«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
09/02/2016 10:23  Skleroos.  Imcap ja Fomidan aitavad.
Skleroos.  Imcap ja Fomidan aitavad.
Need preparaadid sisaldavad aktiivaineid, millised mõjutavad vere hüübimise mehhanisme ning nad mõjutavad isegi juba ahenenud veresooni ja seda isegi neil inimestel, kes on läbi teinud arterite operatsiooni. Preparaadid takistavad trombide teket ning veresoonte seinte kahjustamist vabade radikaalide poolt.
Skleroos – see on veresoonte ja organite tihenemine. Ta hakkab arenema, kui organismis on mikroelementide defitsiit või on nende tasakaal paigast ära. Elutähtsate mikroelementide puuduse tagajärjel tekivad defektid veresoone koes ning selle tagajärjel muutuvad sooned jäikadeks ning lõpetavad oma loomuliku funktsioneerimise: kui veresoone läbimõõt väheneb poole võrra, siis sellest ahenenud kohast pääseb verd läbi 8! korda vähem, kui normaalsest veresoonest! Veresoonte seinte tihenemine ja diameetri vähenemine viib pikkamööda organi või koe funktsionaalsuse languseni ning paljudel juhtudel on kahjustus nii suur, et organ tuleb eemaldada.
Skleroosi arengut soodustavad põletikulised protsessid, eriti tugevalt mõjuvad kroonilised põletikud. Neid põhjustavad veresoonkonnas, veres ja kudedes parasiteerivad helmindid.  Parasiidid on suutelised vabalt tungima läbi veresoone seina või organi koe. Nende liikumine kudedes purustab rakke mehhaaniliselt ning iga parasiit jätab oma liikumistrajektoorile maha verise haavandi, millesse tungivad ilma igasuguse vaevata mikroobid, seened ja viirused. Kohta, kus parasiit toimetab, eritab ta ka oma mürgised elutegevusjäägid, mis põhjustavad organismis põletikulist reaktsiooni. Iga parasiidi poolt tehtava ümberasumisega jääb maha haavand, turse ja mürgistus, mis tekitab koes allergilise reaktsiooni, mis veelgi toetab kroonilise põletiku kolde tekkimist.
Parasiidid võivad elama asuda mistahes elutähtsas organis või koes. See tähendab, et sklerootiliste muutuste eest organismis pole kaitstud mitte ükski koht. Oma arenguks ning paljunemiseks (korraga munetakse tuhandeid mune) kurnavad nad organi tühjaks kõikidest eluks vajalikest mikroelementidest.
Mikroelementide defitsiit põhjustab omakorda kudedes hapnikuvaegust ja ainevahetuse häirumist.
 • Seleeni defitsiit põhjustab veresoonte seinte põletikke
 • Kroomi defitsiit põhjustab kolesteroolinaastukeste kasvamist ja moodustumist.
 • Kardioskleroos areneb välja seleeni ja mangaani defitsiidi foonil ning selle tulemusena väheneb järsult südamelihase kokkutõmbevõimekus, süvenevad aga hingeldamine, pearinglus ja kasvab infarktioht.
 • Pneumoskleroos areneb välja mangaani ja kroomi defitsiidi foonil ja see alandab märgatavalt vere hapnikusisaldust.
 • Mangaani defitsiidi korral vabaneb luukoest kaltsium, mis vabanedes satub omakorda verre ning hakkab ladestuma veresoonte seintele täpselt samamoodi nagu katlakivi ladestub veekeedukannu seintele.
 • Arterite seintes toimuv skleroos on tingitud räni defitsiidist. Kui organismi satub erinevaid preparaate teadmatult kasutades liiga palju kaltsiumit ning seal valitseb räni defitsiit, põhjustab see ateroskleroosi progresseerumist: aju veresoontes – insuldi oht; südames – infarkti oht; neerudes – neerupuudulikkus; suguorganites – impotentsus; jalgades – amputatsiooni oht. Kaasnevaks probleemiks on raskendatud vere liikumine soontes, mis omakorda tekitab hapniku- ja toitainetevaegust kudedes. Räni on ainus mikroelement, mis suudab organismist väljutada üleliigse kaltsiumi.
Sklerootiliste muutuste profülaktika ning ravi seisneb elutähtsate mikroelementide manustamises ja parasitaarse nakkuse ennetamises. Vere mikrotsirkulatsiooni taastamine, veresoonte seinte tugevdamine, kolesterooli-ainevahetuse normaliseerimine, veresoonte ja südame kaitse on edukalt võimalik naturaalsete preparaadikomplekside kasutamise läbi. Selleks on soovitav kasutada kompleksi, mis koosneb: Metosept + Vitanorm + Baktrum – biosorbent, puhastab verd, parendab ainevahetust, tugevdab immuunsüsteemi, pidurdab üldisi vananemisprotsesse, lisaks mikroelementide kompleksid Maksifam, Cromazin, Zimed. Regesol – antiparasitaarne ja regenereeriv toime, surub alla haigustekitajate bakterite arenguprotsesse, takistab trombide moodustumist jne.


** ** 
FOMIDAN on toidulisand organismi loomulike antioksüdantsete mehhanismide toetamiseks.
120 kapslit / 420mg

Täiustatud koostisega antioksüdantne kompleks toetab organismi loomulikke antioksüdantseid mehhanisme, mis on suunatud ainevahetuse toetamiseks, normaalse kolesteroolitaseme säilitamiseks, vereringe toetamiseks, normaalse vererõhu säilitamiseks, immuunsuse ja mälu tugevdamiseks, tähelepanu ja kontsentratsioonivõime tõstmiseks, stressitaluvuse tõstmiseks, naha elastsuse suurendamiseks ja üldise elukvaliteedi tõstmiseks.

Koostis: punase veini ekstraktrohelise tee ekstraktomega-3 rasvhappedvaarikalehtede ekstrakt,rosmariini ekstrakt.

Punase veini ekstrakt tugevdab veresooni ja toetab kapillaarvereringet.

Rohelise tee ekstrakt puhastab verd ja maksa toksiinidest ja reguleerib ainevahetust, mis omakorda soodustab kehakaalu normaliseerimist.

Omega-3 (biОmegАktivsoodustab vererõhu stabiliseerumist, aitab säilitada nägemist ja mõtlemisprotsesse, väljutab vabu radikaale ja aitab hoida normaalset kolesterooli taset.

Täna on enamikel inimestel DHA sisaldus toidus väike. See on põhjustatud sellest, et seda asendamatut rasvhapet sisaldavad kalad ja teised mereannid ei satu enam nii sageli inimese toidulauale. Isegi need, kelle menüüs kala on sagedaseks külaliseks, sest enamasti sööme me farmides kasvatatud kalasid, kes saavad ainult kunstsööta. Kala ise DHA-d ei sünteesi – nad saavad teda sügaval kasvavaist veetaimedest ja vetikaist või väiksematest kaladest, kes neist vetikatest toitub. Sagedasti ei sisalda sumpades kasvatatud kala mitte ainult DHA-d – selles kalas ei leidu omega-3 rasvhappeid peaaegu üldse.

Vaarika lehtede ekstraktil on antioksüdantsed omadused. Toetab naiste tervislikku seisundit menstruatsiooni ajal. Antiseptik ja tal on positiivne toime reproduktiivorganitele.

Rosmariini ekstraktil on toniseeriv toime närvisüsteemile ja südame veresoonkonnale üldise jõu kaotuse korral.

Kasutussoovitused:

  • aitab säilitada normaalset kolesterooli taset

  • mõjutab südame rakke, mida nimetatakse “kardiaalseteks fibroblastideks”

  • mõjutab soodsalt eesnäärme tööd

  • soovitatav naistele menopausi perioodil

  • mõjutab positiivselt kesknärvisüsteemi tööd

  • kasutatakse nõrkuse ja tähelepanuvõime languse korral

  • toote komponendid on olulised lipiidide ainevahetuses: aitab vähendada rasva ladestumist ja tekkimist,suurendab selle põletamist

  • aitab aeglustada kiire vananemise protsesse, noorendada nahka, soodustada kehakaalu langetamist.

Kasutamine: 1 kapsel 2x päevasPreparaat on ohutu ning teda võib parema resultaadi saavutamiseks tarvitada pikema aja vältel.

** ** 
IMKAP 
on proantotsüaniidide, flavolignaanide (silibiniin), C-vitamiini, β-karoteeni ja joodi lisaallikas.

Imcapi regulaarne tarvitamine soodustab madala tihedusega lipoproteiidide („halb” kolesterool) taseme langust samaaegse kõrge tihedusega lipoproteiidide („hea” kolesterool) taseme tõusuga. 

1 tablett sisaldab:

fermenteeritud jaapani laminaaria (Laminaria japonica)– 280 mg

C-vitamiin                                                                    45mg

viinamarjaseemnete ekstrakt –                               50 mg

maarjaohaka (Silybum marianum) ekstrakt –        50 mg

beeta-karotiin(10%) –                                             10 mg, millest beeta- karoteeni 1mg

mikrokristalliline tselluloos –                                   45 mg

Kaltsium stearaat –                                                    5,0 mg

1 tablett sisaldab joodi 75µg

Annustamine: täiskasvanutele 1 tablett 2 korda päevas, koos toiduga.

Laminaaria – see on unikaalne süsivesikute-vitamiinide kompleks, mille peamiseks toimeaineks on polüsahhariidid ning milliseid Imcapis leidub märkimisväärses koguses. Need on: algiinhappe naatriumsool, fukoidaan, vetikate kiudaine; lahustuvad polüsahhariidid – fruktoos, mannoos, glükoos, laminariin, maniit ja fütoksantiin; ja teised bioloogiliselt aktiivsed ained. Jood, naatrium, kaalium, raud, magneesium ja rida teisi mikroelemente sealhulgas. Vitamiinide grupp on esindatud A, C ja B-grupi vitamiinidega. Regulaarne Imcapi kasutamine soodustab madala tihedusega kolesterooli taseme langust koos samaaegse kõrge tihedusega kolesterooli taseme tõusuga. Seda põhjustab preparaadi otsene toime kolesterooli ainevahetusmehhanismidele, mille tulemusena see transformeerub sapphapeteks. Tunduvalt langeb arteriaalse hüpertensia risk. Imcap taastab vitamiinide A, E ja β-karoteeni oksüdeeritud vormid, toetades seeläbi nende antioksüdantset aktiivsust. B-grupi vitamiinid osalevad lipiidses- ja süsivesikute ainevahetuses. Vitamiin A ja karotinoidid kuuluvad lipofiilsete antioksüdantide gruppi ja avaldavad oma bioloogilist mõju rakumembraanide lipiidikihis ja lipoproteiidsetes osakestes.

Tänaseks päevaks on olemas kindlad andmed selle kohta, et pikaajaline β-karotiini profülaktiliste dooside manustamine vähendab kindlalt ateroskleroosi, südame isheemiatõve ja teiste südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise riski. β-karotiini toime avaldub kõige efektiivsemalt suitsetajatel, kelledel selle antioksüdandi tase veres on eriti madal.

Viinamarjaseemnete ekstrakt sisaldab flavoone (kahhetiine)ja proantotsüanidiine – komplekseid flavonoidseid polümeere, milledel on kapillaare tugevdav-, põletikuvastane- ja adaptogeenne toime. On teada, et polüfenoolsed ühendid pikendavad trombotsüütide agregatsiooni ja mõjutavad vere hüübivust ja võivad stimuleerida vasorelaksatsiooni.

Maarjaohaka ekstrakt sisaldab flavonoide, sealhulgas flavolignaane (silimariin), flavoone (kahhetiinid), lima, eeterlikke õlisid ja teisi bioaktiivseid aineid. Ta toetab maksa, suurendades selle detoksikatsioonivõimet – ilma milleta pole organismil võimalik head terviklikku terviseseisundit saavutada ega säilitada. Ta stabiliseerib rakumembraanide tööd ja puhastab kopse toksiinidest. Maks – peamine puhastustöötaja inimese organismis. Läbi tema lähevad kõik kaasaegse elustiili mürgid – ebasobiv toit, säilitusained, sünteetilised ravimid, saastunud õhk, alkohol, tubakasuits jne. On tõestatud, et hästi töötav maks on võimeline vere suhkrutaset alandama 65%.
Maarjaohaka kliiniliselt tõestatud omadused on: tugev maksa kaitse, toksiinide ja viiruste poolt kahjustatud maksarakkude taastamine, põletikuvastane ja haavandite kinnikasvamist soodustav toime soole-seedetraktis.

Meditsiinilised näidustused

Südame-veresoonkonna haigused – Imcap on kõrgefektiivne ateroskleroosi ennetav ja progresseerumist takistav preparaat, sellepärast, et ta takistab trombide ja aterosklerootiliste naastude formeerumist veresoonte seintel.

Antiparasitaarne toime – tegemist on ühe maailma parima veresoonte puhastajaga. Tema kasutamine võimaldab mitmekordselt alandada hüpertoonia-, stenokardia-, müokardi infarkti-, insuldi-, tromboflebiidi- ja varikoossete veenilaiendite tekkeriski.

Diabeet – Imcap vähendab efektiivselt veresoonte haprust (silmade kapillaarid sealhulgas). See võimaldab teda edukalt kasutada diabeetilise retinopaatia profülaktikas ja ravis.

Onkoloogilised haigused – preparaadi koostisosadel on võimekus pidurdada uusmoodustiste kasvu ja arengut, mis võimaldab Imcapi kasutamist onkoloogiliste haiguste profülaktikas.

Põletikuvastane toime – on seotud tema histamiini- ja histamiinisarnaste ainete sidumisvõimekusega, mis võimaldab teda edukalt kasutada artriitide, reumatismi, erütematoosluupuse, haavandilise koliidi, heinapalaviku aga ka sporditraumade raviskeemides

Toniseeriv ja taastav toime kesknärvisüsteemile. Imcap parandab kesknärvisüsteemi verevarustust ning ainevahetust, mis kiirendab tema kahjustustejärgset taastumist, parandab mälufunktsioone, nägemist, kuulmist, töövõimekust ja suurendab aju funktsionaalset võimekust.

Stressi alandav toime – on tingitud sellest, et Imcap takistab haavandite moodustumist ja verejookse maos ja sooletraktis, mis tekivad väliste ärritajate toimel ja normaliseerib närvi-, immuun- ja endokriinsüsteemi tööd.

Kiirgusvastane toime – Imcapil on väga kõrge võimeksus siduda ja neutraliseerida ioniseerivate kiirguste tekitatavaid vabu radikaale. Teda võib kasutada kiiritushaiguste ravis.

Immuunsüsteemi töö korrigeerimine toimub läbi järsu neutrofiilide ja monotsüütide fagotsütoosi suurenemise ning epiteeli- ja endoteliaalsete rakkude adsorbeerimisvõimekuse suurenemise.

 

Kosmeetiline toime – Imcap kaitseb elastiini ja kollageeni (naha sidekoe valgud) vabade radikaalide purustava toime eest ning tugevdab elastiini- ja kollageeni kiudude põimumist. Selle läbi saavutatakse vananemisprotsesside märgatav aeglustumine, vetruvuse ja elastsuse kao vähenemine, väheneb kortsude ja pigmendilaikude teke, nahk pinguldub, taastub juuste ja küünte struktuur ning reguleeruma hakkab kaalu balanss.


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi