«
»

 Uudised (28)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
09/02/2016 08:08  Naine ei austa meest - sellel on kõrge hind.
Naine ei austa meest – sellel on kõrge hind.

 
Kõikidele naistele!

Miks ei tohi mehest halvasti rääkida, isegi mõelda mitte?

On olemas selline ütlus: "Nii nagu naine mõtleb mehest, nõnda see mees ka selliseks muutub“ Hämmastav, kas pole? Nii on alati ja sellega ei saa mitte midagi ette võtta. See oleks justkui nagu mingi salateadus, kas mõistate? Naise vägi on nii võimas ning see toimib nii peenelt ning sellega ei saa mitte midagi ette võtta. Kui naine peab meest tühiseks, siis mees muutubki tühiseks. Õõvastavalt hävitav jõud.  Teisalt, kui naine arvab: „Väga hea! Ma vajan sellist meest, see on minu inimene", — sellest hetkest alates muutub kõik ning mehega toimub metamorfoos".

Mõelge! Tahan täna teiega jagada järgmisi mõtteid:
 • Ta on hädavares,
 • Teda ei saa usaldada,
 • Ta ei suuda rohukõrtki kõverdada,
 • Tal ei tule mitte miski välja,
 • Ma olen paremat väärt,
 • Ta peab kindlasti muutuma,
 • Tal on palju puuduseid.
Selle nimekirja võib venitada lõpmatult pikaks. Seda nimekirja jagate te oma sõbrannadega, emaga ja kui ei jagagi, siis ketrate seda mantrat 24/7 oma peas.
Miks me seeda teeme?
 • Meile näib, et me suudame teda muuta ja siis kohe, muutub ka minu elu ja ma muutun kohe heaks ning armastavaks naiseks.  Las ta vaid lõpetab arvutitaga istumise ja hakkab teenima nii palju raha, kui mina tahan, ta viib mind igale poole ning teeb kingitusi. Muutugu!
Me tahame, et mees muutuks, ainult seepärast, et oleme oma lapsepõlve kinni jäänud ja me ei soovi vaadata kõrvalt ennast ja oma elu. Mõelda, et kui mees kõrvaldab omad puudused, saan mina väga õnnelikuks, on väga naiivne unistus. Teise inimese puudustetsüklisse kinni jäämine võimaldab rahulikult istuda ning enda probleemid täielikult tähelepanuta jätta. Arvustades kedagi teist, ei pööra me tähelepanu endas toimuvale. Enda probleemidega tegelemine on raske ja valulik ning kui olla enda vastu aus, tuleb ju nendega tegelema hakata. Kordades kergem on saagida mehe puuduste kallal ning neid parandada. Kui magus tunne on kurta oma mehe puudusi sõbrannale ja saada sealt kaastunnet ning heakskiitu. Mina — hea, mees — paha.
 • Arvustades meest, seame me ennast temast kõrgemale, arvame, et olemetemast paremad ning targemad. Me ei tea, kuidas oleks võimalik teisel viisil omale tõmmata tähelepanu. Tegelikult me ise ei tunnusta ennast piisavalt. Seades end mehest kõrgemale, saame sel viisil mingitki heakskiitu.
 • Me teame, et oma mehest halvasti rääkida pole hea – muidu läheb ja otsib armukese - seda õpetab internet, naistekad ja riiulitäied eneseabiõpikuid. Kui meil on halb ja kass kriibib hinge, mõtleme sellest kõige viimases järjekorras. Meil on tarvis see negatiiv endast välja sülitada. Me ei tohi seda oma hinges hoida ja otsida lihtsalt kedagi, kellele see kõik kaela kallata.
 • Selleks, et meid haletsetaks, kaasa tuntaks ja toetataks, kaebleme ja arvustame oma meest nagu pähe tuleb. Meil puudub tegelikult seesmine tugi, me ei tunneta endas täiskasvanu seesmist jõudu. Me ei tea, mida peale hakata selle jõuetustundega. Me ei tea, kuidas oma elu iseseisvalt muuta. Me läheme teiste juurde, selleks, et neile toetuda, lootuses, et nemad muudavad meie elu. Väga naiivsed ja lapsikud ettekujutused, kas pole?
 • Kui kaebame sõbrannale või emale oma mehe üle, püüame end ümber luua sõbrannade toetusest valmivat aeda. See on lapselik enesepettus.  
 • Rääkides mehele või mehest, kui halb ja paha ta on, soovime talle alateadlikult käte maksta selle eest, et ta pole meid õnnelikuks teinud. Sellega blokeerime mehe energiavood ning ei toeta teda. "Sa oled halb mees — mingu sul kõik halvasti!" Ja siis, kui see töötab, ning mees tõesti millegagi enam hakkama ei saa, saame me tema peale veel tigedamaks ja solvume veelgi rohkem. Nõiaring on sulgunud.
Milleni see viib?
 • Naine, kui ta mõtleb või räägib mehest halvasti, ei austa teda. Ta kaugeneb mehest ning ei toeta meest energeetiliselt. Mehel aga libiseb kõik käest, kõik asjad hakkavad viltu minema, sissetulek väheneb ning mees hakkab seda vähestki järjest rohkem igasuguste lõõgastavate jookide tarbeks kulutama. Meie aga saame aina uusi ja elulisi kinnitusi, et meil on õigus ja mees pole vähimatki austust väärt. Me siseneme nõiaringi ja mees on sellises situatsioonis jõuetu midagi muutma, sest meie ise blokeerime kõiki tema energiaid.
 • Kritiseerida saab kõike ja seda saab teha päevast päeva ja tunnist tundi - alati. See on töökindel ja ennast aja jooksul tõestanud praktika – mõtleme mehest halvasti, räägime sellest emale ja sõbrannadele ning saame oma õigsusele aina rohkem kinnitust. Me ei taipa ainult seda, et tegelikult oleme meie ise suhte lõhkujad ja veelgi rohkem lõhume me iseennast.
 • See lööb närvisüsteemi tasakaalust välja, naise süda kalgistub, me mürgitame oma hinge ja hävitame oma keha negatiivsuse ning kurjusega. Me säilitame kõike seda hoole ja armastusega ja anname edasi kõigile, kellega kokku puutume.
 • Negatiivsed mõtted koondavad endasse kolossaalse koguse energiat. Naise energia, armastus ja heakskiit on mehele kütuseks – see mees muudab maailma. Kui mõelda mehest halvasti pole tal mingit lootust edule ja ärge lootkegi, et ta teie vastu hea on.
 • Naine, kes ei austa oma meest, annab selle edasi oma lastele. Nüüd palun vastake aga järgmistele küsimustele:
Kas teie ema austas teie isa? Kuidas te sellest aru saite? Te lihtsalt tunnetasite… Lastele ei pea midagi rääkima ega selgitama. Nad lihtsalt teavad seda ja kui te oma meest ei austa siis:
 1. Lapsed õpivad halvasti - see on nende viis protestida;
 2. Nad ei kuula teid, ütlevad jämedusi ja nahhaalitsevad;
 3. Nad teevad kõike risti vastupidi, nad satuvad halba seltskonda ja neile tekivad kahjulikud harjumused ning nad langevad sõltuvuste küüsi.
 4. Edasises elus ei suuda nad luua normaalseid suhteid.  
Mehe mitteaustamise eest tuleb maksta kõrget hinda.
 • Arvustades meest koos teistega saate te palju vastuseid: „ta pole see õige“; „mida sa kannatad, lahuta ära“ jne. Kuid, neis arvustustes te ju ei kuula iseennast – te kuulate võõraid inimesi, kes asjast tegelikult midagi ei tea.  
 • Kui te arvustate meest oma emaga, siis säilitate te temaga kindla ning nähtamatu sideme, kuid te jääte lapseks. Te ühendate oma jõud emaga ja lähete koos temaga mehe vastu – te teatud mõttes reedate oma mehe.  Ema kaitseb oma last alati ja mees saab ka temalt oma „teenitud palga“. Mida see aga annab teile? Te saavutate selle, et ka teie ema ei austa teie meest ning teil tuleb hakata ka oma ema ees taastama oma mehe autoriteeti ja staatust. Olge enda vastu aus — kui mees on halb, siis minge ja elage koos oma emaga.
 • Lootuses saada tuge ning heakskiitu, jagate te kõike oma sõbrannaga. Jagatu üksikasjad aga hakkavad levima suust suhu ning ärge lootkegi et teie kohta arvamust ei avaldata ja nii see läks… ja ärge lootkegi, et teie hea nimi puhtaks jääb. Kas sellel kõigel ikka on mõtet? Arvate, et teie sõbranna vaikib nagu valgevene partisan? Arvake aga rahulikult edasi…
 • Kui te räägite mehest halba, loete ja peate ennast temast paremaks. Te kasvatate vaid omaenda uhkust. Kui naine räägib mehest halvasti, purustab ta nähtamatu sideme ning hakkab elama omaenda eraldiseisvat elu. Sellel hetkel lakkab perekond olemast ja ka mees alustab omaenda isikliku ning eraldiseisva eluga. Te tunnetate seda ning hakkate ette valmistama igasuguseid kõrvalteid ning enda positsioone kindlustama. Õhus ripub tumm küsimus: kuidas see suhe ikkagi lagunes? Kuidas me muutusime lihtsalt elukaaslasteks?
 • Meest süüdistades provotseerime me teda halvasti käituma. Me tegelikult ei tahagi, et mees muutuks. Kelle me määrame süüdlaseks?
 • Mees tajub kõiki teie halbu mõtteid ja mõistab, et ta pole rohkem teie unistuste mees. Ta tunneb, et teada pole teile üleüldse rohkem tarvis ja, et te ei armasta teda rohkem. Mees viskab diivanile pikali ning hakkab kättemaksu hauduma. Taas oleme nõiaringis sees. Diivanil olles kuuleb mees enda kohta paljugi uut, mida ta varem ei teadnud. Naine aga loodab, et mehe kallal vingumine innustab teda uutele kangelastegudele...
Mida teha?
 • Esmalt lõpetage mehest halvasti rääkimine ja mõtlemine. Isegi kui me ei ütle omi mõtteid välja, mõjutavad nad ümbritsevat reaalsust täpselt samamoodi, kui sõnad. Naise mõtted ja tema seesmine mõttetegevus – see ongi naise vägi. Kui te küll lõpetate oma mehe üle kaeblemise, kuid mõtlete edasi, et too on üks viimane hädavares, siis reaalses elus ei muutu mitte midagi. Kõik jääb nii nagu oli ja on.  
 • Lõpetage unistamine ideaalsest partnerist! See unistus istub teis nii sügavalt sees ja sellest loobumine polegi kõige lihtsam. Kuid, selleks, et hakata kusagile liikuma, tuleb end selleks sundida. Tundub kurb, valus ja nukker, kuid nii see on – alustada tuleb iseendast. Miks? Sellepärast, et elu toimib just niimoodi. Me võime mehe kallal naaksuda ja näägutada, et too muutuks ja teha seda kui kaua tahes, kuid kui lasta sellel kinnismõttel natukenegi vabaneda, hakkab kohe paranema tuju ning enesetunne. Otsekui võluväel, hakkab koheselt muutuma kogu ümbritsev maailm.  
Ideaalse soovimine — see on alati alateadlik soov saada ideaalseid vanemaid. See soov sunnib paigale ja paneb „õiget ilma“ ootama. Arvate et ideaalne mees ilmubki, kui elate ainult unistuste maailmas? Loobuge ootustest, milline mees olema peaks, kui palju peaks ta raha teenima ja millise tööga – maailmas lihtsalt ei leidu nii palju lendureid ja laevakapteneid, et igale naisele jaguks. Need unistused põhjustavad ainult valu ja meeleheidet.
 • Kui lõpetate mehest halvasti rääkimise ja mõtlemise, jätate hüvasti kinnisideega teda muuta. See tähendab, et te hakkate teda võtma täpselt sellisena nagu ta on. Te peate aru saama, et muutumine pole mehe ülesanne. Mees ei ole plastiliin. Naine peab muutuma ja ta on võimeline muutuma. Naise ülesandeks on arendada endas selliseid omadusi nagu pehmus ja painduvus.
 • Mitte kunagi ja mitte kellegagi ärge arvustage ega arutlege oma mehe üle. Kõrvalseisjad näevad situatsiooni vaid teie silmade läbi ja saavad lähtuda vaid teie huvidest. Nad pole suutelised nägema õiglast pilti ja andma õiglast nõu. Nende soovitus või nõuanne ei saagi õige olla ja miks siis üldse nõu küsida? Mis nõuandja saab olla sõbranna, kes abieluski olnud pole või on samasugune mehehalvustaja nagu teie ise? Üksik sõbranna hakkab alateadlikult püüdlema samuti selles suunas, et ka teie oleksite üksik aga nohh, teise sõbranna nõuanded….
 • Pidage meeles! Naine kes arvustab oma meest sõbrannade seltskonnas, ON LAPS. Selle asemel, et suunata oma naiselik energia meest toetama või temaga suhtlemiseks, kallab naine selle oma sõbrannadele kaela.  
 • Kui mõtlete mehest halvasti, peab see olema signaaliks, et midagi on teie enda elus valesti ja millele te ei soovi otsa vaadata.  
"Kõik, mida me märkame kelleski teises on olemas meis endis. Seda mis peitub meie sees, näeme vigadena endast väljas. Vaadates kedagi teist, peegeldub kõik tagasi läbi meie tunnete  - see kõik on meie enda  energia. Esmane samm muutuste teel – pöörake pilk enda sisse".
 • Alustage oma mõtete vaatlemisega. Niipea, kui märkate, et mõtlete mehest halvasti, tähendab see seda, et midagi on halvasti teis endis. Te lubasite mingitel negatiivsetel mõtetel endasse tungida ning seetõttu tahate lükata vastutuse kogu oma õnnetu olemise eest mehele. Märgake neid momente ning koguge kokku oma tahtejõud ja ärge valetage rohkem endale ning lükake vastutust elu eest kellegi teisele. Kui vana te olete? On aeg täiskasvanuks saada!
 • Lõpetage ohvriks olemine.
 • Õppige oma meest austama ja mees hakkab seda transleerima ümbritsevasse maailma. Teie meest hakkavad austama ka kõik teised inimesed. Õppige hindama seda, kui tähtis on anda oma mehele jõudu ning enesekindlust. Edu on vaid aja küsimus! Kui naine näeb oma mehe väärtust, teeb see mehest Mehe – talle kasvavad tiivad, tema juurde tulevad õnn ja edu, ta õnnestub kõiges, mida vaid puudutab. Ta pole mitte kunagi enam lihtsalt ebamugav diivanikaunistus.
Mees pole ise suuteline õnne ja armastust genereerima. Ta saab seda ainult naiselt ja ainult läbi naise armastuse ning austuse, kui naine  tunnustab mehe teeneid ja väärtustab neid.

Allikas: У неуважения к мужу высокая цена. Статья. Гендерная психология. Самопознание.ру http://samopoznanie.ru/articles/u_neuvazheniya_k_muzhu_vysokaya_cena/#ixzz3zJx15j8e
 
Tõlge: Mati Rebane

Kommentaarid (34):

30.10.19 08:34 - George Williams

Kas olete rahaliselt maas? Haarake see eluaegne finantslaenu pakkumine ja andke
teie äri, haridus, kodud ja lifti ehitamine. 10 000,00 dollarit kuni
50 000 000,00 dollarit koos

maksimaalselt 60 aastat 3,0%. Võtke meiega ühendust allpool oleva teabega, nii et
et saaksime edasi minna. Võtke meiega ühendust täna:
1. täisnimed: ______
2. Kontaktiaadress: __________
3.Riik __________
4. Vajalik laenusumma: _________
5. Laenu kestus: _________
6. Otsene telefoninumber: ________
7. Laenu eesmärk: ________
8. vanus .__________________
9.Sex .__________________
10.Okupatsioon .___________
11. Kuu sissetulek ._________

Lugupidamisega

George Williams
Võtke meiega selle e-kirjaga ühendust: gwilliams18443@gmail.com


22.10.19 03:13 - Irena Kelly

Nyob zoo txhua tus. Kuv pom cov lus pom los ntawm cov tib neeg uas twb tau txais lawv cov nyiaj qiv los ntawm JAMES MICHAEL LOAN SERVICES thiab tom qab ntawd kuv txiav txim siab los thov raws li lawv cov lus pom zoo thiab tsuas yog ob peb teev dhau los kuv tau lees paub hauv kuv tus kheej cov nyiaj hauv tuam txhab tag nrho $ 50,000 uas kuv tau thov. Nov yog xov xwm zoo heev thiab kuv hais qhia rau txhua tus uas xav tau qiv nyiaj tiag tiag los thov lawv cov ntawv hauv email (jamesmichaelloanservices@yahoo.com) lossis Whatsapp +16314912234 Kuv zoo siab tam sim no uas kuv tau txais qhov nyiaj qiv uas kuv tau thov


09.10.19 13:47 - capitalfunding.usa.org@gmail.com

Head päeva kõigile
KAS VAJAD KIIRE LAENU? KOHE TAOTLE MINU FIRMAGA TÄNA, KUI TEIL ON VAJALIK LAENU KORRAL, MIS PAKUTAKSE PARIMaid LAENuteenuseid kogu maailmas

Kas vajate arvete maksmiseks raha?
Kas vajate uue ettevõtte alustamiseks laenu?
Kas teil on käsil lõpetamata projekti halva rahastamise tõttu?
Kas teil on vaja raha, et investeerida mõnda spetsialiseerumisvaldkonda, millest saate kasu? ja sa ei tea, mida teha.

Pakume igasuguseid laenuteenuseid, näiteks;
Ettevõtluslaenud (kuni 20 miljonit eurot)
Isiklikud laenud (kuni 5 miljonit eurot)
Võlgade konsolideerimine
Rahvusvahelised laenud
Perelaen ja palju muud.

Õigustatud laenu saamine on alati olnud tohutu probleem Inimestele, kellel on rahalisi probleeme ja kes vajavad sellele lahendust, on paljudel inimestel kõrge intressimäära tõttu ebapiisav saada omakapitalilaenu kohalikest pankadest või muudest finantsinstituutidest tagatis, võla ja sissetuleku suhe, madal krediidiskoor ja paljud muud põhjused

Kui olete laenu saamise pärast muretsenud, ärge muretsege enam, sest saame teile pakkuda vajalikku laenu.

Laenu hankimise kohta lisateabe saamiseks vastake viivitamatult sellele e-kirjale: (capitalfunding.usa.org@gmail.com)

Pange tähele, et laenu antakse 3% intressimääraga. Kui olete huvitatud, võtke palun meiega kohe ühendust.
Ettevõtte nimi: Elements Capital Funding
E-posti aadress: capitalfunding.usa.org@gmail.com


03.10.19 22:36 - Mac Robert

Tere kõigile,
Illuminati vennaskonna uksed on avatud ja tervitavad uusi liikmeid. Kas olete ärimees või naine, õpetaja, arst, poliitik, jurist, pastor, muusikaline kunstnik, üliõpilane, jalgpallur jne. Liituge Illuminati vennaskonnaga ja muutuge rikkaks, võimsaks ja kuulsaks peale inimese kujutlusvõime. Võtke ühendust töötlemisagendiga Whatsapp: +16014558514 või e-posti aadressil: illuminati.benefits.officials@gmail.com Pange tähele, et uusi edukaid liikmeid premeeritakse 1 000 000,00 USA dollariga, kuldne Teile pakutakse sõrmust, mis kaitseb teid ja mureneb teie vaenlaste eest. ja tasuta viisa kogu riigile. Ja ka 10 000 000 USA dollarit kuus kuus ühe aasta jooksul Illuminati vennaskonna standardite täitmiseks. Liikmeteks on kuulsad presidendid, kuulsused ja superstaarid. Liituge nüüd, et saada ILLUMINATI BROTHERHOOD SUCEITY õnnistusi ja eeliseid. Pidage meeles, et sellist ülesannet saavad täita ainult tugevad, vaprad ja kindlameelsed inimesed. Inimeste ohverdamine ja vere jagamine pole sellega seotud. pakume inimestele võimalust elada paremat elu. nii et kui olete huvitatud, võtke minuga ühendust ülaltoodud teabega ja ma näitan teile, kuidas saaksite meie liikmeks.


28.09.19 11:17 - Susan Benson

Tere, daamid ja härrad, kas teil on hädasti vaja ärilaenu, isiklikku laenu või hüpoteeklaenu? Kui jah, soovitan teil võtta meiega ühendust Sunshine Financial Groupis selle e-posti aadressi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) kaudu, et saada oma laen 24 tunni jooksul, kuna pakume tagatud abi laenu saamiseks.

Pakume igasuguseid laene. Ilma varjatud tasudeta.

Meie ettevõte on registreerinud palju läbimurdeid esmaklassiliste finantsteenuste pakkumisel oma klientidele, eriti eraisikute ja ettevõtete laenude sündikaadi ning kapitali pakkumise valdkonnas. Oleme tõrjutud tööstused ellu toonud ja toetame häid äriideesid, pakkudes vahendeid nende käivitamiseks. Meie laenuteenus annab teile juurdepääsu:

- sularahalaen kuni 20 miljonit eurot
- taskukohane aastane määr 3%,.
- paindlikud tagasimaksevõimalused; Laenu tagasimaksmiseks võite valida 1 kuni 30 aastat
- Rakendage igal ajal ja igal pool

Tingimused on väga lihtsad ja arvestavad. Meil on investorite võrk, kes on valmis pakkuma mis tahes summas raha üksikisikutele ja organisatsioonidele, et alustada äri ja tegevust.

Lisateabe saamiseks pöörduge meie poole
E-post: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com)
{WhatsApp: +447903159998}

Kõigile on laen. Taotlege juba täna ja teil on hea meel, et tegite


25.09.19 03:01 - Diana Patrick

Tere, kõik seal, ma loodan, et teie kuttidega on kõik korras ??? Minu nimed on proua Diana Patrick, ma olen pärit Ohio osariigist, mõni kuu tagasi sattus mind halvasse finantsolukorda ja vajasin kiiret laenu, et maksta oma arved ja saada rahaliselt tagasi oma praeguse finantsolukorra tõttu, millest mu pank keeldus et anda mulle laenu, nii et mul ei jäänud muud võimalust kui otsida tagatiseta laenu veebist, sattusin uurimistöö käigus pettuste ohvriks ja kaotasin peaaegu 1500 dollarit ning olin rohkem hädas ja andsin peaaegu lootused laenu saada, kuni leidsin veebipostituse, oli postitus New Jersey osariikide hr Ericu jagatud tunnistus, mis annab tunnistust sellest, kuidas ta pärast postituse lugemist Damian Finance Inc.-lt 50 000 dollarit sai. Otsustasin võtta ühendust Damian Finance Inc.-iga. e-posti teel: (damianryanfinance@hotmail.com) postituses jagatud kontaktisik, minu tagatiseta 600 000 dollari suurune laenutaotlus kiideti heaks 48 tunni jooksul pärast minu taotlust ja laen maksti minu pangakontole ilma tegematajätmiseta.

Tahan avaldada sügavat tänu ja soovitada ka laenuotsijatel olla väga valvas, sest seal tegutseb palju pettureid ainsa eesmärgiga petta süütuid laenuotsijaid, nii et kutid, peate olema ettevaatlikud ja valvsad .. nende jaoks kes vajavad laenu Soovitan Damian Finance Inc, võite ettevõttega ühendust võtta e-posti teel: (damianryanfinance@hotmail.com)

Täname, et lugesite minu tunnistust, soovin teile õnne.

Teie,
Diana Patrick.


22.09.19 23:15 - Hilvar Mennik

Tere sõbrad, mu nimi on Hilvar Mennik, ma olen pärit Pärnust, Eestist. Olen siin, et levitada häid uudiseid puudustkannatavatele inimestele. Ma olin masenduses, kui mu naine lahkus mu juurest teise mehe juurde, kuna mul paluti töö lõpetada, kuna mul oli vähk ja ma sain katki. Ta võttis mu ainsa tütre ära, nii et minu ainus võimalus oli surra. Üritasin talle helistada, kuid ta eiras mind, saatsin talle tekstsõnumeid ja äkki vastas ta ning ütles, et ma ei peaks talle enam helistama ega tekstisõnumit saatma, nii et ühel päeval võtan ühendust mu sõber facebookis ja ma seletasin talle sõna otseses mõttes ning ta rääkis mulle ka, et tal olid samad probleemid ka varem ning ta tutvustas mulle doktor osagiede nime kandvat õigekirjapakkujat, saates mulle oma isikliku e-kirja ja võtsin temaga ühendust aadressil [doctorosagiede75@gmail.com] ja ta vastas mulle kiiresti, selgitasin talle oma probleeme ja ta käskis mul mitte muretseda, et ta on nii teinud, et nii paljude inimeste jaoks olen mees, kes ei uskunud kunagi loitsu, kuid otsustasin seda proovida, ta kinnitas mulle 24 tundi, et loo õigekirja ja ravib mind ka vähist ning aitab mul paremat tööd saada ja äkki saatis ta mulle oma haiguse ravimeid. Võtsin seda vaid 2 päeva ja olin vaba. Ma ei uskunud oma silmaga järgmisel päeval, koputas keegi mu uksele ja ma ei oodanud sel päeval kedagi, et äkki oli see minu naine Pisarad ja ma ei suutnud seda taluda. Ta palus mind ja palus andestust kohe. Sain kõne oma ettevõttelt, kus olin töötanud aastaid, et mind ülendati USA paragoni ettevõtte juhiks. Palun aidake mul tänada arsti osagiedet ennistamise taastamine, mille olen kaotanud, palun palun abi vajavatel inimestel pöörduda arstiga osagiede poole tema isikliku e-posti aadressil doctorosagiede75@gmail.com või whatsappiga telefonil +2349014523836 tänu, et Jumal õnnistaks neid, kellel on selle tunnistuse lugemiseks aega, et õnne saata


17.09.19 10:50 - Marcus & Millichap

Tere, daamid ja härrad, kas vajate kiiret laenu? Kas vajate oma ettevõtte või projekti alustamiseks või maja või auto ostmiseks laenu? Kas vajate võlgade kustutamiseks või arvete tasumiseks laenu? Kui teie vastus on jaatav, võtke meiega kiirlaenu saamiseks ühendust kohe aadressil (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)

Oleme ülemaailmne laenuorganisatsioon, mis tegeleb eraisikutele ja ettevõtetele kiirete, tagatud ja tagatiseta sularahalaenude subsideeritud intressimääraga 2%. Oleme aidanud arvukalt inimesi ja organisatsioone, kes on kogu maailmas silmitsi seisnud rahaliste raskustega. Kui kandideerite koos meiega, kandideerite usaldusväärse ettevõtte juures, kes hoolib teie rahastamisvajadustest. Hoolitseme teie eest kogu protsessi vältel.

MEIE LAENUTEENUS SISALDAB;

* ISIKLIK LAEN
* ÄRILENG
* Hüpoteeklaen

Laenu (turvaline ja tagamata) tagasimaksmiseks pakume laene minimaalselt vahemikus 1000 kuni maksimaalselt 10 miljonit dollarit ja laenu kestus 1 kuni 30 aastat.

Meie eesmärk on pakkuda suurepäraseid professionaalseid finantsteenuseid.

Ärge hoidke oma finantsprobleeme iseenda eest, et te ei oleks võlameister ega tekitaks rahalist stressi, seetõttu peate oma finantsprobleemide lahenduse leidmiseks meiega kiiresti ühendust võtma. Kui olete rahaliselt stabiilne, pakub see meile suurt rõõmu.

Meie laenupakkumise kohta lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust allpool oleva e-posti kaudu:
E-post: (pinnaclefinancegroupinc@gmail.com)
Lugupidamisega,
Marcus & Millichap


17.09.19 01:11 - rodric camela

See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest kutsutakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, aitamaks teil seda purunenud suhet või teie abielu lahendada. Tema juurde pääseb tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Või tema rakenduse number +12098373537. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...
(1) Sa tahad oma endist tagasi.
(2) Soovite saada oma ametikohas edutamist.
(3) Tahad, et mehed / naised järgiksid sind.
(4) Sa tahad last.
(5) Olete ettevõtja ja soovite võita lepinguid.
(6) Sa tahad, et su mees oleks igavesti sinu oma.
(7) Vajate vaimset abi.
(8) Olete petnud ja soovite kaotatud raha tagasi saada.
(9) Lõpetage lahutus.
(10) Raha rituaalide kutsumine.
(11) Võida valimised.


14.09.19 13:01 - rodric camela

See on kõigi poolt läbi mõeldud tunnistus, ma olen siin, et anda kogu maailmale teada mehest, kes päästis mu suhte ja seda suurepärast meest kutsutakse dr IZOYA-ks. Tõepoolest tegi ta minu heaks suurepärase töö, tuues tagasi mu endise väljavalitu, kes mu maha jättis, ja lubab, et ei naase enam kunagi minu juurde. Sellega olen mõistnud, et dr IZOYA üksikasjade jagamine maailmale annab palju kasu neile, kellel on purunenud kodud või suhted, aitamaks teil seda purunenud suhet või teie abielu lahendada. Tema juurde pääseb tema e-posti aadressi kaudu: drizayaomosolution@gmail.com. Või tema rakenduse number +12098373537. Võtke temaga ühendust ja vaadake, kuidas teie probleem 24 tunni jooksul lahendatakse. Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele küsimustele ...
(1) Sa tahad oma endist tagasi.
(2) Soovite saada oma ametikohas edutamist.
(3) Tahad, et mehed / naised järgiksid sind.
(4) Sa tahad last.
(5) Olete ettevõtja ja soovite võita lepinguid.
(6) Sa tahad, et su mees oleks igavesti sinu oma.
(7) Vajate vaimset abi.
(8) Olete petnud ja soovite kaotatud raha tagasi saada.
(9) Lõpetage lahutus.
(10) Raha rituaalide kutsumine.
(11) Võida valimised.


12.09.19 16:39 - Larry Fox

Kas olete proovinud pankadelt laene hankida ilma eduta? Vajad kiirelt võlgadest vabanemiseks raha? Kas vajate raha oma ettevõtte laiendamiseks või asutamiseks? Hankige laenu Ühendkuningriigi ühest juhtivamast laenufirmast. Lisateabe saamiseks võtke ühendust whatsapp kaudu: +14092051142 või e-posti aadressil: larryfox2017@gmail.com


23.08.19 02:18 - Anthony Moses

Tere, kas olete rahaliselt vaeva näinud? Kas vajate praeguse ettevõtte laiendamiseks või uue ettevõtte alustamiseks kiiret laenu või vajate raha isiklikeks küsimusteks või muuks otstarbeks? Kui jah, soovitan teil võtta meiega ühendust Sunshine Financial Groupis selle e-posti aadressi (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) kaudu, et saada oma laen 24–48 tunni jooksul, kuna pakume tagatud abi laenu saamiseks.

Meie organisatsioon pakub abi laenu saamiseks üksikisikutele, kellel on kiiret rahalist abi vaja ja me oleme seda teinud juba üle 5 aasta.

Pakume igasuguseid laene, nii tagatud kui ka tagatiseta laene

Omadused ja eelised
Sõltumata sellest, kas otsite auto või maja ostmiseks lisaraha, võla kustutamiseks laenu või isegi pulmi, usaldage Sunshine Financial Group seda võimalusel. Meie laenuteenus annab teile juurdepääsu:

- sularahalaen alates 2000 kuni 20 miljonit eurot
- taskukohane aastane määr 3%,.
- paindlikud tagasimaksevõimalused; Laenu tagasimaksmiseks võite valida 1 kuni 30 aastat
- Rakendage igal ajal ja igal pool

Sunshine Financial Group on kõikehõlmav finantsteenuste ettevõte, mis on pühendunud teie pikaajalise rahalise edu parandamisele. Meie kohandatud programmid on loodud teie rikkuse kasvatamiseks, kaitsmiseks ja säilitamiseks, pakkudes isikupärastatud teenuseid ja asjatundlikkust.

Lisateabe saamiseks pöörduge meie poole
E-post: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com
{WhatsApp: 00447903159998}

Kõigile on laen. Taotlege juba täna ja teil on hea meel, et tegite


15.08.19 17:20 - rodfinancing

See on professionaalne eralaenu andja, kes on registreeritud välja andma laenud madala intressimääraga 3%. Töötab koos ekspertrühmaga staabina ja annab samal päeval kinnituslaene. Igasugused laenud nagu erakorralised laenud, kõva raha laenud, võlgade konsolideerimise laen, auto-, sõiduki-, veoautolaen, ärilaen, finantseerimine / finantseerimine, hüpoteeklaenud, õppelaenud, põllumajanduse laenud, ehituslaenud, projekti finantseerimine, alustatav laen projekt ja palju muud. Võtke ühendust (rodfinancing@gmail.com) WhatsApp: +14693515949

Veebisait: https://rodfinancing3.wixsite.com/rodfinancing


15.07.19 18:08 - angelina

Nõuanded, et päästa oma abielu ja saada oma Ex-poiss / sõbranna tagasi
, pöörduge dr OGUNAMENi poole kiireloomulise efektiivsuse saavutamiseks
armastan õigekirja, et saada ex väljavalitu või päästa oma abielu kiiresti ja tema
tulemus on 100% garantii.
Minu nimi Angelina.Pärast 12aastast abielu, mina ja minu
abikaasa on olnud ühte tüli või teine, kuni ta lõpuks lahkus
mina ja kolisin Kaliforniasse teise naise juurde. Ma tundsin oma elu
oli üle ja mu lapsed arvasid, et nad ei näe enam kunagi oma isa.
Ma püüdsin olla ainult lastele tugev, kuid ma ei suutnud seda kontrollida
valu, mis piinab mu südant, on mu süda täis kurbusi ja
valu, sest ma olin tõesti armunud oma abikaasaga. Iga päev ja
öösel ma mõtlen temast ja soovin alati, et ta minu juurde tagasi pöörduks, olin
tõesti ärritunud ja vajasin abi, nii et otsisin abi online ja ma
kohtus veebisaidil, mis näitas, et dr OGUNAMEN võib aidata saada
tagasi. Niisiis, ma tundsin, et peaksin talle proovima. Ma võtsin temaga ühendust ja ta
ütles mulle, mida teha ja ma tegin seda siis ta tegi mulle armastuse õigekirja. 28
tundi hiljem, mu abikaasa tõesti helistas mulle ja ütles mulle, et ta mind jätab
ja lapsed nii palju, nii hämmastav! Nii et ta nii tuli tagasi
samal päeval palju armastust ja rõõmu, ja ta vabandas tema pärast
viga ja valu pärast, mida ta mind ja lapsi põhjustas. Siis sellest
päev, meie abielu oli nüüd tugevam kui see oli enne, Kõik tänu
OGUNAMENile. ta on nii võimas ja otsustasin jagada oma lugu
internet, mida dr OGUNAMEN on tõeline ja võimas õigekirjakast, kes i
palvetab alati, et elada kaua, et aidata oma lapsi ajal
hädas, kui sa oled siin ja sa pead armastama õigekirja, et võita oma mees tagasi
teiselt naiselt või võida oma poiss / sõbranna tagasi igavesti. Tehke
ärge nutke enam, võta ühendust selle võimsa õigekirjaga, nüüd on ta 100%
REAL {ugbegundenger@gmail.com}


14.07.19 01:18 - Mr. brown

Dr Okosun aitab mind oma ex, kes me kolm aastat tagasi lahusime, tagasi tuua. Ma tõesti hindan seda väga ja soovin, et saadaksite talle e-kirja: okosunhomeofsolution@gmail.com või whatsapp +2348026905065.


14.07.19 01:17 - Mr. brown

Dr Okosun aitab mind oma ex, kes me kolm aastat tagasi lahusime, tagasi tuua. Ma tõesti hindan seda väga ja soovin, et saadaksite talle e-kirja: okosunhomeofsolution@gmail.com või whatsapp +2348026905065.


05.07.19 14:03 - Aminat

Lõpuks taastab mu rõõmu vaaliplaat, mida nimetatakse professor Pellariks. Ma olen Aminat Rootsist. Ma tahan, et kõik sellel saidil olevad inimesed või foorumi liikmed tänaksid professor Pellari (drpellar@gmail.com) eest selle eest, mida ta minu ja minu laste eest tegi. Ma abiellusin oma abikaasaga 5 aastat ja elasime sel aastal koos õnnelikult, kuni ta sõitis Brasiiliasse ärireisiks, kus ta kohtus selle prostituutiga, kes segas teda mind ja lapsi vihkama ja lihtsalt armastab teda. Kui mu abikaasa tagasi reisilt tagasi ei tulnud, on minu abikaasa roll ja ta sai võõras. Ta sõitis iga kuu Brasiiliasse. Ma olin nii segaduses ja ma otsisin viisi, kuidas ta tagasi saada. Usklik päev, kui ma oma arvutit sirvisin, nägin selle voodoo preestri professori Pellari tunnistust. Tunnistus tõstis esile tema võimas maagiat ja head, mida ta suudab teha. Aruande kohaselt ravib see vähki, HIVi / AIDSi, võtab tagasi oma laenu ja uhke raha. Ma olin üllatunud ja küsisin endalt: "Kuidas ei tule maailm sellest voodoo preestrist", aga ma olin meeleheitel, nii et ma andsin selle proovile. Ma võtsin temaga ühendust kontaktandmete kaudu, mida ma postituses nägin. drpellar@gmail.com Ta vastas, kui ma temaga ühendust sain, selgitasin talle oma kannatusi ja ta kinnitas mulle, et ma leian oma võimsa maagia kaudu mugavust. Ma andsin talle tööd, et alustada tööd ja nädal hiljem tuli mu abikaasa Brasiiliast ja alandlikult tuli minu juurde ja palus andestust. Ma olin mõneks ajaks sõnatu, enne kui andsin talle suudluse. Kes on huvitatud sellest voodoo preestrist sõbralikult ühendust võtma, ärge laske hirmul või kahtlusel sind peatada. võtke temaga ühendust drpellar@gmail.com


10.05.19 19:24 - Paulina

Lõpetage lahutus

Abielulahutus ei ole lahendus kõigile probleemidele. Mõnikord võivad lapsed selle lahutuse all kannatada ja neil võib olla elu jooksul valu. Enne lahutust on vaja mõelda, kas see on hea samm ja mis tulevikus juhtub. Mul oli sarnane probleem, kuid täna on minu elus õnnelik päev, sest DR Tugala aitas mul oma abikaasa armastusega tagasi saada.

Ma olin 6 aastat abielus ja see oli nii kohutav, sest mu abikaasa petta mind ja ma tahtsin lahutada, aga kui kohtusin dr Tugalaga, kuidas ta abielu ja suhetega seotud probleemid lahendas, otsustasin ma talle sõnumi saata ja vastas, Ma selgitasin ja ütlesin, et ma ei muretse, et ta mind aitab. Kolm päeva pärast loitsumist tuli mu abikaasa koju ja palus mul andeks talle selle eest, mida ta mulle tegi. Oh mu Jumal, ma olen nii õnnelik. Ja siin märgin nüüd, sest mu abikaasa on täiesti muutunud. Ta tahab alati olla minu kõrval ja ei saa midagi teha ilma minu kohalolekuta. Ma tõesti nautin oma abielu nüüd.
Loodan, et see aitab ka kedagi.

DR TUGALA KONTAKT ...... EMAIL: acubespiritualhome@live.com
PROFESSIONAAL / NUMBER NUMBER +2348111959371


25.03.19 12:11 - Alicia miller

Ma olen nii põnevil, kui mu murtud abielu on taastatud.
„Oleme hiljuti valmis, kuigi see oli raske. Nüüd on see olnud rohkem kui kuu ja kõik tundub, et see on normaalseks muutunud. Ta on hakanud mind paremini kohtlema ja see on meie mõlema jaoks paranemisprotsess. Peaaegu kaks aastat kestnud õudusunenägu on möödas. See on nagu me uuesti armunud! Me oleme mõlemad mineviku taga jäänud ja püüame edasi liikuda - ja esimest korda pika aja jooksul tundub tulevik palju heledam. Ma ei saa sõnades väljendada, kui tänulik olen DR PRINCE IDIALU! See on nagu oleme lõpuks taasavastanud need asjad üksteisest, mis pani meid kõigepealt armuma. Kõik murettekitavad ja stressid on lihtsalt kadunud. Tänan teid DRIN PRINCE IDIALU'le oma murtud abielu päästmise eest ja tõi mu abikaasa tagasi minu juurde. ”Mina ja mu abikaasa elavad taas õnnelikult koos. Kõik tänu DR PRINCE IDIALU'le. Kui teil on mingeid probleeme, kontakteeru kohe Dr.PRINCE'ga ja garanteerin teile, et ta aitab teid. E-posti teel: princeidialu@outlook.com või helistage või küsige +1(845)731-5643


24.03.19 00:08 - christabel

Olen nii uhke ja õnnelik, et olen siin oma tööga jagamas, DR PRINCE IDIALU. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et nüüd on minu endine abikaasa tõesti tagasi minu põlvili, esitades rubiini roos, mis palus mul teda tagasi võtta ja ta oli kurb ja vabandas mind lahkudes ja põhjustas mulle valu pärast abielu lahutamist eelmisel aastal. Ja kogu see ime juhtus pärast seda, kui ma tellisin kiiret 24 tundi DR PRINCE IDIALU võimas loitsu, mille ta pani mind ja mu abikaasa. Söör, ma olen täna kogu maailmas väga õnnelik naine. DR PRINCE IDIALU, sa tõesti tegid seda ... Jah .. See on ime ja igavene rõõm ja rõõm mind ja minu perekonnale täna. Ma olen nii õnnelik ja ma ei tea, kui palju teile tänulikkust ja tunnustust edasi anda söör. Ja kogu maailmale võtke temaga ühendust, kui vajate kohe kiiret abi, sest on tagatud, et ta teid aitab. Saatke talle e-kiri (princeidialu@outlook.com või helistage või küsige +1(845)731-5643)


24.03.19 00:03 - christabel

Olen nii uhke ja õnnelik, et olen siin oma tööga jagamas, DR PRINCE IDIALU. Ma lihtsalt ei suuda uskuda, et nüüd on minu endine abikaasa tõesti tagasi minu põlvili, esitades rubiini roos, mis palus mul teda tagasi võtta ja ta oli kurb ja vabandas mind lahkudes ja põhjustas mulle valu pärast abielu lahutamist eelmisel aastal. Ja kogu see ime juhtus pärast seda, kui ma tellisin kiiret 24 tundi DR PRINCE IDIALU võimas loitsu, mille ta pani mind ja mu abikaasa. Söör, ma olen täna kogu maailmas väga õnnelik naine. DR PRINCE IDIALU, sa tõesti tegid seda ... Jah .. See on ime ja igavene rõõm ja rõõm mind ja minu perekonnale täna. Ma olen nii õnnelik ja ma ei tea, kui palju teile tänulikkust ja tunnustust edasi anda söör. Ja kogu maailmale võtke temaga ühendust, kui vajate kohe kiiret abi, sest on tagatud, et ta teid aitab. Saatke talle e-kiri (princeidialu@outlook.com või helistage või küsige +1(845)731-5643)


12.03.19 23:56 - josephine

Tere kõigile! Ma kaotasin oma abikaasa teise naise peale pärast nelja-aastast abielu. Meil oli armas abielu, kuid ta alustas suhteid kaastöötajaga, kes jälitas teda. Ta elab oma töö lähedal ja keeldus minuga rääkimast ega koju tulema. Ma olin nii laastatud ja leidsin raske toime tulla. Ma olin väga mures ja vajain abi. Nagu ma internetis sirvisin ühel päeval, leidsin Amberi kommentaari, mille kohaselt DR PRINCE IDIALU aitas tal lahendada oma perekonnaprobleeme, taastada purunenud suhted jne. Niisiis, ma tundsin, et peaksin talle proovima. Ma võtsin temaga ühendust ja ta tegi minu jaoks loitsu. 28 tundi hiljem tuli mu abikaasa minu juurde ja vabandas valede eest, mida ta tegi, ja lubas kunagi seda uuesti teha. Sellest ajast alates on kõik tagasi normaalseks. Mina ja mu perekond elavad taas õnnelikult uuesti. Kõik tänu DR PRINCE IDIALU'le. Kui teil on vaja õigekirja ratast, mis suudab loitsu tõeliselt toimida, soovitan teil temaga ühendust võtta. Ta ei vea sind. Annan teile 100% garantii, et ta teid aitab. Tema e-kiri princeidialu@outlook.com või helista või mida +1(845)731-5643 TÄNKE TE PRINCE IDIALU.


12.03.19 23:55 - josephine

Tere kõigile! Ma kaotasin oma abikaasa teise naise peale pärast nelja-aastast abielu. Meil oli armas abielu, kuid ta alustas suhteid kaastöötajaga, kes jälitas teda. Ta elab oma töö lähedal ja keeldus minuga rääkimast ega koju tulema. Ma olin nii laastatud ja leidsin raske toime tulla. Ma olin väga mures ja vajain abi. Nagu ma internetis sirvisin ühel päeval, leidsin Amberi kommentaari, mille kohaselt DR PRINCE IDIALU aitas tal lahendada oma perekonnaprobleeme, taastada purunenud suhted jne. Niisiis, ma tundsin, et peaksin talle proovima. Ma võtsin temaga ühendust ja ta tegi minu jaoks loitsu. 28 tundi hiljem tuli mu abikaasa minu juurde ja vabandas valede eest, mida ta tegi, ja lubas kunagi seda uuesti teha. Sellest ajast alates on kõik tagasi normaalseks. Mina ja mu perekond elavad taas õnnelikult uuesti. Kõik tänu DR PRINCE IDIALU'le. Kui teil on vaja õigekirja ratast, mis suudab loitsu tõeliselt toimida, soovitan teil temaga ühendust võtta. Ta ei vea sind. Annan teile 100% garantii, et ta teid aitab. Tema e-kiri princeidialu@outlook.com või helista või mida +1(845)731-5643 TÄNKE TE PRINCE IDIALU.


05.01.19 04:59 - marian

Tere sõbrad, olen siin, et jagada oma ütlusi selle kohta, kuidas ma sain oma abikaasa tagasi läbi lapse kirjutamise nimega Baby lapola.Ma olen abielus minu abikaasaga 8 aastat, kui me elasime hästi, kui meil oli kaks last poiss, kes on 5-aastane ja tüdruk, kes on 3 aastat olnud õnnelik kõikidel aastatel, aga ma märkasin, et nad muutuvad äkki, kui ta koju jõuab hilja, ta võidab mind nüüd ja siis kutsub meie lapse nimesid, ütles, et ta ei vaja enam meid. päev, kui olin võrgus surfamas ja lugesin artiklit, kuidas saada oma meest tagasi. Oh Jumal nägi nii palju tunnistusi erinevate inimeste kohta, kes räägivad baba lapolast, kuidas ta aitab neil nii, et ma temaga ühendust sain, on e-post, ütlesin talle oma probleemid ja hoiatas mind mu abikaasa saab minu juurde tagasi, et naine pani talle armastuse õigekirja. Ta ütles mulle, et minu probleemid on lahendatud, et kõik, mida ma pean tegema, on kinni pidada sellest, mida ta mulle ütleb, mida ma tegin. naine maa peal, sest ma sain oma abikaasa minu ja laste juurde koju ta võib ka teid aidata nii paljudel viisidel, mida sa pead tegema, on vihje / kontakt temaga e-posti aadressil: Greatlapola67@gmail.com või helista / whatsap talle +2349034970099 bye!


05.01.19 04:58 - marian

Tere sõbrad, olen siin, et jagada oma ütlusi selle kohta, kuidas ma sain oma abikaasa tagasi läbi lapse kirjutamise nimega Baby lapola.Ma olen abielus minu abikaasaga 8 aastat, kui me elasime hästi, kui meil oli kaks last poiss, kes on 5-aastane ja tüdruk, kes on 3 aastat olnud õnnelik kõikidel aastatel, aga ma märkasin, et nad muutuvad äkki, kui ta koju jõuab hilja, ta võidab mind nüüd ja siis kutsub meie lapse nimesid, ütles, et ta ei vaja enam meid. päev, kui olin võrgus surfamas ja lugesin artiklit, kuidas saada oma meest tagasi. Oh Jumal nägi nii palju tunnistusi erinevate inimeste kohta, kes räägivad baba lapolast, kuidas ta aitab neil nii, et ma temaga ühendust sain, on e-post, ütlesin talle oma probleemid ja hoiatas mind mu abikaasa saab minu juurde tagasi, et naine pani talle armastuse õigekirja. Ta ütles mulle, et minu probleemid on lahendatud, et kõik, mida ma pean tegema, on kinni pidada sellest, mida ta mulle ütleb, mida ma tegin. naine maa peal, sest ma sain oma abikaasa minu ja laste juurde koju ta võib ka teid aidata nii paljudel viisidel, mida sa pead tegema, on vihje / kontakt temaga e-posti aadressil: Greatlapola67@gmail.com või helista / whatsap talle +2349034970099 bye!


04.11.18 10:23 - Gary Thomas

Tere, ma tahan lihtsalt jagada lühikest lugu sellest, kuidas ma naisele tagasi sain, ja õigekirjakaarti, kes aitas mind oma naise tagasi tuua. Minu nimi on Gary Thomas ja mu naise nimi on Evelyn Thomas, me pärit Kanadast, mina ja mu naine on olnud kaheksa kuu jooksul kummaline arusaam ja see muutis mind eluks lihtsalt sellepärast, et olin töötud ja suutnud oma perekonda toita, ma otsisin abi internetis selle kohta, kuidas rikkaks saada ja tagasi pöörduda oma naisega, kasutades selleks õigekirja raasterit, minu hea sõber, keda ma otsin abi, rääkis mulle veebipõhise rämpsposti kohta ja kinnitas mulle, et kui ma suudan et talle oleks vaja täita õigekirja, et mu naine tule minusse ja saab ka mulle rikkaks, siis ma küsisin temalt, kuidas tulid sa tead selle kirja röstri nimega Dr Odia, siis ütles ta, et kui ta oli samasuguses olukorras kui mul oli see, kui ta kohtus selle ründajaga Internetis nimega Dr Odia, et ta nägi palju tunnistusi selle kohta, kuidas ta on aidanud paljudel inimestel, kellel on erinevad probleemid, nii et see, kuidas mu sõber temaga ühendust võttis, pärast rääkisin mulle selle suure mehe kohta, et otsustasin temaga ühendust võtta, võttis temaga ühendust m ja järgides juhiseid nii nagu mu sõber tegi ja see töötas täiuslikult minu jaoks, nüüd on mul väga õnnelik, et ta on naine tagasi võtnud ja mu rikkaks saanud, kõik need imed juhtusid just eelmisel kuul 28.-2018. aasta septembris, nii et ma tahtsin lihtsalt jagada minu kogemus kõigi selle suurepärase mehe nimega Dr Odia, kes muutis mu elu hea. Suur hüüdnime suurimale doktorile dr Odiale. ta suudab ka sinu probleemi lahendada. broneeri oma e-posti aadress nüüd: odiasolutioncenter@gmail.com, WhatsApp ja Viberi telefoninumber: +27638836445


23.10.18 13:42 - Ruth

Tere kõigile, minu nimi on Ruth, Inglismaalt, tahan jagada oma tunnistust siin, kuidas mu mees tagasi sain, jättis ta mulle 6 aastat tagasi ja ma olen üksi ilma abita, kui ma nägin Dr Akini reklaami Facebook'il eelmisel nädalal polnud mul garantii, et siiani oleksin pidanud temaga ühendust võtma ja ta nõustus mind aitama, ja ta ütles pärast tema tööd, et mu mees naaseb mulle 24 tunni jooksul tagasi, ootasin ma, mis juhtub 24 tunni pärast, kohe, kui ta ütles mulle, et ta on valmis, kutsus mu abikaasa minu kontoriruumi ja ütles, et ta tahab, et ta jälle tagasi jätaks, olin nii õnnelik ja ütlesin dr Akinile, et ma teavitan teda sellest maailmast, mistõttu ma ma jagan oma nime siin nende inimeste jaoks, kes vajavad abi mis tahes viisil, on tal õigus lahendada ükskõik milline probleem, nii et mu vennad ja õed, kes vajavad probleemi lahendamist, on täna Dr Akiniga ühendust võtnud ja Siin lahendatud on tema kontaktandmed, e-post: akinsolutiontemple@gmail.com. WhatsApp vestlus ja kõned: +27656406432.


16.08.18 03:07 - hariet

minu nimi laurenta .. Ma tahan tunnistada, mida see suur rämpsu ratas mulle tegi, võttis temaga ühendust, kui minu suhe oli täiesti minu abikaasa sõnul, et ta enam ei vaja mind mitte ainult põhjusel. kui ma võttis ühendust baba chubyga, lubas ta mulle, et kõik läheb hästi ja räägib mulle, mida teha, millest kõik tuli normaalseks.
tänu Baba Chubyle, et ma taastada oma kodune tagasi .. kui soovite temaga ühendust võtta e-posti teel chubygreat@gmail.or või helistada või whatsapp +2348165965904 ... võite ka selle e-kirjaga ühendust võtta: mightysolution176@gmail.com


16.08.18 03:07 - lisa

minu nimi laurenta .. Ma tahan tunnistada, mida see suur rämpsu ratas mulle tegi, võttis temaga ühendust, kui minu suhe oli täiesti minu abikaasa sõnul, et ta enam ei vaja mind mitte ainult põhjusel. kui ma võttis ühendust baba chubyga, lubas ta mulle, et kõik läheb hästi ja räägib mulle, mida teha, millest kõik tuli normaalseks.
tänu Baba Chubyle, et ma taastada oma kodune tagasi .. kui soovite temaga ühendust võtta e-posti teel chubygreat@gmail.or või helistada või whatsapp +2348165965904 ... võite ka selle e-kirjaga ühendust võtta: mightysolution176@gmail.com


11.07.18 19:23 - Theresa

Ma armastan oma abikaasat nii palju, et olime kahe lapsega rahul, poiss ja tüdruk. 3 kuud tagasi hakkasin teda tundma mõningaid imelikke muutusi. paar nädalat hiljem avastasin, et mu abikaasa näeb kellegi teise. Ta hakkas koju tööl hiljaks minema, ta ei hooli mind enam ega enam lapsi. Mõnikord jätab mu mees välja ja isegi ei naase mõneks päevaks kodus. Ma tegin kõik, et probleemi lahendada, kuid midagi ei töötanud. Ma olin väga mures ja vajasin abi. Ma lugesin Dr Goko lugusid veebisaidilt, mis näitas, et dr Goko aitab lahendada abieluprobleeme, taastada katkenud suhted ja nii edasi. Niisiis, võttis temaga ühendust ja ütlesin talle, et on probleeme. Ta kinnitas minu abielu ja pakub minu probleemile lahenduse, nüüd on mu abikaasa ja jälle tagasi koos. kõik on minu abielus hea ja im nii õnnelik, et dr Goko toob mu abikaasa mulle edukalt tagasi. kui teie kodus on probleeme, tervis, abielu / suhted ja palju muud, saatke e-kiri aadressile Dr.gokosspiritualcaster@gmail. Com saate anda talle whatsapp vestlus +2348056398964


22.03.18 13:18 - theresa

Tere, ma olen Theresa Williams. Pärast aastatega Andersoniga suheldes läks ta koos minuga lahti, tegin kõik endast oleneva, et teda tagasi tuua, kuid kõik oli asjata, tahtsin ta tagasi nii palju, et ma armastan teda, Ma palusin teda kõike, lubasin, kuid ta keeldus. Ma selgitasin oma probleemi oma sõbrannale ja ta soovitas pigem ühendust kirjutamise ratastega, mis aitaks mul anda õigekirja, et ta tagasi saaks, kuid olen tüüp, mida kunagi ei usutud õigekirja, mul ei olnud muud valikut kui seda proovida, ma postitas kirja ratas ja ta ütles mulle, et ei ole mingit probleemi, et kõik oleks enne kolme päeva, enne kui kolm päeva tagasi mulle kolm päeva tagasi tagasi läinud, viskas ta õigekirja ja üllatavalt teisel päeval umbes kell 16.00. Minu endine kutsus mind, ma olin nii üllatunud, vastasin kõnele ja kõik, mida ta ütles, oli see nii kahju, et see juhtus, et ta tahab, et ma naaseksin teda, et ta armastab mind nii palju. Ma olin nii õnnelik ja käisin temaga, see oli see, kuidas me hakkasime uuesti koos elama koos. Sellest ajast alates olen lubanud, et keegi, kellele ma tean, et on suhteprobleeme, oleksin mulle selle inimese abistamiseks, viidates talle ainukeseks tõeliseks ja võimsaks õigekirja ratiks, kes aitas mind oma probleemiga. email: {drogunduspellcaster@gmail.com} võite talle e-kirja saata, kui vajate abi tema suhetes või muudes kohtuasjades.

1) Armastusloomingud
2) kadunud armastuse loitsud
3) Abielulahutuse ilm
4) Abielu Tähemärgid
5) siduv loits.
6) Breakup Tähemärgid
7) mineviku armastaja välja laskma
8.) Tahad edutada oma kontoris / loteriide õigekirja
9) tahab oma väljavalitu rahuldada
Kui teil on probleemi püsiva lahenduse leidmiseks, pöörduge selle mehe poole
{drogunduspellcaster@gmail.com} kaudu


22.03.18 13:18 - Theresa

Tere, ma olen Theresa Williams. Pärast aastatega Andersoniga suheldes läks ta koos minuga lahti, tegin kõik endast oleneva, et teda tagasi tuua, kuid kõik oli asjata, tahtsin ta tagasi nii palju, et ma armastan teda, Ma palusin teda kõike, lubasin, kuid ta keeldus. Ma selgitasin oma probleemi oma sõbrannale ja ta soovitas pigem ühendust kirjutamise ratastega, mis aitaks mul anda õigekirja, et ta tagasi saaks, kuid olen tüüp, mida kunagi ei usutud õigekirja, mul ei olnud muud valikut kui seda proovida, ma postitas kirja ratas ja ta ütles mulle, et ei ole mingit probleemi, et kõik oleks enne kolme päeva, enne kui kolm päeva tagasi mulle kolm päeva tagasi tagasi läinud, viskas ta õigekirja ja üllatavalt teisel päeval umbes kell 16.00. Minu endine kutsus mind, ma olin nii üllatunud, vastasin kõnele ja kõik, mida ta ütles, oli see nii kahju, et see juhtus, et ta tahab, et ma naaseksin teda, et ta armastab mind nii palju. Ma olin nii õnnelik ja käisin temaga, see oli see, kuidas me hakkasime uuesti koos elama koos. Sellest ajast alates olen lubanud, et keegi, kellele ma tean, et on suhteprobleeme, oleksin mulle selle inimese abistamiseks, viidates talle ainukeseks tõeliseks ja võimsaks õigekirja ratiks, kes aitas mind oma probleemiga. email: {drogunduspellcaster@gmail.com} võite talle e-kirja saata, kui vajate abi tema suhetes või muudes kohtuasjades.

1) Armastusloomingud
2) kadunud armastuse loitsud
3) Abielulahutuse ilm
4) Abielu Tähemärgid
5) siduv loits.
6) Breakup Tähemärgid
7) mineviku armastaja välja laskma
8.) Tahad edutada oma kontoris / loteriide õigekirja
9) tahab oma väljavalitu rahuldada
Kui teil on probleemi püsiva lahenduse leidmiseks, pöörduge selle mehe poole
{drogunduspellcaster@gmail.com} kaudu


13.12.17 17:22 - nakisha kelly

tere, minu nimi on nakisha, ma tahan, et te kõik koos minuga tänaks seda meest, et ta mu kodus oma endise abikaasa taha taandas, kes viskas mind teisele naisele viieks aastaks. Alguses ei uskunud ma kunagi, et DR OGUDUGU suudab mul aidata mu teisele naisele oma EX HUSBANDi tagasi, aga kuna ma ikka armastan teda ja vajab teda oma elus. Töötan ja järgin DR OGUDUGU juhendust ja see üllatas mind, et pärast 3 Mu kiriku valimise päevad ja DR OGUDUGU'ga töötamine kutsus mu EX HUSBAND mulle palve minust andestama ja unustama kõik, mida ta mulle endiselt on teinud, et ta ikka armastab mind ... nüüd ise ja mu abikaasa täidavad kokku ja me oleme väga õnnelik meie uue eluga ... kõik tänu DR OGUDUGUle selle suurepärase töö eest, mida ta mulle on teinud ... luban alati jagada oma head tööd kogu laiale maailmale ja kui ükski keha on seal, kes läbib suhtelisi raskusi, peaks võtke temaga ühendust e-posti teel: drogudugusolutionspell@gmail.com või whatsapp +2349097050691
Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele probleemidele
(1) Kui soovite oma ex tagasi.
(2) kui sul on alati halvad unenäod.
(3) Tahad edutada oma kontoris.
(4) Soovite, et naised / mehed võtaksid pärast teid.
(5) Kui soovite lapse.
(6) Sa tahad olla rikas.
(7) Te soovite siduda oma abikaasa / naisega
igavesti sinu.
(8) Kui teil on vaja rahalist abi.
(9) Taimne hooldus.
 võtke DR OGUDUGU oma e-posti teel ühendust täieliku lahendusega drogudugusolutionspell@gmail.com


13.12.17 17:20 - nakisha

tere, minu nimi on nakisha, ma tahan, et te kõik koos minuga tänaks seda meest, et ta mu kodus oma endise abikaasa taha taandas, kes viskas mind teisele naisele viieks aastaks. Alguses ei uskunud ma kunagi, et DR OGUDUGU suudab mul aidata mu teisele naisele oma EX HUSBANDi tagasi, aga kuna ma ikka armastan teda ja vajab teda oma elus. Töötan ja järgin DR OGUDUGU juhendust ja see üllatas mind, et pärast 3 Mu kiriku valimise päevad ja DR OGUDUGU'ga töötamine kutsus mu EX HUSBAND mulle palve minust andestama ja unustama kõik, mida ta mulle endiselt on teinud, et ta ikka armastab mind ... nüüd ise ja mu abikaasa täidavad kokku ja me oleme väga õnnelik meie uue eluga ... kõik tänu DR OGUDUGUle selle suurepärase töö eest, mida ta mulle on teinud ... luban alati jagada oma head tööd kogu laiale maailmale ja kui ükski keha on seal, kes läbib suhtelisi raskusi, peaks võtke temaga ühendust e-posti teel: drogudugusolutionspell@gmail.com või whatsapp +2349097050691
Ta on spetsialiseerunud ka järgmistele probleemidele
(1) Kui soovite oma ex tagasi.
(2) kui sul on alati halvad unenäod.
(3) Tahad edutada oma kontoris.
(4) Soovite, et naised / mehed võtaksid pärast teid.
(5) Kui soovite lapse.
(6) Sa tahad olla rikas.
(7) Te soovite siduda oma abikaasa / naisega
igavesti sinu.
(8) Kui teil on vaja rahalist abi.
(9) Taimne hooldus.
 võtke DR OGUDUGU oma e-posti teel ühendust täieliku lahendusega drogudugusolutionspell@gmail.com


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi