«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
13/03/2020 12:40  Alvenorm Forte + Revilab SL 06 - efektiivne toetus hingamissüsteemile.
«Alvenorm Forte + Revilab SL 06»: efektiivne abi hingamissüsteemile
Hingamissüsteemi hea tervis – pole mingitki kahtlust, et ilma selleta on hea elukvaliteet raskesti saavutatav. Vereringe ja hingamine on need kaks protsessi, milleta inimene hukkub loetud sekundite jooksul.
Respiratoorsel teel toimub eluliselt vajaliku hapniku transport organismi ning samu teid pidi väljutatakse sealt süsihappegaas ning sellised ainevahetusprotsesside lõppjäägid nagu: väävelvesinik, ammoniaak jt. Ilma hapniku osaluseta ei toimu organismis ainsatki biokeemilist ainevahetusreaktsiooni. Hingamisorganid osalevad helide tekitamises, lõhnade määratlemisel, lipiidses- ja vee-soolade ainevahetuses, immuunvastuse väljatöötamises ning isegi mõnede hormooni sarnaste ainete sünteesis ning homeoöstaasi toetamises.
Olles terved, võtame me hingamist kui iseenesest mõistetavat asja. Hiina meditsiin ja ajurveda aga pööravad hingamisele väga suurt tähelepanu ja on olemas hingamistehikad, mille abil saab organismi tervendada ning tasakaalustada. Sanskritis näiteks tähendab sõna „hingamine“ praana’t, mis on mõiste „elu energia“ sünonüümiks.
Normaalses olukorras on inimese hingamissagedus keskmiselt 16-18 hingamisliigutust minutis. Iga sissehingamisega satub kopsudesse umbes 500 ml õhku. Maksimaalselt sügaval sissehingamisel võib aga sisse  hingatava õhu kogus ulatuda 3,5 – 5 liitrini (kõik sõltub rinnakorvi suurusest ja kopsude treenitusest. Sportlastel võib kopsumaht olla isegi rohkem kui 6 liitrit.
 
Hingamissüsteem koosneb õhuteedest: ninakoopad, trahhea, bronhid ja hingamisorganist kopsud. Kopsud asetsevad südame mõlemal küljel ning nad on kaetud kaitsva kihi – pleuraga -  ning nad jagunevad osadeks segmentideks ja osakesteks.
Põskkoobastes õhk soojeneb, puhastub ja talle lisandub niiskust. Edasi liigub õhk bronhidesse, mis samuti omakorda jagunevad hingamisbronhioolideks, mille seintel, nagu viinamarjakobarad, ripub suur hulk väikeseid alveoole-mullikesi. Nende seintel on tihe inimkeha kõige väiksemate kapilaaride võrgustik ning kõik see moodustab ühe raku paksuse membraani, mille kaudu inimkeha gaasivahetus toimubki. Just siin toimub sissehingatava õhu sidumine verega.
Inimese kopsudes on rohkem kui 700 miljonit alveooli ja kui teha nende pinnalaotus siis on see ala suurem kui 100 м2! Alveoolide sisemust katab spetsiaalne pindaktiivsete ainete segu — surfaktant. See takistab alveoolide seinte kokku kleepumist. Seda sünteesitakse vereplasmast ja seda teevad spetsiaalsed teise tüübi alveoolirakud.  Täiskasvanul sünteesitakse seda väga suurel hulgal ning see uueneb pidevalt. 1 tunni jooksul uueneb kuni 10 % surfaktandist. See funktsioon on gaaside ainevahetuses väga tähtis, sest organism vajab pidevaks hapnikuga varustatuse tagamiseks väga suurt hingamises osalevat kopsu pinda.
Kui inimene mingil põhjusel hingab suu kaudu, satub õhk otse neelu. Ta ei soojene ega puhastu ning see loob haigustekitajatele takistamatu otsetee inimorganismi. Limaskestade poolt loodav hingamisteede lokaalne kaitse toimub läbi mittespetsiifilise – mukotsiliaarse kliirensi (ingl. Mucociliary clearance (MCC)) – mehhanismi. Selle mehhanismi toimimine kindlustatakse spetsiaalsete rakkude (enterocytus caliciformis) poolt piisava limakoguse sekretsiooni ja hingamisteesid katva epiteelkoe piilide võnkumiste kaudu. Ripsepiteeli piilid võnguvad kiirusega 16 – 18 võnget sekundis! Mukotsiliaarsüsteem tänu väljapoole suunatud liigutustele eemaldab organismist võõrained: viirused, bakterid ja toksiinid.
 
Sügis-talvisel perioodil ohustavad meid paljud ägedate respiratoorsete viirushaiguste tekitajad: adenoviirused, rinoviirused, gripiviirused, reoviirused jt. Tänases päevas on välja selgitatud rohkem kui 142 erinevat viirust, mis inimesel ägedaid respiratoorseid nakkuseid tekitavad. Tegemist on kõige suurema ja -levinuma haigustekitajate grupiga üldse. Kui haigustekitajad tungivad ülemiste hingamisteede epiteeli, surutakse esimese asjana maha organismi immuunreaktsioon. Kuna immuunsüsteemi töövõime on sisuliselt nulli lähedane, ägenevad kohe kroonilised haigused, mis võivad inimesi kimbutada aastaid või isegi aastakümneid ning millede tagajärjeks võivad olla erinevate bakterite poolt põhjustatavad terviseprobleemid ja põletikud.
Hingamissüsteemi kahjustavad peamised faktorid:
 • Saastunud õhk, mis sisaldab organismi jaoks agressiivseid aineid (lämmastik- ja vääveldioksiid, süsivesinikud,  lämmastikoksiidid, aldehüüdid, nitraadid), mis põhjustavad ärritust ja hingamissüsteemi kahjustusi;
 • Tööstuse- ja autotranspordi poolt tekitatav tolm. Sõltuvalt tootmise eripärast, on tegu metalli-, puidu-, jahu-, puuvilla- ja paljude teiste ainete tolmuga; toksilised aurud (ammoniaak, kloor, happed, fosgeen jt; tõmbetuul; kõrge ja madal temperatuur; rehvide, pidurikatete ja asfalti tolm jne;
 • Külm- ja niiske kliima. Soodustab limaskestade krooniliste põletike teket ning arengut.
 • Infitseerumine. Põhjustab lokaalse resistentsuse langust ning loob tingimused hingamisteedes nakkuse levimiseks.
 • Varem põetud hingamisteede põletikulised haigused. Sageli on tegu lõpuni välja ravimata pikale veninud protsessidega.
 • Geneetilised faktorid ja pärilikkus.
Eraldi tuleb peatuda suitsetamise kahjustavatel mõjudel ja seda nii aktiivsel- kui ka passiivsel suitsetamisel. Tubakasuits põhjustab ripsepiteeli ümbersündi ning moodustab vähirakkude eelrakke. Kasvõi ühe ainsa sigareti suitsetamine põhjustab bronhide ripsepiteeli ja mukotsiliaarse kliirensi kahjustusi. Tubakasuitsus leiduvad ained alandavad limaskestade funktsionaalsust ning tõstavad infektsioonidesse nakatumise riski. Lisaks stimuleeritakse liigset võõraineid lahustavate  proteolüütiliste fermentide sünteesi ja selle tagajärg on kopsus elastsete sidekoe kiudude kahjustus ning järjepidev emfüseemi (kopsu õhuruumi suurenemine) areng. Тubakasuits põhjustab bronhides aseptilisi põletikke – suitsetaja bronhiit. Suitsetamise tagajärjeks on allergiliste reaktsioonide kasv ja kopsude hüpertensia. Kusjuures ei ole vahet, kas inimene on aktiivne või passiivne suitsetaja.
 
Kõige enam levinum kopsuhaigus on krooniline bronhiit. Tema algus on praktiliselt märkamatu. Tema areng on pidev ja väljendab end aastate vältel vaid kergete köhahoogudena ning väsimusena. Sellised süptomid ei kutsu reeglina esile mitte mingit häireseisundit. Haiguse progresseerudedes on aga edasised tagajärjed nukrad — hingamispuudulikkus ning cor pulmonale (ld.) — südame parempoolsete osade suurenemine.
Kroonilise bronhiidi korral on antibiootikumidega ravi väheeffektiivne ja seda just erinevate keskonnafaktorite ja mittespetsiifilisuse tõttu. Parimaks vahendiks on targalt teostatud profülaktika ehk erinevad abinõud, mis on suunatud haigusest kahjustatud patogeensete sõlmede tervendamisele ning lokaalse ja üldise immuunsuse tugevdamisele. Samuti on väga oluline hingamissüsteemi kaitsemehhanismide taastamine ning organismi adaptiivvõimekuse suurendamine.
 
Hingamissüsteemi, mis erilist tähelepanu vajab just külmaperioodil,  kui erinevad viirused on kõige aktiivsemalt tegutsemas, on Peptidese poolt välja töötatud naturaalne ning igati innovaatiline kompleks. «Аlvenorm forte» + Revilab SL 06.
See kompleks on peptiidse- ja mittepeptiidse bioregulatsiooni sulam ja on mõeldud respiratoorse süsteemi töö toetamiseks ning tagamiseks. Erinevate preparaatide süsteemsel kasutamisel on hingamissüsteemile ja kogu organismile harmoniseeriv toime: taastub mukotsiliaarne kliirens, tugevnevad lokaalne ja üldimmuunsus (kopleks aktiveerib immuunglobulin-A ja interferooni sünteesi, suurendab surfaktandi tootmist, normaliseerib põletikumediaatorite sünteesi, alandab turseid ja bronhide spasme. Kiirendab bronhide- ja alveoolide limaskestade regeneratsiooni ning alandab limaskestadel elavate mikroobikolooniate hulka.
«Alvenorm forte»: reparatiivne-, bakteritsiidne-, hülgamisomadusi parandav-, röga lahtistav-, põletike vastane toime. See saavutatakse preparaadi koostisse kuuluvate islandi sambliku-, eukalüpti-, saialille-, suure teelehe-, nõgese, pohla-, taruvaigu-, piparmündi- ja kummeli ekstraktide kaasabil.
Preparaat taastab bronhide- ja alveoolide limaskestade funktsionaalse seisundi; vähendab spasme ja turseid kopsudes ning muudab paremaks kogu gaaside ainevahetuse. Lisaks muudab Alvenorm forte röga reoloogilisi omadusi ning kergendab tema väljutamist.  Leevendab nn. kuiva köha refleksi. Üldtoniseeriv, higieritust soodustav ning palavikku alandav mõju. Võimas antioksüdant.
Peptiidikompleks Revilab SL 06 sisaldab füsioloogiliselt aktiivseid lühikesi peptiidideahelaid, mis on suutelised taastama geenide tööd, mille järel hakkab rakk sünteesima range struktuuriga koespetsiifilisi valke. Reeglina on selle protsessi lõpptulemuseks regeneratsiooniprotsessi käivitumine kudedes. Paika reguleeritakse paljude ebasoodsate faktorite (infektsioonid, kroonilised haigused, kehasse ladestunud toksiinid jne) tagajärjel paigast nihkunud regulatoorsed protsessid. Keele all on inimesel väga tihe kapillaarveresoonte võrgustik. Keele alla tilgutades toimub praktiliselt momentaalne preparaadi sattumine vereringesse. See meetod on oma efektiivsuselt võrdne süstimisega.
ALVENORM FORTE
Ultralühikesi peptiidiahelaid- ja taimseid ekstrakte sisaldav, spetsiaalselt kopsude-bronhide süsteemi funktsionaalsete häirete leevendamiseks loodud preparaat.
Koostis: Peptiidikompleksid: AA-3; AA-14; AA-15; punase viinamarja mahla kontsentraat; teelehe ekstrakt, saialille õite ekstrakt; nõgese ekstrakt; pohla lehtede ekstrakt; lagritsa juure ekstrakt, liivatee ekstrakt; eukalüpti ekstrakt.
Peptiidikompleks AA-14 (bronhid) – aitab vähendada tugevaid köhahooge, vähendab bronhiaalastmaga kaasnevaid ilminguid. Kergendab rögaeritust. Normaliseerib sekreedi reoloogilisi omadusi, soodustab bronhide spasmide vähenemist.
Peptiidikompleks AA-15 — kopsude- ning mao seinte peptiid. Taastab surfaktandi sünteesi, kiirendab alveoolide ja bronhide taastumist. (mao sein ja kopsud) – taastab kopsude ja bronhide funktsioone ägedate ja krooniliste kopsuhaiguste korral. Mõjub nii nakkuslikele kui mittenakkuslikele haigusprotsessidele ja seda ka elatanud inimestel. Tugev mao limaskesta toetav efekt läbi antimikroobse mõju  Heliсobacter pylori elutegevuse pärssimise. Toimet võib võrrelda antibiootikumidega. Kiirendab mao haavandite kinni kasvamist.
Peptiidikompleks AA-3 – põrna peptiid (immuunsüsteemi B- sõlme peptiid) — reguleerib raku- ja humoraalse immuunsuse reaktsioone ning organismi mittespetsiifilist resistentsust. Stimuleerib regeneratsiooniprotsesse puhkudel, kus need on alla surutud, parandab rakkudes metaboolsete protsesside kulgu takistab immuunpõletike teket. 
Islandi samblik e islandi käokõrv: on põletike vastase- , immuunsüsteemi tugevdava-antibakteriaalsete- ja tugeva röga lahtistava omadusega taim.  Temas leiduvad lihhesteriin- ja protolihhesteriinhapped on suure mikroobide vastase aktiivsusega ning seda eriti streptokokkide ja stafülokokkide suhtes.
Punase viinamarja mahl: Sisaldab suurtes kogustes vitamiine ja teisi vajalikke aineid. Temas leiduvad b-grupi vitamiinid on väga vajalikud närvisüsteemi normaalses töös. PP vitamiinil aga on põletike- ja allergiliste reaktsioonide vastane toime. Kõik kokku teeb viinamarja mahlast tugeva antioksüdandi ning laia toimega antibakteriaalse preparaadi. .
Teelehe ekstraktil on antiseptiline, põletike vastane-, spasmolüütiline ning röga lahtistav ning väljutav toime. Soodustab kudede taastumist. Tänu temas sisalduvatele fermentidele, fütontiididele ja limale, aitab ta taastada hingamisteede ripsepiteeli funktsioone.
Saialille õite ekstrakt: sisaldab väga laia bioloogiliselt aktiivsete ainete spektrit. Temas sisalduvad triterpenoididel, mis on esindatud oleiinhappe glükosiidide kaudu on põletikke vähendavad omadused. Neist üks, kalendulosiid – B soodustab haavade kinni kasvamist ning parandab närviimpulsside liikumist. Flavonoidid vähendavad silelihaste spasme ning väljutavad kahjulikke aineid.
Nõgese lehtede ekstrakt: Rikkalik mikroelementide sisaldus. Üldtervendav mõju. Parandab ainevahetusprotsesse ning omab üldist toniseerivat toimet. Tõstab hingamiskeskuse toonust ja tugevdab osmoosiprotsesse ning -organismi vastupanuvõimet haigustekitajatele.
Pohla lehtede ekstrakt: tõstab oluliselt organismi vastupanuvõimet viirustele, -bakteritele ja -allergeenidele. Head antioksüdantsed omadused. Tugevdab immuunsust ning aitab vältida avitaminoosi. Pohla lehed on väga võimsa antiseptilise toimega ning kiirendavad haavandite kinni kasvamist. Nad aitavad hingamisteedest tõhusalt väljutada kahjulikke aineid ning kiirendavad limaskestade regeneratsiooni.
Lagritsa juure ekstrakt: põletike vastased- ning antibakteriaalsed omadused.  Üldtugevdav toime kogu organismile. Lagritsas leiduvad flavonoidid aitavad lõõgastada spasme, tõstavad kapillaaride elastsust ning -kudede taastumiskiirust. Pehmendav ja röga lahtistav toime. Aktiveerib lümfisüsteemi tööd.
Eukalüpti lehtede ekstrakt: hingamisteede haiguste ravis kasutatakse kui valu vähendavat-, mikroobide elutegevust alla suruvat- ning röga lahtistavat vahendit. Teda kasutatakse edukalt väga suure vastupanuvõimega mikroobide, nagu stafülokokid, streptokokid jt. vastu võitlemiseks. Tal on üldine immuunsüsteemi tugevdav toime läbi organismi loomuliku kaitsevõime tugevdamise ning aitab selle läbi võidelda furunkuloosi ning herpese, gripi ja teiste viirustega.
Nõmm-liivatee ekstrakt: võimas antiseptik ning röga eritust soodustav toime. Kuna ta laiendab bronhe siis on ta väga efektiivne pikale veninud köha-, bronhiidi- ja isegi läkaköha ravis. Soodustab higi eritust ja seetõttu on teda hea kasutada palaviku, mis põletikega kaasneb, langetamisel.  Ta suurendab üldist töövõimet ning aitab vähendada kroonilist väsimust ja tal on üldine immuunsust tugevdav toime.
Soovitused:
 • Ägedate viirushaiguste ravi ja profülaktika;
 • Kopsuhaiguste kompleksse ravi ühe toetava osana;
 • Kevad-talvine ja sügis-talvine hooaeg.
 • Niisked- ning jahedad üldised kliimatingimused ja eriti suurlinnade elukeskkond;
 • Kahjulikud harjumused, saastunud töökeskkond (aurud, tolm);
 • Kroonilised ja ägedas staadiumis kopsuhaigused (krooniline pneumoonia, krooniline bronhiit,  bronhoektaatiline haigus (бронхоэктатическая болезнь), pneumoskleroos, kopsuemfüseem, bronhiaalastma);
 • Kopsu bronhi süsteemi vähile eelnevad haigused;
 • Kui kellelgi perekonnast esineb kopsuhaigus.
Kasutusskeem:
«Alvenorm forte»
: 1 teelusikatäis 2x päevas enne sööki — 1 kuu. Enne tarvitamist preparaati loksutada.
Revilab SL 06: hommikul, enne sööki, 5–10 tilka keele alla — 1 kuu.
 
RĒVILAB SL 06 – hingamissüsteem
Kopsude jaoks on meil piisavalt preparaate. On bronhide peptiidid, kopsu alveoolide kudede peptiidid ja on olemas immuunsüsteemi peptiidid. Nüüd on see kõik ühes pudelis koos.
Suitsetajad, allergikud, astmaatikud ja need, kes aknast õue vaadates külmetushaiguse saavad, palun – see on teie preparaat!
Koostis: peptiidikompleksid: AA-3; AA-14; AA-15; , lagritsa juure ekstrakt, propolise ekstrakt, piparmündi ekstrakt, nelgi- ja kummeli eeterlikud õlid
Kasutamine: hommikul ja õhtul 5-10 tilka keele alla. Lubatud on sademe tekkimine. Enne tarvitamist loksutada. Kuuri kestus 1 kuu. Vajadusel võib kuuri korrata.
Tegemist ei ole ravimiga. Toidulisand ei ole toidukorra ega täisväärtusliku toitumise asendaja. Vajadusel konsulteerige enne toote kasutamist oma arstiga.
Koostisainete toimed:
Peptiidikompleks AA-3 (immuunsüsteemi B- sõlme peptiid) – reguleerib raku- ja humoraalse immuunsuse reaktsioone ning organismi mittespetsiifilist resistentsust. Stimuleerib regeneratsiooniprotsesse puhkudel, kus need on alla surutud, parandab rakkudes metaboolsete protsesside kulgu. 
Peptiidikompleks AA-14 (bronhid) – aitab vähendada tugevaid köhahooge, vähendab bronhiaalastmaga kaasnevaid ilminguid. Kergendab rögaeritust.
Peptiidikompleks AA-15 (mao sein ja kopsud) – taastab kopsude ja bronhide funktsioone ägedate ja krooniliste kopsuhaiguste korral. Mõjub nii nakkuslikele kui mittenakkuslikele haigusprotsessidele ja seda ka elatanud inimestel. Tugev mao limaskesta toetav efekt läbi antimikroobse mõju  Heliсobacter pylori elutegevuse pärssimise. Toimet võib võrrelda antibiootikumidega. Kiirendab mao haavandite kinni kasvamist.
Lagritsa ekstrakt – väga suur inimese organismile kasulike ainete hulk. Tema koostises olevad 27 flavonoidi mõjutavad organismi toimimist väga laias spektris. Neil on spasmolüütiline, põletikevastane ja haavade kinni kasvamist soodustav mõju.
Propolise ekstrakt – surub alla bakterite ja viiruste aktiivsust ning aeglustab mõne liigi arenguprotsesse. Propolis sobib hästi paljude parasitaarsete suuõõne infektsioonide puhul.
Piparmündi ekstrakt – sisaldab eeterlikke õlisid, flavonoide, parkaineid ja mõruaineid, mis on selle taime põhilisteks toimeaineteks. Kõige olulisem neist on mentool, mida taim sisaldab kuni 60%. Mentoolil on kerge lokaalne anesteetiline toime.
Kummeli ekstrakt – tugev antibakteriaalne ja põletike vastane toime, rahustab ja stimuleerib vereringet. Asendamatu erinevate põletikuliste protsesside ravis.
Apelsini eeterlik õli – aitab hoolitseda suuõõne tervise eest. Põletike ja igemete veritsemise vastane mõju. Aitab ravida stomatiiti ja parodontoosi.
Nelgi eeterlik õli – viiruste- ja bakterite vastane toime, aitab kiiresti parandada suuõõne mikrohaavandeid.
 
Kasutusvaldkonnad: 
• krooniline bronhiit 
• hingamisteede allergiad 
• kopsu emfüseem 
• bronhiaalastma 
• enneaegse vananemise profülaktika
 
 
 
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi