«
»

 Uudised (24)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
05/08/2019 17:09  Mikrosfäärid
*Mikrosfääride 7 omadust
 
1. Pseudovedelik, mis tekitab pseudo-kaaluta oleku.
 
Kas olete kunagi proovinud täiskasvanud inimest oma kätel üles tõsta? See on väga raske. Kui seda teha vees siis pole tegu just kõige raskema ülesandega ja, mida suurem on vee tihedus, seda kergem on seda ka teha.
Surnumeres võib inimene rahulikult vee pinnal lebada ja raamatut lugeda. Inimene justnagu hõljuks kaaluta oleku seisundis. See toimub tänu vee väljatõuke jõule, mille avastajaks oli Archimedes. Raskusjõudu tasakaalustades luuakse pseudo-kaaluta oleku seisund, mille puhul raskusjõu mõju organismile on tunduvalt väiksem ning organism hakkab funktsioneerima unikaalses seisundis. Selles seisundis on organism suuteline end ise taastama ja omi protsesse ise reguleerima ning ta suuda iseseisvalt lahendada väga paljusid terviseprobleeme. Väga ilmekas oli selle protsessi väljendus kosmonautidel, kes pärast pikemaajalist kaaluta olekus viibimist naasesid maale ilma ainsagi kortsuta.
Kui hakati uurima, mis ikkagi toimub pseudo-kaaluta oleku seisundis siis selgus, et kui inimene viibib atmosfäärirõhu 760 mm/Hg mõju all ja mida me füüsiliselt kuidagi ei tunne siis 30 – 50% inimkeha kapillaaridest ei funktsioneeri üldse või on funktsioneerimine puudulik. Kaaluta oleku seisundis need kapillaarid avanevad (sama efekt toimub ka barokambris tehtava ravi korral).  See tähendab, et raskusjõu puudusel vereringe paraneb ning vastavalt paraneb ka verevarustus organismi kõikides kudedes ning kui naha verevarustus pareneb siis taastuvad ka tema omadused ning kortsud silenevad loomulikul viisil. Just selline pseudo-tasakaaluta olek tekib kui kasutada mikrosfääre sisaldavaid tooteid.
Väga oluline on ka see, et mikrosfääre sisaldavad tooted kopeerivad ideaalselt inimese keha kontuure just tänu sellele omadusele. See omadus võimaldab inimese peal ja kaelal võtta maksimaalselt mugav asend, kus toimub kõikide lihaste maksimaalne lõõgastamine ning esmalt on seda tarvis osteokondroosi ja skolioosi profülaktikaks.
Eriti oluline on sellega peale hakata juba lapseeast alates. Sünd on lapsele väga suur stress, mille käigus organism läheb emaüsas olevast kaaluta oleku seisundist üle materiaalsesse maailma, kus tema keha hakkavad äkitselt mõjutama väga harjumatud jõud ning atmosfääri rõhk. Kui ta aga paigutada mõnele mikrosfääre sisaldavale tootele, saab ta taas tagasi talle pehmed ja  harjumuspärased pseudo-kaaluta oleku tingimused. See on alles formeeruma hakkava selgroo jaoks väga oluline. Vastsündinu selgrool puuduvad füsioloogilised nõgusused. Need moodustuvad aja jooksul kui laps õpib pead hoidma, istuma ja kõndima. On väga oluline , et see saaks toimuda parimates võimalikes tingimustes ning, et lapsel ei tekiks selgroo kõverdumist. Mikrosfääride kasutamine aitab vältida küfoosi, skolioosi ja osteokondroosi nii täiskasvanutel kui ka lastel.
Luues pseudo-kaaluta oleku tingimused, võimaldavad mikrosfäärid teie lihastel maksimaalselt lõõgastuda ning pingest vabastada. Kui lihased on pingetest-spasmidest vabad siis toimub neis ka paremini vedelike tsirkulatsioon ning vabamalt liiguvad ka energiad.  Padjad kohanduvad iga inimese keha järgi ning pole oluline kümbal küljel inimene magab. Keha pöörates kohandub selle järgi ka pea ning kael ning selgrool on alati õiged tingimused. Lisandub kõikide organite, eriti aga peaaju parem verega varustatus ning ainuüksi sellega kaasneb väga palju loomulikke tervendavaid efekte. Taastuma hakkavad nii nägemine kui kuulmine, taanduvad peavalud ja normaliseerub arteriaalne vererõhk. Paranema hakkab välimus: näo naha värvus muutub,, kortsud silenevad, tursed taanduvad, juuste kasv paraneb ja kasvama on hakanud juuksed isegi täiesti kiilaspäistel inimestel. Paraneb vaimne võimekus ning eriti selgelt on seda märgata laste ja vanurite puhul. Lastel kaob hüperaktiivsus ja nad jäävad kiiresti magama. Nende uni on sügavam ning ärkamine rõõmsam. Õppeedukuses on märgatav paranemine. Elatanud inimestel aga taastub mälu. Eriti oluline on osteokondroosiga kaasnevate valude suhteliselt kiire kadumine.
 
Tänapäeva suureks probleemiks on istuv eluviis. Pikk istumine kõval ja ebamugaval pinnal põhjustab häireid väikese vaagna verega varustamises ning tekivad hemorroidid, arenema hakkab prostatiit ning günekoloogilised probleemid. Eriti oluliselt puudutab see inimesi, kes veedavad palju aega auto roolis, kontori- või töötoolil.
Kui teil tuleb palju oma elust veeta istudes siis üheks parimaks prostatiidi ja hemorroidide ning günekoloogiliste probleemide profülaktikaks on mikrosfääridega täidetud padjad. Väga hästi töötavad nad veenilaienditega. Kui padi panna oma jalgade alla siis tekib üsna varsti tunne, et teile tehakse jalgaade massaaži, sest turse ning raskustunne  kaovad ning kaob ka valu.
 
2. Mikrosfääride teiseks omaduseks on võime koguda ning tagasi peegeldada kõiki energialiike ning neid väga ühtlaselt jaotada. Eelkõige on siin tegu infrapunakiirgusega, mida iga inimese keha erinevalt välja kiirgab.
Inimkeha kiirgab 4 – 50 mikromeetri lainepikkusega infrapunadiapasooni jäävat kiirgust. See on kõige tervendavam ja kasulikum soojus, millel puuduvad mistahes vastunäidustused. Kas mäletate kui ema pani lapsepõlves käe haige koha peale ja valu möödus? Kindlasti olete kursis sellega, et kassid heidavad haigele kohale end pikali ning leevendavad valusid?  Kõik toimub läbi elava organismi tekitatud infrapunakiirguse. Mikrosfäärid on võimelised seda soojust salvestama ning tagasi kiirgama ning seeläbi on neil unikaalne tervendamisvõime.
 
Kõik traumad, põletused ja haavad kasvavad kiiremini kinni. Väga edukalt alandab see süsteem nii täiskasvanute kui ka laste kehatemperatuure. Suur hulk külmetushaiguseid möödub neid tooteid kasutades tunduvalt kiiremini.
 
Infrapuna soojus stimuleerib nahas kollageeni sünteesi ning nahk pinguldub ja kortsud silenevad. Inimkeha toodetavat soojuskiirgust on viimasel ajal väga põhjalikult uurima asutud ja paljud seadmete tootjad püüavad luua aparaate mis kiirgaksid inimkehaga identseid kiirguseid. Kogu probleem on aga selles, et seadmesse pannakse nn. keskmisi näitajaid genereerivad kiirgusallikad, inimesest väljuv kiirgus on aga igal inimesel individuaalne ja unikaalsete omadustega.
Mikrosfäärid aga akumuleerivad just selle inimese soojust, kes toodet kasutab ning suunavad kehasse tagasi just selle kiirguse, mis sealt on väljunud. Kui tehislik soojus omab onkoloogiliste haiguste ja veenilaiendite korral vastunäidustust siis meie isiklikul kehasoojusel see puudub. Vastasel korral tuleks teki all magamine haiguste puhul samuti keelustada.
 
3. Mikrosfäärid on antiallergilised.
Tekid, padjad ja madratsid on tolmulestade ja teiste toredate tegelaste elukeskkond. Inimkeha eritab öö jooksul umbes 0,5 liitrit higi, mis on kasvukeskonnaks kõikvõimalikele seentele ja parasiitidele, millede elutegevusejäägid on paiguti väga toksilised. Mikrosfäärid on mikroorganismide jaoks sobimatu elukeskkond.
 
4. Mikrosfäärid on kaetud orgaanilise räni kihiga, mis annab neile veel ühe unikaalse omaduse – hävitavad paljusid seeni, baktereid, viiruseid ja algloomi.
Ilmselt pole enamus inimestest kuulnud, et antibiootikumide toimel hakkavad mikroorganismid muteeruma ning osad neist on õppinud isegi antibiootikumidest toituma? Muteerunud mikroorganismid aga nõuavad järjest uute ja tugevamate antibiootikumide kasutuselevõttu. Muteerunud mikroorganismid tekitavad uusi ning sageli ravimatuid haiguseid ning kohati on nad meedikud ja patsiendid täielikult nurka surunud.  Paljude inimeste immuunsus on kõikvõimalike negatiivsete faktorite toimel märgatavalt nõrgenenud. Seetõttu on bakteriaalsete-, seen- ja viirusinfektsioonide profülaktika järjest olulisem teema. Mikrosfääridel võib selles sfääris olla isegi suurem roll kui seda esmapilgul arvata võib. Mädaste haavadega rasketel haigetel ning suurte põletushaavade ja lamatiste korral on mikrosfääride loodava unikaalse keskkonna toimel tervenemine märgatavalt kiirem.
 5. Inimese biovälja normaliseerimine. Korrastatud bioväli aitab organismis tekkinud probleemidest kiiremini vabaneda.
 
Kuidas see ennast väljendab? Väga selgelt on eristatav see, kuidas üks ja sama toode erinevate inimestega „käitub“. Vahe on tajutav isegi siis kui tooteid kasutada erinevates ruumides. Kui inimesel on tõsised, kas siis selgelt nähtavad- või varjatud füüsilised või psüühilised probleemid võib toode muutuda kivikõvaks. Ta imeb inimeset välja ning salvestab endasse inimese väljades oleva negatiivse energia ning kiirgab tagasi positiivse energia. Sellisel viisil biovälja taastumine toimubki.
 
Mida teha kui padi või madrats ära „kivistus“?
 
Pange padi päikese kätte, soojusallika lähedale või õuemurule, kasvõi toa nurka või vast. Mõne aja möödudes muutub padi taas pehmeks ja kohevaks.
Küsimus, mis kindlasti tekkida võib: kui kodus on padi olemas, kas siis võivad teda kõik pereliikmed kasutada?
Teistele inimestele pole toodete kasutamine keelatud. Ainus tingimus on see, et tema kui soojusallika omadused oleksid lõppenud ehk siis teise inimese poolt jäetud kehasoojus (energiad) peaksid sealt enne kasutamist välja tulema. Kuid, nii nagu iga isiklikuks kasutuseks mõeldud ese on ka mikrosfääre sisaldavaid esemeid mõttekam kasutada individuaalselt ja seda eriti juhtudel, kui peres on keegi raskelt haige.
6. Mikrosfääride veel üheks unikaalseks omaduseks on moonutustevaba tagasipeegeldamisvõime. See tähendab, et sfäärid „püüavad“ kinni ning peegeldavad tagasi ainult rakkude endi elektromagnetilisi võnkumisi. Tekkiv bioresonantsi efekt on ainult inimese enda vibratsioonidest koosnev. Mistahes võõraid võnkeid mikrosfäärid ei salvesta.
Inimese organism kujutab endast keerukat süsteemi, mille toimimiseks on oluline tõrgeteta funktsioneeriv ja ümbritseva keskkonnaga koostoimiv energia-, informatsiooni ja ainetevahetus. Ainevahetust tema klassikalises mõistes on põhjalikult uuritud ja tundma õpitud – me tarvitame toitu, vett ja õhku ning väljutame elutegevusjääke. Bioloogilises objektis toimuv infovahetus toimub aga läbi füüsiliste väljade (elektromagnetilised, akustilised) ja keemiliste faktorite (neuromediaatorid). Füüsilistele faktoriteele omistatakse bioloogilise organismi struktuuride juhtimisprotsessides nende suure täpsuse, globaalsuse, reaktsioonikiiruse tõttu väga suur roll. Suhteliselt hiljuti tõestati aga see, et füüsikaliste faktorite seas on peamiseks infokandjaks nii objekti sees kui ka eraldi seisvate objektide vahel – inimeste vahel sealhulgas - elektromagnetiline kiirgus. Elav organism koostoimib informatsiooniliselt temast väljaspool asuvate biosüsteemide elektromagnetväljadega. Väliste elektromagnetiliste väljade mõjutusi  tajub bioloogiline organism läbi oma seesmiste elektromagnetkiirguste ning koos moodustavad nad ühtse infovälja. Elektomagnetilise kiirguse abil on võimalik, kõiki tavalisi tajuorganeid kõrvale jättes, vahetu informatsiooni ülekanne otse ajju. Mõjutuse intensiivsus määratakse elektriliste laengutega. Kõik bioloogilises objektis, aatom-molekulaarselt tasandilt alates, saavad alguse elektromagnetiliste impulsside tekitatavast elektriliste laengute muutustest. 
 
Saksa füüsik Herbert Fröhlich lõi aastatel 1977-1988 teooria ning tõestas selle ka eksperimentaalselt, et elavad rakud produtseerivad vahelduvaid elektomagnetilisi välju. Ta lõi bioloogilistes süsteemides toimiva koherentsete võngete teooria.  Akadeemik P. Gariaev koos kaasautoritega, annab aluse väiteks, et bioloogilistes süsteemides eksisteeriva koodilise hierarhia alustalaks on rakuväliste maatriksite-, rakumembraanide- ja rakkude tuumade loodud infrastruktuurid. Kõik muutused elavas organismis on eelkõige seotud just muutustega nendes struktuurides. DNA ja ribosoomid on peamised informatsioonilised biopolümeerid. Energeetilises režiimis toimub nendevaheline infovahetus läbi füüsilistes kanalites toimuva mittelineaarsete elektromagnetiliste võngete. Bioobjektide seesmiste informatsiooniliste lainete generaatoriteks ja vastuvõtjateks on mitmesugused vedelkristallilised struktuurid ning rakusiseselt ümberstruktureeritav vesi.
 
Elava aine struktuurilised elemendid funktsioneerivad kõrgetel sagedustel, diapasoonis 1008 - 1015 Hz. Tõenäoliselt on see diapasoon seotud kõige planeedil Maa eluvormidega ning lähtub see sagedus Päikese kiirguse sellest osast, mis planeedi pinnale jõuab. Eksperimentaalselt on määratud ka elava raku ligilähedased resonantssagedused, mis mahuvad vahemikku 1010- 1015 Hz. Toodud andmed kattuvad täielikult Maa pinnal mõõdetud Päikeselt tulevate elektromagnetkiirguste karakteristikutega. Samal ajal organismi funktsionaalsete süsteemide töörütmid on madalsageduslikus diapasoonis: 1,6-8,2 Hz. Näiteks mao ja soolestiku elektrilse potentsiaali rütm on vahemikus 3,8-4,6 Hz, hingamine 6,3-7,6 Hz, südame kokkutõmbedligikaudu 3,2 Hz, närvi-lihassüsteemi elementidel on see 2,6-6,5 Hz, peaaju juhtsignaalidel 0,5-13 Hz.
 
Igat keharakku ümbritseb kaitsev kiht – rakumembraan. Membraani sise- ja välispinnale, nagu kondensaatorisse, kogunevad laetud osakesed ning loovad potentsiaalide erinevuse. Membraan vibreerib ja selle toimel tekib nii raku sisse kui ka temast väljapoole üli nõrk elektromagnetiline väli. Kõikide rakkude välised magnetväljad hakkavad teineteist võimendama või nõrgestama ning loovad inimese üldise elektromagnetvälja. Raku sisene väli muutub aga energia allikaks, et anda laeng raku sisestele membraanidele-kondensaatoritele ja see tagab raku hingamistegevuse-, ainevahetusmehhanismide- ja sünteesiprotsesside töö.  Rakkudele ja organismile tervikuna on päikeselt tulevad energiad väga vajalikud. Rakud püüavad oma laetud membraanide abil Päikeselt tulevaid vibratsioone ja toimivad analoogselt päikesepaneelidele.
Kaasaegne tehnogeenne progress on kõige tugevamalt „löönud“ just sellist liiki energeetilise ainevahetuse pihta. Me kanname sünteetilisi riideid; elame majades, mis sisaldavad ekraniseerivaid metallkonstruktsioone ja sõidame autode, rongide ning lennukitega. Kogu see tehnogeenne smuuti on oluliselt rikkunud organismi elektromagnetilist „toitumist“ – enamikel inimestel on suurem või väiksem „energeetiline puudulikkus“. Eriti tugev on see probleem linnade elanikel. Eenergeetilise ainevahetushäire tagajärjeks on kõikvõimalikud ainevahetushäired, krooniliste haiguste pandeemiline kasv, praktiliselt ülemaailmne kroonilise väsimuse sündroom ja kõikvõimalikud immuundefitsiidid, millega kaasaegne meditsiin mitte midagi peale hakata ei oska. Äkki ikkagi energeetiline ainevahetus on täiesti olemas ja töötab? Äkki ikkagi on kõikide sündroomide ja puudulikkuste taga mingite hoopis peenemate tasandite ainevahetuste – energiate ainevahetuse - häired?
 
Kõige lihtsamate katsete abil saab tegelikult seda mõtet kinnitada. Isegi keerulist laboriseadmestikku pole tarvis, tõestamaks, et ilma elektromagnetlaineteta ei saa elu eksisteerida. Katseloomad (küülikud) paigutati Faraday puuri, mis blokeerib täielikult elektromagnetlainete ligipääsu. Samas tagati loomadele absoluutselt kõik eluks vajalik (vesi, õhk, toit, valgus ja isegi piisav liikumine). Kõigest küllusest hoolimata katseloomad surid 3-6 nädala möödumisel. Need katsed on läbi viidud juba ammustel aegadel ja mitte ainult küülikutega. Nende kohta saab bioloogia õpikutest lugeda.  Eksperimendi tulemused lubavad siiski pisut väita, et elu eksistents, tema bioloogilises mõistes ei ole ilma elektromagnetiliste võngeteta võimalik. Katsed näitasid selgelt, et väljastpoolt tulevad võnked mõjutavad elavate organismide toimimist. „Välised" võnked on vajalikud nii elu tekkeks kui ka püsimiseks, kuid need osalevad ka haiguste tekkeprotsessides.
 
Normaalolekus kiirgab iga rakk talle omast kiirgusspektrit, milles on olemas nii amplituudid, võimsused ja võngete hulk ühes sekundis. Nende võngete püsimine sõltub raku-, organi-, koe- või organismi resonaatori kvalitatiivsest seisundist tervikuna. Kui resonaatori „kvalitatiivne seisund“ muutub või on rikutud, tekivad mittekoherentsed, mitteadekvaatsed patoloogilised elektromagnetilised kõikumised.  Juhul kui organismis toimiv eneseregulatsiooni- ja enesetervendusmehhanism üles ütleb ning pole suuteline anomaalseid võnkeid neutraliseerima, tekib haigus. Patoloogilised kõikumised on organismis alati olemas, kuid haigus tekib vaid siis kui eneseregulatsiooni- ja isetervendusmehhanismid üles ütlevad.
 
Mikrosfäärid peegeldavad nende poolt vastu võetavaid rakkude võnkeid tagasi ilma moonutusteta. Organismi rakud reageerivad vaid sellele sagedusele, mille suhtes on neil defitsiit. Resonantsi seaduse kohaselt membraanide võnked mikrosfääride keskkonnas võimenduvad märgatavalt, see tekitab rakkude kondensaatorites laengud ning läbi rakkude võngete taastumise hakkavad taastuma nii nõrgenenud koed kui organid.
Mitte ükski ravim ega toidulisand ega füsioteraapiline protseduur pole suutelised sellist  organismi energiaga varustamise viisi asendama.  Protsessil puuduvad mistahes kahjulikud kõrvalmõjud, sest kui rakk on terve, „laetud“ ning töötab optimaalsel režiimil siis resonantsi efekti lihtsalt ei teki. Seetõttu pole võimalik mikrosfääride kasutamisega üle doseerida. Likvideerides rakkudes energiadefitsiidi aitavad mikrosfääre sisaldavad tooted organismil toime tulla väga erinevate seisundite ja haigustega. Kui töötavad rakud siis muutub efektiivsemaks ka kõikide toidulisandiute ning ravimite toime, sest preparaatidele reageerimiseks vajab organism samuti energiat. Mikrosfääre sisaldavad tooted sobivad suurepäraselt ilmastikutundlikele inimestele, kroonilise väsimuse ning unehäirete korral. Nad on ideaalseks vahendiks neile kellel suur füüsiline- või vaimne koormus. Eriti sobilikud on need tooted sportlastele. Õigeaegne ning optimaalne energiapuuduse likvideerimine ennetab raskete terviseprobleemide teket. Kui probleemid juba on tekkinud siis on nad asendamatuks raviprotsessi abivahendiks.
 
Parasiitide, kasvajate ja haigete rakkude poolt tekitatavad patoloogilised võnked tekivad aeg-ajalt igas organismis. Normaalsetes tingimustes suudab organism normaalseid ning patoloogilisi võnkeid eristada, vastavalt neile reageerida ning lülitab vajadusel sisse nende võnkeallikate hävitusmehhanismid. Kuid paljude ebasobivate faktorite mõjul lõpetab organism patogeensete võngete eristamise ning nende allikad hakkavad progresseeruma (näiteks: hüpertoonia). Peegeldades tagasi patoloogilisi võnkeid, võimaldab mikrosfääride süsteem organismil otsekui peeglisse vaadata ja seda just patoloogilis-parasitaarselt poolelt ja see aitab tal meelde tuletada, et tegu on siiski probleemiga ning ta saab alustada selle tekkepõhjustega tegelemist.
 
7. Veel üheks unikaalseks mikrosfääridega täidetud patjade omaduseks on unikaalne koostoimimine peaaju impulssidega. Neid on nimetatud heade unenägude patjadeks, sest mõju ajule on mitmetasandiline.
Aju peamised rütmid on:
 
Alfa rütm - 8 - 13 Hz, amplituud kuni 100 mikrovolti; See vastab lõõgastunud ärkvelolekule. See rütm on organismi normaalseks funktsioneerimiseks vajalik ning langeb kokku Maa rütmidega ehk Shumanni resonantsidega On teada, et kõikide usundite palved vastavad aju alfarütmile.
 
Une rütmid:
Delta rütm – 0,5 - 4 Hz; amplituud: 50-500 mikrovolti; Teetarütm: 5-7 Hz amplituud: 10-30 mikrovolti; sigmarütm “värtnarütm“: 13-14 Hz; Beeta rütm 15-35Hz: amplituud: 5-30 mikrovolti;- vastab pingelise mõttetöö faasile.
Mikrosfäärid on suutelised kinni püüdma ja tagasi peegeldama inimaju võnkeid ja rütme. Kui toimub Delta- ja Teeta impulsside diapasooni võimendamine, aitab see organismil paremini lõõgastuda, -mediteerida ning -uinuda.
 
Uni on organismi üleväsimuse vastane kaitsemeede. Une ajal koguneb uus jõud järgmise päeva toimetustega hakkama saada. Uni on regulaarse lõõgastumise mehhanism. Vastasel korral pole me terved ja kogu elu kujuneb olelusvõitluseks.  
Uni jaotub perioodideks, mille ajal une sügavus on varieeruv. Eristatakse sügava une faasi, kus nähakse und või paradoksaalset und ja mis teineteist vastastikku ei asenda. Täielikult lõdvestunud oleme me unefaasides, millega kaasnevad unenäod.  
See faas on eluliselt hädavajalik igale inimesele, kuigi vanuse suurenedes on tal kogu une ajas üha väiksem osa. Isegi siis kui hommikul ärgates unenägu kuidagi meelde ei tule, on unenägemine olemas ja teda loetakse hea une ajaks.
Eksperimendi käigus tehti kindlaks, et inimesed, kes sellest unefaasist ilma jäeti, muutusid juba kahe öö möödudes närvilisteks ning nende reaktsioonivõime hakkas langema. Unenäod aitavad maandada päeva jooksul tekkinud psüühilisi konflikte ning on suureks abiks vaimse tervise säilimisel.
 
Paradoksaalse une faasis kiirguvad ja tagasi suunatavad peaaju impulsid parandavad une struktuuri. See parandab ka unenägude kvaliteeti ning läbi selle vähenevad ka unetuse probleemid, langeb stressinivoo ning organismis taastub reipustunne ning inimene tunneb end energeetiliselt laetuna kogu järgneva päeva. .
 
Alfarütmide võimendamine vastab lõõgastunud ärkvelolekule ning aitab peaajul normaalset töövõimet taastada.
Beetarütmide võimendamine viib tähelepanuvõime fokusseerimisele, parandab mälu funktsioone ning on suureks abiks keeruliste intellektuaalsete ülesannete lahendamisel. Kui beetalainetega mõjutada aju siis stimuleerime sellega närvitsentrite tööd, mis vastutavad loogika, analüüsi ja mäluprotsesside toimimise eest ehk kokkuvõt6valt intellekti eest. Mida see võimaldab? Kõige selle kaasabil suudab inimene, alateadvuse tasandil, meelde jätta ning analüüsida keerukat informatsiooni. Kahtlemata kaasneb sellega peaaju närvikeskuste lisa-areng ja intellekti järjepidev kasv.
 
Kui sageli aju beetarütme stimuleerida? Kõik sõltub teie eesmärkidest selles elus. Kui te tahate olla edukas ja seda pikki aastaid siis peab ka intellekti arendamine toimuma pikkade aastate vältel. Elu kestel meie prioriteedid vahetuvad. Näiteks kui nooruses vajas aju beetalainetega stimulatsiooni selleks, et saavutada materiaalset edu siis vanemas eas tasub oma ajuga tööd teha kasvõi selle nimel, et vanadusest tingitud nõrgamõistuslikkus või mõni muu närvihaigus elu kvaliteeti ära ei rikuks.
Häid tulemusi on võimalik saada ka depressiooni ravis ja profülaktikas. Kas teadsite, et intellektuaalide seas on väga palju depressiooni käes kannatajaid? Miks? Intellektuaal on eelkõige optimist. Intellekti abiga leiab ta alati väljapääsu mistahes olukorrast. Depressioon on rumala inimese haigus (ei maksa tõe peale solvuda), kelle teadvuses domineerib Emotsionaalne osa. See haigus tabab kõiki, kes oma intellekti ei arenda.
Millal on ajaliselt kõige mõistlikum beeta-rütmide stimuleerimisega tegeleda? Siis kui teil on käsil mõni keeruline intellektuaalne ülesanne. Pidevalt ennast treenides veendute te ise (võib minna kuu, aasta või ka neli aastat) kui märkate, kuidas pikeneb see periood kus te suudate oma tähelepanu maksimaalselt fokusseerida, informatsiooni salvestada ja analüüsida. Ühel hetkel te märkate, kui täpselt ja loogiliselt te olete hakanud mõtlema, õigeid otsuseid vastu võtma ning olete aina rohkem enda elu eest ise vastutama hakanud. Te märkate, et olete hakanud mööduma oma töö või õpingukaaslastest ja sõpradest. Teie äri hakkab edenema ja te suudate ennast aina paremini juhtida. Ümbritsev maailm muutub teile üha arusaadavamaks ja juhitavamaks ning vähem ohtlikuks.
Seetõttu annab meie toodete erinevatel ajaperioodidel kasutamine tulemuse, kus saavutatakse väga erinevaid tulemusi. Kui te kasutate neid perioodil, kus lahendamist vajavaid raskeid ülesandeid on palju, aitavad mikrosfääridest tooteid teil keskenduda ja vajalikke materjale meelde jätta.
 
Kui tahate uinuda siis on väga tähtis teie soov ja oskus lõdvestuda. Hästi toetab palvete lugemine või häälestatus millelegi heale.
On väga tähtis, et te ei paneks pead mikrosfääridega täidetud padjale kui teil on meeled negatiivi täis.
Fakt, et sarnane tõmbab sarnast on teada ammu. Negatiivsed mõtted tõmbavad samuti negatiivseid mõtteid ligi. Mikrosfääridega täidetud padi töötab nagu lakmuspaber. On olnud juhtumeid, kus inimene ei ole suuteline patja endas sisalduva negatiivi tõttu kasutama. Seetõttu soovitame inimestele, keda vaevab terve suur hulk probleeme, kasutada patja mitte pea vaid jalgade all või isegi panna ta lihtsalt enda kõrvale.
Arst ja leiutaja
Elena Šuraeva
Svetlana Krisko
Другие материалы в этой категории:« Сертификаты и Патенты на изделия НПО "Технологии и продукты здоровья" для торговой марки "СВЕТЛОДАР"Знакомство с микросферами Светланы Крисько »

 
Meditsiinitoodete toime põhineb oma enda kehasoojuse kasutamisel (füsioteraapia). Soojendamisel baseeruvat füsioteraapiat kasutatakse meditsiinilistel eesmärkidel juba väga kaua aega, kuid mitte iga soojus pole kasulik soojus. Elektriliste füsioteraapiaaparaatide soojuskiirgus on paljude haiguste puhul, varikoos sealhulgas, vastunäidustatud. Meditsiiniseadmetes kasutatakse soojuslaine paljude osade keskmiseks taandatud sagedust ja lainepikkust ja see ei pruugi kõikidel juhtudel ja kõiki aidata.  Meditsiinilised mikrosfääre sisaldavad tooted ei kiirga ise mingit soojust nagu seda teeb meditsiiniline seade. Nad akumuleerivad, tugevdavad ja suunavad sügaval asuvatesse kudedesse tagasi konkreetse inimese soojuslaineid, ning säilitavad täielikult selle laine pikkuse ning sageduse. Toimub nahaaluste kudede temperatuuri tõus 1-2 kraadi võrra ja saavutatakse füsioteraapiline efekt, mis väljendub vere tsirkulatsiooni- ja venoosse vere äravoolu paranemises. Tulemuseks on ainevahetuse- ja kudede regeneratsiooni paranemine, rakud hakkavad tervenema ja läbi selle terveneb kogu organ. Meetod on ohutu nii veresoonkonna kui ka tugi-liikumisaparaadi taastusprotsessides.


 
Varikoosivastane, mikrosfääridega täidetud mähis VARIFORT koos kaitseümbrisega. Kasutamine: alajäsemete

tursed ja traumad; liigeseprobleemid (artriit, artroos), side- ja lihaskoe lõõgastamine, varikoossed veenilaiendid, häired alajäsemete verega varustatuses. 
         Suurus S (48x45 cm) - 70 €
         Suurus M (55x55x48 cm) - 120 €
 
Anatoomiline, mikrosfääridega täidetud padi,
       40*50 cm - 130  € 
       50*70 cm – 160  €.
 

Universaalne mikrosfääridega täidetud aplikaator. Kasutamine:      kannaliiges, põlveliiges, puusaliiges, küünarliiges, õlaliiges, vöökoht, selg,  kael, randmeliiges.
110 €
 

Mikrosfääridega täidetud anatoomiline madrats. Mõeldud kasutamiseks nii meditsiiniasutustes kui ka kodus. Aitab lõõgastada selja- ja kaela lihaseid, mille läbi toimub kogu selgroo pingetest vabanemine. Parandab vere, lümfi ning teiste kehavedelike mikrotsirkulatsiooni. Normaliseerib lihastoonust, osteokondroosi-, veenipuudulikkuse- javenoossete seiskumiste    profülaktika.
              80*200 cm – 465 €
             180*200 cm – 755 €
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi