline suurenema 13-15 korda.
 
Bentonit omab regenereerivat ja säilitavat toimet, mis on suunatud limaskestadele ja selle tõttu aktiviseerub keskmolekulaarsete metaboliitide (kolesteriinid, rasvhapped, triglütseriinid jne) sorbtsioon verest ja lümfivedelikust.
Tänu unikaalsetele füüsikaliskeemilistele- ja bioloogilistele omadustele taastab „Bentonit“ mao ja seedetrakti limaskesti (Ukraina Radiatsioonimeditsiini Instituudi andmed) ja kindlustab organismi loodusliku, ideaalses tasakaalus mikro- ja makroelementidega, mineraalsoolade, aminohapete ja bioaktiivsete ainetega.
Absorbeerivate omaduste poolest ületab „Bentonit“ teisi absorbentide tüüpe 2 – 2,5 korda. Seejuures eristab teda teistest „valikulise puhastamise“ võime, mille käigus küllastatakse organismi oluliste (asendamatute) mikroelementidega: Si+4, Ca+2, Mg+2, Na+, K+ jne, ühtekokku 70, mis on hädavajalikud kogu organismi normaalseks funktsioneerimiseks. Kõike seda iseloomustab igasuguste kahjulike kõrvaltoimete puudumine, ning see, et teda võib tarvitada pikaajaliselt. „Bentonit“-il puuduvad vastunäidustused lastele ja täiskasvanutele.
 
 
Suuremahuliste kliiniliste uuringute käigus on tehtud kindlaks Bentoniti  järgnevad omadused:
·         Enterosorbent – leelistasakaalu kiire normaliseerimine. Hea imamisvõime tõttu seob hästi sapi soolasid, soolegaase, viiruseid, bakteriaalseid toksiine, seedumata glükoosi. Tuntumatest sorbentidest erinevalt, ei kutsu esile vee-elektrolüüdi ega soolestiku mikrofloora tasakaalu rikkumist, vaid vastupidiselt, soodustab soolebakterite elutegevust. See võimaldab toodet kasutada pikaajaliselt ja profülaktilistel eesmärkidel.
·         kaitseb soolestiku limaskesta glükoproteiinide eest
·         kaitseb soolestiku limaskesta ärritavate mõjurite eest
·         Looduslik polümineraalne preparaat. Sisaldab organismi igapäevaseks elutegevuseks vajalikke asendamatuid mikroelemente nagu : räni, raud, magneesium, kaalium, jood, vask, tsink, kaltsium, molübdeen, seleen, kroom, vanaadium, boor jne.
Haigused, millede tekkepõhjuseks on elutähtsate mikroelementide puudus, kasutatakse terminit „hüpomikroelementoos“. Vajalik on märkida, et kroonilisest mikroelementide defitsiidist tekkivate patoloogilistes seisundites  mängivad olulist rolli fermentopaatiad. See on seaduspärane, kuna enamik fermente vajab inimorganismis aktiveerumiseks asendamatuid mikroelemente. Seejuures on igal elemendil metaboolses protsessis täita unikaalne roll.
Veel teavet mikroelementidest
Inimorganism mikroelemente ega mineraale ise ei sünteesi. Seetõttu peavad need elutegevuseks hädavajalikud elemendid sattuma organismi väljastpoolt – nad peavad olema olemas inimese toidulaual. „Bentonit“ on laialdaselt kasutuses kui naturaalne toidulisand. Sisaldades praktiliselt kogu vajalikku elemendispektrit on ta hädavajalik enamiku terviseprobleemide profülaktikas ja kompleksse ravi koosseisus (veresoonkond, tugi-liikumisaparaat, soolestik ja seedetrakt, vereloomehäired, onkoprobleemid, diabeet, rasvumine jne)
Samuti on soovitav Bentoniti kasutada lastel intensiivse kasvu- ja, sugulise küpsemise perioodil,  suurte füüsiliste koormuste, stressi, depressiooni, kroonilise väsimuse sündroomi jne. korral. Bentoniti koostisosad on rakkudele optimaalselt omastatavad, mis välistab üledoseerimise ohu.
BENTONIT:
o   Suurendab organismi elujõudu temas sisalduva, kristallistruktuuridesse salvestunud vees sisalduva „elu sünni informatsiooni“ tõttu.
o  Taastab organismi eneseregulatsioonimehhanismid
o  Parandab kogu seedesüsteemi seisundit.
o  Parandab soolestiku limaskesta seisundit (reguleerib peensoole mikrohattude    funktsioneerimist, mis omakorda soodustab mikrofloora taastumist)
o   Aktiveerib soolestiku motoorika
o   Stabiliseerib maksa, kõhunäärme ja sapiteede funktsionaalsuse.
o   Takistab hepatotsüütide lagunemist ja soodustab maksa kudede taastumist
o   Suurendab seedemahlade ja sapi tootmist, sealhulgas kõhunäärme poolt toodetavate fermentide tootmine, parendab rasvade ja süsivesikute seedumust.   Soodustab parasiitide väljutamist organismist (üle 100 erineva parasiidi), sealhulgas isegi nende, mis kutsuvad esile suguelundite infektsioone: klamüüdia, mükoplasma, ureaplasma, gardnerella, trichomonas, candida, viirusinfektsioonid, tsütomegaloviirused, toksoplasma jne.  Soodustab organismi detoksikatsiooni. Eemaldab šlakke, toksiine, raskemetallide soolasid, radionukleiide jne. Efektiivne haavandtõve puhul, ägedate viirushaiguste, diabeedi, astma, atüüpse dermatiidi korral, eemaldab rakkude ainevahetusjääke.
o   Taastab lümfisüsteemi drenaaži funktsiooni (puhastab lümfiteed, ravib lastel adenodiiti)
o   Kaitseb rakke vabade radikaalide hävitava toime eest isegi tugeva stressi ja radiatsiooni tingimustes
o   Normaliseerib ainevahetusprotsesse, sealhulgas ka rasvade ja süsivesikute ainevahetust, alandab veresuhkru taset, taastab neerude-, maksa- ja sapiteede funktsioonid.
o   Normaliseerib apoptoosi (programmeeritud rakusurm) ja immuunsüsteemi mehhanismid. (Reguleeriv toime apoptootilistele luuüdi- ja maksarakkudele)  Apoptoos on raku enda poolt indutseeritud ja programmeeritud. Rakk, mis onmääratud surema, aktiveerib ise ensüümid, mis lagundavad raku DNA jatsütoplasmaatilised valgud. Apoptoos esineb normaalsetes füsioloogilistesprotsessides, elimineerides rakke, mida enam ei vajata või mis on omafunktsionaalse potentsiaali ammendanud (vanad) rakud. Tänu apoptoosilesäilitatakse pidevalt stabiilset rakkude hulka kudedes. Apoptoosi teellikvideeritakse ka kahjustunud (viirusinfektsioonidest, geenimutatsioonidest) jaorganismile potentsiaalselt kahjulikud rakud. Apoptoosi liigne pärssimine ja ka ülemäärane toimumine viivad haiguste tekkele
o   Normaliseerib makro- ja mikroelementide tasakaalu, sealhulgas kaltsiumi ainevahetuse häired lastel, millega kaasnevad allergilised reaktsioonid.
o   Aitab kiirelt taastada ja säilitada happe-aluse tasakaalu kudedes, sealhulgas aitab kaitsta efektiivselt ka söögitoru ja kogu seedesüsteemi limaskestasid maomahla ja sapi ning soolade hävitava mõju eest.
o   Eemaldab kiirelt kõrvetiste sümptomid koos hilisema metaboolse atsidoosi sümptomite kõrvaldamisega.
o   Normaliseerib vere koostise, sealhulgas tõstab hemoglobiini- ja normaliseerib veresuhkru taset.
o   Vähendab luuvalu tugi-liikumisaparaadi patoloogiate korral, reguleerides kaltsiumi-räni tasakaalu aga samuti mõjuvad raud, fosfor, magneesium, kaalium jne.
o   Vähendab organismi ülitundlikkust, vähendades sellega allergilisi reaktsioone.
o   Tugevdab immuunsüsteemi, suurendades vastupidavust viirustele ja bakterioloogilistele infektsioonidele aga samuti ka stressile, intoksikatsioonidele ja radioaktiivsetele kiirgustele.
o   Tõstab ravi efektiivsust düsbakterioosi, südame veresoonkonna ja tugi-liikumisaparaadi haiguste korral.
o   Aitab organismil taastuda seedeelundkonnaga seotud probleemidest ning haigustest
o   Vähendab antibiootikumide ja  tsütostaatikute ning  radioloogia ja keemiaravi preparaatide kahjustavaid kõrvalmõjusid
o   Taastab vere mikrotsirkulatsiooni protsesse.
o   Tõstab vastupanuvõimet intoksikatsioonidele, parasitaarsetele- ja seenhaigustele, viiruste toodetud toksiinidele, raskemetallide mürgistustele
o   Põletikuvastane ja valu vaigistav toime.
o   Reguleerib kehakaalu
o   Vähendab stressi
o   Pidurdab prostatiidi ja impotentsuse arengut meestel, aitab kaasa naiste viljakusprobleemide vähendamisele.
o   Soodustab naha, juuste ja küünte seisukorra paranemist.
o   Parandab silma võrkkesta verevarustust ja sellega seonduvalt paraneb ka nägemisteravus.
o   Vähendab sorbitooli kogunemist silma klaaskehasse, vähendades sellega  katarakti formeerumist.
o   On profülaktiliseks vahendiks parodontoosi ja kaariese korral, vähendades negatiivseid tagajärgi.
o   Neutraliseerib tseesiumi ja strontsium-90 negatiivse mõju, sealhulgas ka laste organismile, eriti nende mõju laste hammastele.
o   Neutraliseerib alumiiniumi mõju. Mineraalis sisalduv alumiinium toimib kui mehhanismis osalev element, ega jäta organismi jälgi.

KASUTUSSOOVITUSED:
o   Bentoniti soovitatakse kasutada erinevate ravikomplekside koosseisus
o   Immuunsüsteemi tugevdamiseks kui tugev, laia toimespektriga adaptogeen (gripp, mao haavandtõbi, peavalu, hüpoksia, ülekuumenemine, alajahtumine ja muud steerssiolukorrad)
o   Teisesed immuundefitsiidid ja kroonilised haigused, millede üheks väljundiks on loidus
o   Ateroskleroosi ja südame išheemiatõbi
o   Hüpertoonia, arütmia, südamepuudulikkus
o   Südamelihase õige töö tagamine, aneurismi ennetamine, arteriaalse sidekoe tugevdamine
o   Luude ja liigeste normaalse füsioloogilise seisundi tagamine
o   Krooniline väsimus, liigeste ja lihaste valu
o   Liigeste ja lihaste põletikud, radikuliidi ja artriidi profülaktika, traumadest taastumine
o   Sclerosis multiplex
o   Tugevad füüsilised ja psühhoemotsionaalsed koormused
Unehäired, närvisüsteemi ärritused
Onkoprobleemide profülaktika
o   Varikoos
o   mõtlemis- ja otsustusprotsessi kiirendamine, tähelepanu ja kontsentratsioonivõime kasv
o   kiirendab hüübimisprotsesse, kiirendab lõike- ja põletushaavade armistumist, stomatiidi ja teiste põletikuliste protsesside vähendaja
o   juuste varane hallinemine, juuste ja küünte haprus
o   üldine noorendav mõju kogu organismile, sealhulgas suurepärane vahend naha eest hoolitsemiseks (maskid)
parasitaarsed invasioonid
keemia- ja kiiritusravi järgne ning aegne taastumine
respiratoorsed haigused
o   suured verekaotused, aneemia, kirurgilised haigused
nägemise halvenemine, mis seotud kõrgendatud koormustega (õppimine, töö dokumentidega jne)
o   progresseeruv lühi- ja kaugnägelikkus.
o   oftalmoloogilised haigused, mis seotud east tingitud muutustega;
o   naiste suguorganitega seotud põletikud, premenstruaalne sündroom, klimakteerne sündroom, mastopaatia
o   mädased protsessid, onühhomükoos, mädapaised, mastiit,
o   postoperatiivsed liited ja liited peale suuri põletikulisi protsesse
o   soor, mähkmetest tingitud haudumine lastel
o   narkoloogia
o   Üldtugevdavad protsessid organismisKOOSTIS: montmorilloniit 95 – 98%, pulber, mis loob suspensiooni toote seespidiseks tarvitamiseks , paki kaal 3g

Kasutamine: profülaktikaks –1x päevas, hommikul, tühja kõhuga 1 pakk (3g) pulbrit lahustada 150-200ml keetmata, soojas vees. Segada hoolikalt, lasta settida 2-3 sekundit. Moodustuv settepealne kolloidlahus juua sisse 30 minutit enne sööki.


Ägeda seedesüsteemi häire või keemia- ning kiiritusravi korral 3-4x päevas kuni täieliku tervenemiseni.
Organismi puhastamiseks aastatega kogunenud šlakkidest ja organismi rikastamiseks mikroelementidega soovitatakse täiskasvanul kasutada Bentoniti 6 kuud järjest, lastel 3 kuud. Edasine profülaktiline kasutus 4x aastas, igal aastaajal 30 päeva.
Tekkinud sete kasutage ära näomaskide tegemiseks (15-20 minutit) või suuõõne loputamiseks parodontoosi profülaktikaks.
Kõhukinnisuse korral lahustada pulber käesoojas vees, mitte üle 35oC ja rikastada toidulauda lahtistavate looduslike vahenditega.
Vastunäidustused puuduvad.
Säilimisaeg 3 aastat.
 
 BENTAVIT
Toidulisand. Looduslik makro-ja mikroelementide allikas.
Elu – see ei tähenda ainult elusana püsimist!
Koostis:  aktiivaine – savimineraal montmorilloniit (looduslikud nanoosakesed kuni 98 %), stevia, mentool.
Savi ravivad omadused on väga laialdaselt tuntud ning inimesed on neid teadnud kasutanud juba ammustest aegadest saadik. Ka teadlaste huvi selle mineraali vastu on järjest kasvav.
Kuid erinevate savide välisele sarnasusele vaatamata, pole nad sugugi sarnaste omadustega. Nad erinevad oma mineraalse koostise ja struktuuri poolest ja neid omadusi saab määratleda ainult laboratooriumis. Kindlasti peab meeles pidama seda, et ravivaid omadusi pole ka kõikidel savidel, mida Maa meile kättesaadavaks teeb. Oluline on savi leiukoht, koostis, kaevandamis- ja töötlemismeetod.
BENTAVIT on spetsiaalne looduse poolt balansseeritud toode, mis on loodud Krimmis paikneva Kudrinski leiukoha bentoniitsavist. Sisaldab essentsiaalseid (asendamatuid) mikroelemente (räni, kaltsium, naatrium, kaalium, magneesium jt) – 70 / 81-st inimorganismist leitud mikrolemendist. Howardi ülikooli ja Massachusettsi peahospidali (USA) teadlaste uuringud näitasid, et just montmorilloniidis leiduvad elemendid, mis moodustavad inmorganismis rakumembraane.
Esmakordselt on Krimmi meditsiiniülikooli teadlaste (meditsiiniteaduste doktorid,professorid N.P.Bulgak, N.N. Kaladze ja N.N. Bogdanov) , Harkovi Farmakoloogiainstituudi ja teaduslik-meditsiiniline ettevõtte „Benta” poolt on välja töötatud spetsiaalne toode,  milles on olemas looduslik mineraalikompleks, millel on  unikaalne ravi ja profülaktiline toime. Geneesis – vulkaanilised setted. Vanus 65 – 144 miljonit aastat – periood, mil Maale tekkis elu.
Stevia – madala kalorsusega suhkru asendaja, millel on väga laiad ravi-profülaktilised omadused. See on looduslik konservant, antimikroobne- ja seentevastane toime. Ta soodustab ainevahetusjääkide-, raskemetallide-, šlakkide- ja soolade väljutamist, taastab inimese jõuvarusid ja aeglustab enneaegse vananemisprotsesse. Stevia on asendamatuks abimeheks diabeetikutele ja südame-veresoonkonna haiguste korral. Steviosiidil puuduvad veresuhkru taset alandavad omadused tervetele inimestele ja ta ei oma vastunäidustusi. Stevia parandab mikroelementide omadusi, mis aitavad neil rakumembraanidest läbi tungida.
Mentool – kerge antiseptiline-, anesteseeriv- ja jahutav toime.
Ulatuslikud meditsiiniuuringud ja kasutuspraktika on teinud kindlaks BENTAVIT’i järgnevad omadused:
 • Enterosorbent (kõrge leeliseliste omadustega elementide sisalduse tõttu soodustab organismis kiiret happe-aluse tasakaalu normaliseerumist).  Erinevalt teistest tuntud sorbentidest ei tekita vee-elektrolüüdi balansi häireid ning ei tekita muutusi soolestikus olevas kasulikus mikroflooras vaid loob soodasad tingimused kasuliku mikrofloora arenguks.
 • Moodustab kolloidlahuse ning koostoimes soolestiku lima glükoproteiinidega parandab soolestiku lima kvaliteeti ja suurendab selle kogust.
 • Suurendab soolestiku limaskestade vastupanuvõimet
 • Põletikuvastased omadused,
 • Laiendab veresooni
 • Antioksüdantne toime
 • Bioloogilise resonantsi efekt – savi ja tervete inimkeha rakkude lainekarakteristikud on samad.
Üks tähtsamaid omadusi, mis ühendab montmorilloniidi ja inimese elusad keharakud on ioonvahetusvõimekus. See unikaalne normaalses tasakaalus oleva bioloogilise süsteemi võime saab täisjõu ainult organismis piisava koguse räni olemasolu korral. Terve inimese igapäevaste väljaheidete spektraalanalüüs näitab räni sisalduseks 4,7%. See mikroelement osaleb inimorganismi elutagamisprotsessides kaheksakordselt.
Mõned seosed :
infarktid-insuldid – räni sisaldus 1,2% / 4,7% vastu
vähk ja tuberkuloos – 1,3% / 4,7% vastu
diabeet – 1,4%/ 4,7% vastu
hepatiit – 1,6% / 4,7%  vastu jne. (Räni sisaldus Bentas kuni 49%)
 
Omades väga kõrget afiinsust (ainete võime üksteisega reageerida) rakumembraanidele Bentavit:
 • Suurendab organismi „elulisust” ja tõstab energeetilist võimekust (savikristallis olev Kambriumieelse perioodi  vedelik kannab endas Maal elu sündimise informatsiooni  ja struktureerib  ümber inimkehas leiduvat vett)
 •  Räni, tänu oma füüsikalis-mehhaanilistele omadustele, loob elektriliselt laetud süsteeme, milledel on omadus tõmmata enda külge viiruseid ja inimesele mitteomaseid haigust tekitavaid mittesümbiootilisi eluvorme.
 • Bentavit’i on soovitatav kasutada enamike seedetrakti haiguste korral, steviosiidil ja smektiidil on positiivne koosmõju kõhunäärme ja maksa tööle. Ta adsorbeerib ja väljutab sapphappeid, soolegaase, süsivesikuid, baktereid ja nende toksiine (üle 100 liigi parasiite: mükoplasma, klamüüdia, trihhomoonas jne), viiruseid, patogeenseid mikroorganisme ja teisi soolestiku ärritajaid.
 • Kõrvaldab kiirelt kõrvetised ja edaspidiselt ka metaboolse atsidoosi sümptomid
 • Normaliseerib vere koostist, hemoglobiin ja veresuhkur sealhulgas
 • Taastab luude ja liigeste normaalse seisundi, liigese- ja lihasvalud, traumad, radikuliit, artriit, osteokondroos, osteoporoos, deformeeriv artroos, jne
 • Südame- ja veresoonkonna haigused: ateroskleroos, hüpertoonia, varikoossed veenilaiendid, jne
 • Immuunsüsteemi üldine tugevdamine, laia toimespektriga adaptogeen.
 • Raskelt kinni kasvavad haavad, põletused, stomatiit, parodontoos, parodontiit ja teised põletikulised protsessid.
Kasutamine seespidiselt:
 1. 1-3 Bentaviti pakikese (kehakaalust sõltuvalt) sisu segada 100 ml sooja joogiveega (parim 42oC ja kui vähegi võimalik, vältida kraanivett). Vältida kokkupuudet metallidega! Juua 30 min enne sööki või 1 – 1,5 tundi enne ravimite manustamist.
 2. Teha lahus vähese veega valmis ning lasta seista 8 tundi ja seejärel lisada veidike sooja vett ning juua
 
Bentoniitsavi on unikaalne looduslik abimees, mis aitab inimesel ökoloogilisel prügimäel ellu jääda.
Savil ja inimesel on ühesugune energeetika. Sarnane ravib sarnast!

Soovitame eelkõige kasutada välispidiselt maskidena lokaalselt keha probleemsetes piirkondades.
Ukraina; 01001, Kiiev, Kreshatik 10B – 711; +38 (044)592-78-00; bentavit@gmail.com
Tootja: TOV Teaduslik meditsiiniline tootmiskoondis „Benta”, Krimm, Simferopol.

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi