«
»

 Uudised (24)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Mesoteel kehale, kosmeetiline toonik 50ml

Epood > Peptiidid > Mesoteelid (välised) >Mesoteel kehale, kosmeetiline toonik 50ml
NRE-4 + NEOVITIN® KOMPLEKSI PÕHJAL TOODETUD VÄLISED MESOTEELID
 
            Tutvustame teile põhimõtteliselt uut välise mesoteraapia preparaatide seeriat. Need on kompleksi NRE-4 + Neovitin® põhjal spetsiaalselt peanahale, näole ja kaelale väljatöötatud välised mesoteelid.
            NRE-4 (TNRE – tetrahüdroksüpropüül etüleendiamiin) on oma olemuselt tuletatud esteetilises meditsiinis ja kosmeetikas laialt levinud atsetüülkoliini eelkäijast - deanoolist. Atsetüülkoliini eelkäijad ühinevad välisel kasutamisel naharakkude vastavate retseptoritega (fibroblastid, keratinotsüüdid) ja muudavad sellega naha tekstuuri. Uurimused näitasid, et naiste hulk, kes reageerisid NRE-4 vananemisevastasele mõjule (väikeste kortsude ja nahakurdude silumine, naha toonuse ja tekstuuri paranemine), suurenes kaks korda ja vananemisvastane effekt oli neli korda suurem kui deanoli puhul. Siit järeldub, et NRE-4 on palju funktsionaalsem vahend. Ta ei kutsu esile ärritust, sensibilisatsiooni ja allergilisi reaktsioone, samuti on ta täiesti ohutu silmaümbruse suhtes.

Mesoteel kehale
Koostis: puhastatud vesi, NRE-4, bioantioksüdantne kompleks "Neovitin®", propüleenglükool, glütseriin, piimhape, osja, araalia ja artišoki ekstraktid, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, pantenool, merevaikhape, naatrium karboksüülmetüültselluloos, lõhnakompositsioon, metüülisotiasolinoon, metüülkloroisotiasolinoon, EDTA.
 Toime:
            anti-age efekt;
            pindsete kortsude silumine;
            naha niiskuse suurenemine;
            naha elastsuse suurenemine;
            naha tekstuuri paranemine;
            liftingefekt;
            tselluliidi vastane toime.
 Kasutamine:  kanda eelnevalt ettevalmistatud ja puhtale keha nahale 4 – 6ml mesoteeli ja hõõruda masseerivate liigutustega täieliku imendumiseni. Kasutada kolm kuud iga päev.
Säilivusaeg 2 aastat, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev asub pakendil.
Valmistaja: "CBA at RAS Firma VITA Ltd" QMS certified under ISO9001, ISO22000. Staroputilovskii val. 7, korpus 2, lit. A, 192148, Sankt- Peterburg, Russia.
 Importija: UAB“NPCRIZ EUROPA“, Konstitucijos pr. 15-23, Vilnius, tel. +37052195340, fax.+37052338261
Tootevalikud:
Nimetus Hind
Mesoteel kehale 17.55 EUR