«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Epood

Epood

Tere tulemast E-Poodi !

E-poest tellimiseks toimige järgnevalt:

1. Registreerige end e-poe kasutajaks.
2. Valige vasakult menüüst tootekategooria.
3. Valige sobivad tooted ja lisage ostukorvi.
NB: Toote lisamisel ostukorvi tuleb ette aken "Teie toode on lisatud ostukorvi! Edasi ostukorvi tellimust kinnitama?", Vajutades "Cancel" läheb teie toode ostukorvi, kuid ei vii teid ennast sinna.
4. Tooted mida ostukorvi lisada ei saa, on hetkel laost otsas.
5. Kui kõik vajalik on ostukorvis, siis valige "transpordi" realt kuidas soovite kaupa kätte saada. Suuremate tellimuste puhul võimalikud erikokkulepped!
6. Kinnitage tellimus.
7. Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teile arve e-mailile.
8. Peale arve laekumist saadetakse teile kaup arvel näidatud viisil ca 7 päeva jooksul. (Kaup pannakse teiepoole teele peale arve tasumist)

Transport:

Smartpostiga või Omnivaga tellides valige omale sobiv pakiautomaat:
Soovi korral saate ise toodetele järele tulla või leppida kokku midagi sobivamat meiega ühendust (kontaktid) võttes.

Pretensiooni esitamise tingimused:

Tarbijal on õigus pretensiooni esitada kauba või osutatud teenuse kohta kahe(2) aasta jooksul alates ostu kuupäevast.
Pretensiooni esitajal peab olema ostetud toote või teenuse kohta ostutšekk, mille alusel ostja tõestab ostu sooritamise kuupäeva ja kaubavääringu ostuhetkel. Tarbija peab teatama asja lepingutingimustele mittevastavusest müüjale kahe kuu jooksul pärast seda, kui ta sai mittevastavusest teada.
Lepingutingimustele mittevastavuse tuvastab kas tootja või kaupleja. Lepingutingimustele mittevastava toote tagastamisel kauplejale tuleb tagastada ostetud kauba kõik osad.
Kui kauba ostmisest, mille kohta tarbija on esitanud lepingutingimustele mittevastavusest pretensiooni, on möödunud kuni kuus(6) kuud, kohustusb Kaupleja tõestama lepingutingimustele mittevastavuse olemasolu. Pärast 6 kuu möödumist on aga tarbija kohustatud tõendama, et varjatud puudus või muu lepingutingimustele mittevastavus oli olemas juba kauba ostmisel. Kaupleja ei vastuta müüdud asjal esinevate puuduste eest, millest ostja oli lepingu sõlmimisel teadlik või puuduste eest, mis on tingitud ebaõigest kasutamisest või hooldamisest (võlaõigusseaduse §218 lg 2, §218 lg 4,  §220 lg 1 ja §222 lg 1).
Kõik pretensioonid lahendatakse vastavuses Eesti Vabariigis kehtivatele õigusaktidele.
Sobiva lahenduse mitteleidmisel on tarbijal alati õigus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (Rahukohtu tn 2 Tallinn 10103, telefon 6201700)

Tooted: