«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Fomidan+ (toidulisand)

Epood > Optisalt >Fomidan+ (toidulisand)
TOODE ON AEGUNUD!

Toidulisand Fomidan
plus Complex SW
120 kapslit / 420mg
Täiustatud koostisega antioksüdantne kompleks toetab organismi loomulikke antioksüdantseid mehhanisme, mis on suunatud ainevahetuse toetamiseks, normaalse kolesteroolitaseme säilitamiseks, vereringe toetamiseks, normaalse vererõhu säilitamiseks,  immuunsuse ja mälu tugevdamiseks, tähelepanu ja kontsentratsioonivõime tõstmiseks, stressitaluvuse tõstmiseks, naha elastsuse suurendamiseks ja üldise elukvaliteedi tõstmiseks.
Koostisosad: punase veini ekstrakt, rohelise tee ekstrakt, omega-3 rasvhapped, vaarikalehtede ekstrakt, rosmariini ekstrakt.

Annustamine: Soovitatav kogus täiskasvanutele 1 tablett 2 korda päevas, koos toiduga.  Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes, rasedus, rinnaga toitmine. Vajadusel konsulteerida arstiga.

Säilitamine: kuivas, valguse eest kaitstult, lastele kättesaamatus kohas,
temperatuuril mitte üle + 25oC.

Säilivusaeg: 36 kuud, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev ja partii nr. asuvad pakendil.

Tegemist ei ole ravimiga. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist ega ole ka toidukorra asendajaks. Toidulisand täiendab mitmekülgset toitumist  ja toetab tervislikku eluviisi.

Väljatöötaja: OOO „Bioforte“ Altufievskoe soshee 27, Moskva, Vene Föderatsioon. 127106
Теlefon +7 (495) 988-02-50; www.optisalt.su; E-mail: info@optisalt.su

Tootja: OOO „Rostovskaya farmatsevtitsheskaya fabrika“ 152151, Jaroslavli oblast, Rostov, Okružnaya 53A, Vene Föderatsioon.

Turustaja: Heatunde MTÜ; Vahtriku tee 1-15, Tallinn. www.heatunde.eu
Maaletooja: Optisalt Europa OÜ, Vahtriku tee 1-15 Tallinn, 11912. E-mail: info@optisalt.eu
www.optisalt.su     www.complexsw.ru

Preparaadi aktiivkomponendid vabanevad esimese 10 - 20 minuti jooksul, mis on võrreldav lihasesüstiga.

Preparaat alandab neurodegeneratiivsete haiguste nagu Alsheimeri tõbi, ja parkinsoni tõbi tekkeriski ning mõjub positiivselt kogu kesknärvisüsteemile tervikuna. (tähelepanu kontsentreerumisvõime langus, asteenia).

Preparaat surub alla hormooni  «angiotensiin» mõju ning ei lase moodustuda hormoonil «angiotensiin 2», mis on arteriaalse hüpertensia üheks põhjustajaks. Mõjutab südames rakke, mida kutsutakse  «kardinaalsed fibroblastid», piirates südame kudede fibroosi (südamepuudulikkuse peamine tekitaja).

Preparaat mõjutab aktiivselt vereloome süsteemi. Mõjutab isegi veresoonte ahenemise protsesse inimestel, kes on läbi teinud südame- ja teiste arterite operatsioone ja aitab vältida trombide teket.

Väljutades organismist vabu radikaale, mis on ühtedeks vähi ja teiste haiguste tekitajateks, annab preparaat organismile võimsa antioksüdantse kaitse.

Preparaadil on fütoöstrogeeni omadused (menopaus, osteoporoos naistel jne).

Preparaat omab võimsat antioksüdantset aktiivsust ja takistab seeläbi onkoloogiliste haiguste teket ja arengut.

Fomidan takistab põletikuliste protsesside arengut, nõrgestab bakterite ja viiruste elutegevust infektsioonide korral ning samuti krooniliste abstruktiivsete kopsuhaiguste kulgu.

Aeglustab enneaegse vananemise protsesse ja noorendab nahka.

Mõjutab meestel eesnäärme seisundit.
 

Reguleerib lipiidide ainevahetust: takistab rasva teket ja ladestumist ning suurendab selle põletamist.

Vähendab veres kolesterooli hulka.

 


Tootevalikud:
Nimetus Hind
Formidan 70.00 EUR
50.50 EUR