«
»

 Uudised (28)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
28/11/2015 10:29  Signature Cell Healing
 
Signature Cell Healing®

Kahu Fred Sterlingi ja Ülestõunud Meister Kiraeli poolt (taas) loodud-avastatud tervendussüsteem, mis oli kasutuses muistses Lemuurias. Signatuur-rakk ehk Jumalik Algrakk tekib, kui viljastumise hetkel kokku põimuvatesse mehe ja naise DNA  ahelatesse siseneb Jumaliku Valguse Osake. Signatuur-rakus sisaldub informatsioon sinu kui inimolendi elutee kohta. Seal on kirjas, et Sa Oled See Kes Sa Tegelikult Oled. Seal on informatsioon kõigest, mida sa juba oled kogenud ja mida sa oled kogema tulnud.   Informatsioon sinu elu eesmärgi kohta säilub seal terve sinu eluaja.

Jumalik Rakk asub käbinäärmes ja sisaldab endas rakkude ja rakustruktuuride täiuslikkuse informatsiooni . Käbinääre asub parema- ja vasaku ajupoolkera vahel ja on mõlema ajupoolkera  koostoimimise keskpunkt. See on keskuseks kõigele, mida inimene teostab nii vaimses- kui füüsilises plaanis. Signatuur-raku äratamine või aktiveerimine võimaldab inimesel pöörduda tagasi optimaalsesse tervislikku seisundisse kõigil neljal tasandil.
 
Jumaliku Rakuga Tervendamine — see fenomenaalne metoodika läheb läbi kivisse raiutud veendumuste, et DNA määratleb ära kogu inimese füüsilise olemuse ja seisundid.  Seansside käigus tervendatakse nii füüsilist-, astraal-, mentaal-, kui ka eeterkeha. Kahu Fred Sterling sidus tervikuks kokku nii iidse Lemuuria tervendustehnika kui ka kaasaegse kvantfüüsika.
Suure Looja looming ümbritseb meid kõikjal. Meie ja kõik meie ümber on Looja Looming, mis on pidevas muutuses. Jumalik footonenergia on infokandja ja praana valgus  sisaldab endas aktiivsusimpulssi. Looja, kui tegeliku tervendaja valgus on kokku põimitud kõige erinevamatest valguse- ja energialiikidest, selleks, et aidata teil püsida evolutsiooniteekonna tõusvas voos, arendada oma hinge  ja täita oma eluplaani.
Jumaliku Raku abil tervendamise metoodika efektiivsus põhineb sellel, et see töötab läbi inimeses peituva Jumaliku Alge. Nimetagem seda alget siis kas Jumalikuks Rakuks, Jumalikuks Valgussädemeks või kuidas kellelegi iganes meeldib… See protsess väljub viie tundemeelega piiritletud alast. Ta ergutab tervenemisprotsesside käivitumist ka eeterkehas, mis ei sisalda hirme...
Protsessi käigus süüdatakse esmane tuluke, mis hakkab inimest aitama häälestuda Universumi Armastuse lainele ja kus luuakse ruumiline keskkond, mis lõhustab haiguse vibratsioonilise struktuuri. Kui see toimub, hakkab haiguse magnetiline vorm valgusse lahustuma ning tervenemisprotsess saab võimalikuks. Praktik (ravitseja) on selleks protsessi osapooleks, kes seob kõik need reaalsused kokku üheks struktuuriks. Ta on Jumaliku Tervendava Energia vahendajaks.

Kuidas toimub tervenemine?
Haigusest tervenemine toimub rakutasandil. Iga keharakk, kui ta vaid seda soovib, omab igal ajahetkel õigust terveneda. Rakk, ükskõik kui vilets ta ka välja ei näeks, ei unusta mitte kunagi lõplikult seda, et ta on täiuslik ja terve. Esmane, mida Jumalik rakk teeb – häälestab ümber ema- ja isa DNA  ahelad selliselt, et pühitakse minema ligikaudu 85% vanemailt saadud programmidest. See annab võimaluse inimesel asuda oma tõelise eluplaani täitmise teele. Inimene lõpetab oma vanemate eluplaani täitmise, seda muidugi juhul, kui vanemate eluplaan pole tema eluplaani osaks. Protsess töötab ka eelmistest eludest kogutuga ja praeguse eluplaaniga.

Mitut seanssi läheb tarvis?
See on väga individuaalne ning sõltub paljudest erinevatest faktoritest. Tervenemine sõltub sellest, kui suur hulk rakkudest on „haiged“ ja kui intensiivne on inimese elu õppetunniga kaasnev programm – just siia on määratletud, kas inimene suudab saavutada antud rakukogumiku tervenemise või mitte. Pidage meeles seda, et „haige“ rakk teab, et ta peab oma kogukonda järjest rohkem suurendama ja täiustama. Kuid, kui hoida piisaval hulgal valgust teistes rakkudes, on „haigel“ rakul oma ülesannet üha raskem täita ja ta on sunnitud oma tempot alandama ning protsess aeglustub. Seansse korrates ja energiat käbinäärmesse kontsentreerides saab tagasi pöörata kõik haiguslikud protsessid. Soovituslik on läbida miinimum 3 seanssi. Tõsisemate probleemide korral on seansse tarvis rohkem. Seansse saab teha ka distantsilt.
Universumis on palju seadusi ja reegleid. Ka ravitsemisel on omad.  Praktik (ravitseja) teeb ära 50% tööst. Teine 50% tuleb inimesel endal teha. Inimene, kes toolile prantsatades arvab, et: „Ma olen Tallinnast, ma maksan!“, teeb karuteene kõigepealt iseendale ja pole midagi imestada, kui haigus mis justkui taganemise märke näitas, veelgi kurjemana ja elujõulisemana tagasi naaseb. Kui inimene ei muuda oma suhtumist ja elustiili, laseb ka Looja lõpuks käed jõuetult rippu…
Ravitseja on justkui hoolitsev ema, kes lapsele papud jalga aitab ja paeladki kinni seob. Kuhu laps nende papudega astub ja kuidas nende eest hoolitseb ja kui kaua need vastu peavad, sõltub ainult lapsest endast.

Metoodika töötab väga erinevate probleemidega:
 • Alsheimeri tõbi
 • nõrgamõistuslikkus
 • kaalu langus
 • katarakt
 • tsüstid
 • akne
 • kuulmislangus
 • pearinglus
 • valu kõrvades
 • sinusiit
 • kasvajad
 • sekreedi kogunemine kopsudesse
 • müra kõrvades
 • ülemiste hingamisteede probleemid
 • allergiad
 • külmetushaigused
 • gripp
 • luumurrud
 • nikotiinisõltuvus
 • taastab tasakaalu kogu kehas
 • parandab ja tugevdab immuunsüsteemi tööd jne.
 
Kuidas end seansside lõppedes ise aidata?
Praana-hingamine.
Vanas sanskriti keeles tähendab „praana“ hingamist või elu. Praanahingamine on meditatsioonitehnikates väga laialdaselt kasutuses. See on teadliku hingamise tehnika, mis parandab teie füüsilist tervist, kontsentreerumis ja mõtlemisvõimet ja annab üleüldise heaolutunde.  Meister Kirael ütleb, et see on hingamissüsteem, mida inimesed hakkavad kasutama neljandas mõõtmes olles. Oma raamatus „Kirael – The Great Shift“, lausub Meister Kirael järgmist: «Kui te tõusete neljandasse mõõtmesse, muutub ka teie hingamine. Praanahingamine saab olema selleks energeetiliseks allikaks, mille abil teie keha funktsioneerib kõige paremini. Meenutage,et Lemuuria aegadel te eksisteerisitegi ainult tänu Paranale ja hingamist oli tarvis vaid selleks, et varustada organismi hapnikuga. Praana toetas kogu teie energeetilist struktuuri. 4. mõõtmes saab footonenergiast ammutatav praana teie elu energia põhiallikaks. Seetõttu hakake praanahingamist praktiseerima juba täna, sest ta hakkab taastama ja tugevdama teie rakke ja puhastama teie rakuteadvust. See on üks teguritest , mis järsult suurendab teie eluea pikkust».
 
Praanahingamine.
Kujustage, et teie pea kohal on kuldsed osakesed, te võite seda  kujustada oma pea kohal asuva kuldse pilvena. Tunnetage kuidas need osakesed sisenevad teie kroontšakrasse. Need kuldsed osakesed on osakesed Loojast endast. Nina kaudu sisse hingamisel kujustage, kuidas need osakesed suunduvad käbinäärmesse. Sealt edasi suunake osakeste voog ühe hingamisega oma harknäärmesse (tüümusesse) ning edasi täidavad need osakesed kogu teie keha. Küsimusele: „Ma ikka ei tea täpselt, kus see käbinääre ja harknääre asuvad ja kas ikka see voog läheb õigesse kohta?“, on vastus järgmine: jah nad lähevad täpselt õigesse kohta, tehke vaid enne paraanahingamisega alustamist taotlus, et kõik toimuks täpselt nii nagu tarvis. Samuti taotlege, et need osakesed täidaksid kogu teie keha ja olemuse. Hoidke mõni sekund hingamist kinni ja seejärel hingake välja läbi oma südametsakra, Füüsiline väljahingamine aga toimub avatud suuga, huuled torusse asetatuna.
Korrake hingamist mõned korrad, ning kui mõistus on veidi maha rahunenud, lõdvestuge, aeglustage veidi hingamist ning jälgige kuidas te olete selle valguse liikumise saatjaks oma kehas. Jälgige, kui aeglaselt te saate hingata ning jälgige oma kolmanda silma abil kuldse valguse liikumist kõikjale üle oma keha. Hingamist aeglustades tunnete healutunde teket ja teile meenub, mis tunne on viibida Looja tervendavates ja armastavates energiates.
Teadvustegem endale, et me oleme hingelised olevused, kes on hetkel läbimas kogemust inimesena. Istudes ja tajudes praana hingamise ajal tekkivat Jumaliku heaolu ja armastuse tunnet, kujustage samaaegselt ette Emakest Maad mähituna Kuldsesse Looja Valgusesse. See visualiseerimine aitab tervendada meie koduplaneeti teda ümbritsevast hirmu-teadvusest ning aktiveerib teadvuse armastuse lainele.
Kirael: «Praanahingamine on olnud Maises plaanis ellujäämise aluseks juba väga varastest aegadest alates. Inimene on aja jooksul õppinud kasutama kopse hingamiseks ja sel moel piiranud enda võimekust jaotada väärtuslikku energiat kogu oma molekulaarstruktuurile. Õige hingamise korral saab praanahingamise abil viia oma molekulaarstruktuuri sootuks teisele eksistentsitasandile».
Soovitatav on teha päevas 50 praanahingamist, veel parem 2x päevas, hommikul ja õhtul. 1 praanahingamine on 1 sisse-välja hingamine.
https://www.kirael.com/signature-cell-healing-bottommenu-103.html
 
   


Seansile saab registreeruda telefonil 5021775

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi