«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Imcap (toidulisand)

Epood > Optisalt >Imcap (toidulisand)
Toidulisand Imcap.

60 tabletti / 500 mg

C-vitamiini, β-karoteeni ja joodi lisaallikas.

Koostisosad 1 tabletis:

fermenteeritud jaapani laminaaria (Laminaria japonica)– 280 mg

viinamarjaseemnete ekstrakt –  50 mg

maarjaohaka (Silybum marianum) ekstrakt –  50 mg

C-vitamiin  -  45mg

beeta-karotiin(10%) –   10 mg,

Abiained:

mikrokristalliline tselluloos –  45 mg

Kaltsiumstearaat –  5,0 mg

 

Nimetus 2 kapslit sisaldab 2 kapslit sisaldab % RMV / NRV* märkused / hoiatused
C-vitamiin 90 mg 112,5 Päevane annus 1000 mg. Üle 1000 mg C-vitamiini päevas võib tundlikel inimestel põhjustada seedehäireid.
Beeta karoteeni 2000 μg 250 Postmenopausis naiste ülemiseks piirnormiks on 1500 μg päevas. Suitsetajad ei tohiks beetakaroteeni tarvitada.
Joodi 150 μg 100  

Annustamine: Soovitatav kogus täiskasvanutele 1 tablett 2 korda päevas, koos toiduga.  Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes, rasedus, rinnaga toitmine. Vajadusel konsulteerida arstiga.

Säilitamine: kuivas, valguse eest kaitstult, lastele kättesaamatus kohas,
temperatuuril mitte üle + 25oC.

Säilivusaeg: 36 kuud, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev ja partii nr. asuvad pakendil.

Tegemist ei ole ravimiga. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist ega ole ka toidukorra asendajaks. Toidulisand täiendab mitmekülgset toitumist  ja tervislikku eluviisi.

Väljatöötaja: OOO „Bioforte“ Altufievskoe soshee 27, Moskva, Vene Föderatsioon. 127106
Теlefon +7 (495) 988-02-50; www.optisalt.su; E-mail: info@optisalt.su

Tootja: OOO „V-MIN“ 141300, Мoskva oblast, Sergiev-Posad, Moskovskooe soshee 68. km.
Vene Föderatsioon. www.vmin.ru

Turustaja: Heatunde MTÜ; Vahtriku tee 1-15, Tallinn. www.heatunde.eu

Venemaa riiklik registreerimistunnistus: RU.77.99.11.003.E.004499.03.12; 01.03.2012

TY 9197-003-13578491-2012


IMCAP
Laminaaria – see on unikaalne süsivesikute-vitamiinide kompleks, mille peamiseks toimeaineks on polüsahhariidid ning milliseid Imcapis leidub märkimisväärses koguses. Need on: algiinhappe naatriumsool, fukoidaan, vetikate kiudaine; lahustuvad polüsahhariidid – fruktoos, mannoos, glükoos, laminariin, maniit ja fütoksantiin; ja teised bioloogiliselt aktiivsed ained. Jood, naatrium, kaalium, raud, magneesium ja rida teisi mikroelemente sealhulgas. Vitamiinide grupp on esindatud A, C ja B-grupi vitamiinidega. Regulaarne Imcapi kasutamine soodustab madala tihedusega kolesterooli taseme langust koos samaaegse kõrge tihedusega kolesterooli taseme tõusuga. Seda põhjustab preparaadi otsene toime kolesterooli ainevahetusmehhanismidele, mille tulemusena see transformeerub sapphapeteks. Tunduvalt langeb arteriaalse hüpertensia risk. Imcap taastab vitamiinide A, E ja β-karoteeni oksüdeeritud vormid, toetades seeläbi nende antioksüdantset aktiivsust. B-grupi vitamiinid osalevad lipiidses- ja süsivesikute ainevahetuses. Vitamiin A ja karotinoidid kuuluvad lipofiilsete antioksüdantide gruppi ja avaldavad oma bioloogilist mõju rakumembraanide lipiidikihis ja lipoproteiidsetes osakestes.

Tänaseks päevaks on olemas kindlad andmed selle kohta, et pikaajaline β-karotiini profülaktiliste dooside manustamine vähendab kindlalt ateroskleroosi, südame isheemiatõve ja teiste südame-veresoonkonna haigustesse haigestumise riski. β-karotiini toime avaldub kõige efektiivsemalt suitsetajatel, kelledel selle antioksüdandi tase veres on eriti madal.

Viinamarjaseemnete ekstrakt sisaldab flavoone (kahhetiine)ja proantotsüanidiine – komplekseid flavonoidseid polümeere, milledel on kapillaare tugevdav-, põletikuvastane- ja adaptogeenne toime. On teada, et polüfenoolsed ühendid pikendavad trombotsüütide agregatsiooni ja mõjutavad vere hüübivust ja võivad stimuleerida vasorelaksatsiooni.

Maarjaohaka ekstrakt sisaldab flavonoide, sealhulgas flavolignaane (silimariin), flavoone (kahhetiinid), lima, eeterlikke õlisid ja teisi bioaktiivseid aineid. Ta toetab maksa, suurendades selle detoksikatsioonivõimet – ilma milleta pole organismil võimalik head terviklikku terviseseisundit saavutada ega säilitada. Ta stabiliseerib rakumembraanide tööd ja puhastab kopse toksiinidest. Maks – peamine puhastustöötaja inimese organismis. Läbi tema lähevad kõik kaasaegse elustiili mürgid – ebasobiv toit, säilitusained, sünteetilised ravimid, saastunud õhk, alkohol, tubakasuits jne. On tõestatud, et hästi töötav maks on võimeline vere suhkrutaset alandama 65%.
Maarjaohaka kliiniliselt tõestatud omadused on: tugev maksa kaitse, toksiinide ja viiruste poolt kahjustatud maksarakkude taastamine, põletikuvastane ja haavandite kinnikasvamist soodustav toime soole-seedetraktis.

Meditsiinilised näidustused

Südame-veresoonkonna haigused – Imcap on kõrgefektiivne ateroskleroosi ennetav ja progresseerumist takistav preparaat, sellepärast, et ta takistab trombide ja aterosklerootiliste naastude formeerumist veresoonte seintel.

Antiparasitaarne toime – tegemist on ühe maailma parima veresoonte puhastajaga. Tema kasutamine võimaldab mitmekordselt alandada hüpertoonia-, stenokardia-, müokardi infarkti-, insuldi-, tromboflebiidi- ja varikoossete veenilaiendite tekkeriski.

Diabeet – Imcap vähendab efektiivselt veresoonte haprust (silmade kapillaarid sealhulgas). See võimaldab teda edukalt kasutada diabeetilise retinopaatia profülaktikas ja ravis.

Onkoloogilised haigused – preparaadi koostisosadel on võimekus pidurdada uusmoodustiste kasvu ja arengut, mis võimaldab Imcapi kasutamist onkoloogiliste haiguste profülaktikas.

Põletikuvastane toime – on seotud tema histamiini- ja histamiinisarnaste ainete sidumisvõimekusega, mis võimaldab teda edukalt kasutada artriitide, reumatismi, erütematoosluupuse, haavandilise koliidi, heinapalaviku aga ka sporditraumade raviskeemides

Toniseeriv ja taastav toime kesknärvisüsteemile. Imcap parandab kesknärvisüsteemi verevarustust ning ainevahetust, mis kiirendab tema kahjustustejärgset taastumist, parandab mälufunktsioone, nägemist, kuulmist, töövõimekust ja suurendab aju funktsionaalset võimekust.

Stressi alandav toime – on tingitud sellest, et Imcap takistab haavandite moodustumist ja verejookse maos ja sooletraktis, mis tekivad väliste ärritajate toimel ja normaliseerib närvi-, immuun- ja endokriinsüsteemi tööd.

Kiirgusvastane toime – Imcapil on väga kõrge võimeksus siduda ja neutraliseerida ioniseerivate kiirguste tekitatavaid vabu radikaale. Teda võib kasutada kiiritushaiguste ravis.

Immuunsüsteemi töö korrigeerimine toimub läbi järsu neutrofiilide ja monotsüütide fagotsütoosi suurenemise ning epiteeli- ja endoteliaalsete rakkude adsorbeerimisvõimekuse suurenemise.

Kosmeetiline toime – Imcap kaitseb elastiini ja kollageeni (naha sidekoe valgud) vabade radikaalide purustava toime eest ning tugevdab elastiini- ja kollageeni kiudude põimumist. Selle läbi saavutatakse vananemisprotsesside märgatav aeglustumine, vetruvuse ja elastsuse kao vähenemine, väheneb kortsude ja pigmendilaikude teke, nahk pinguldub, taastub juuste ja küünte struktuur ning reguleeruma hakkab kaalu balanss.

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Imcap 16.00 EUR