«
»

 Uudised (25)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Baktrum (toidulisand)

Epood > Optisalt >Baktrum (toidulisand)

Toidulisand BAKTRUM.

Koostisosad 1 tabletis:
topinamburi mugula (Helianthus tuberosus sort „Ekstra”) pulber – 600 mg,
kaltsium alginaat- 40 mg,
E- vitamiin (tokoferool atsetaat) -10 mg

 

Nimetus kogus mis sisaldub 2-s kapslis 2 kapslit sisaldab % RMV / NRV* % adekvaatsest ööpäevasest  vajadusest märkused / hoiatused
Kaltsium 10 mg 1,25   Päevane annus 1500 mg. Üle 1500 mg päevas võib põhjustada tundlikel inimestel seedehäireid
E- vitamiin 4,0 mg 33,3    

 

Annustamine: Soovitatav kogus täiskasvanutele 1 tablett 2 korda päevas, koos toiduga.  Päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust mitte ületada.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes, rasedus, rinnaga toitmine. Vajadusel konsulteerida arstiga.

Säilitamine: kuivas, valguse eest kaitstult, lastele kättesaamatus kohas,
temperatuuril mitte üle + 25oC.

Säilivusaeg: 36 kuud, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev ja partii nr. asuvad pakendil.

Tegemist ei ole ravimiga. Toode ei asenda täisväärtuslikku toitumist ega ole ka toidukorra asendajaks. Toidulisand täiendab mitmekülgset toitumist  ja tervislikku eluviisi.

Väljatöötaja: OOO „Bioforte“ Altufievskoe soshee 27, Moskva, Vene Föderatsioon. 127106
Теlefon +7 (495) 988-02-50; www.optisalt.su; E-mail: info@optisalt.su

Tootja: OOO „V-MIN“ 141300, Мoskva oblast, Sergiev-Posad, Moskovskooe soshee 68. km.
Vene Föderatsioon. www.vmin.ru

Turustaja: Heatunde MTÜ; Vahtriku tee 1-15, Tallinn. www.heatunde.eu


Venemaa riiklik registreerimistunnistus: RU.77.99.11.003.E.004501.03.12; 01.03.2012


BAKTRUM
Seedesüsteemi häired on eriti laialdaselt levinud vanematesse vanusegruppidesse kuuluvatel inimestel. Põhjustajateks hammaste kaotus, halb toidu seedimine, atroofilised gastriidid, soolhappe tootmise vähenemine ja soolestiku peristaltika nõrgenemine. Kõik need mõjutused viivad vanuse suurenedes seedeprotsesside aeglustumiseni ja ummistuste tekkeni. Mikrofloora muutus soolestikus aga soodustab intoksikatsioone, maksa funktsioonide langust ning vähi teket.
Baktrum mõjutab inimese tervist positiivselt. Oma keemiliselt struktuurilt kujutab preparaat endast fruktoosi polümeeride kombinatsiooni – fruktoosi-oligosahhariidid. Need on seedumatud süsivesikud, mis on resistentsed seedetrakti ülaosas toimuvatele happelisele- ja fermentatiivsele hüdrolüüsile. Seetõttu jõuavad nad intaktsetena (kahjustamatult) jämesoolde ning just seal, sümbiootilise mikrofloora tasandil avaldavad oma funktsionaalset efektiivsust – stimuleerivad valikuliselt bifidobakterite kasvu ja metaboolset aktiivsust. Preparaadi antiparasitaarne eesmärk seisneb selles, et toetada jämesooles olevat bifidobakterite populatsiooni, millised normaalsetes tingimustes peaksid teiste bakteriliikide suhtes olema ülekaalus. Inuliini kõrge spetsiifilisus bifidobakteritele on seotud nende võimekusega sünteesida P-fruktosidaasi, mis võimaldab neil utiliseerida fruktoosi oligosahhariide kui metaboolset substraati.
Bifido- ja laktobakterite populatsiooni suurenemine vähendab teiste bakterite populatsioone (soolekepikesed, enterobakterid, bakteroidid, patogeensed klostriidid) ning see taastab soolestiku mikrofloora tasakaalu.
Toidu kiudained mõjutavad soolestiku peristaltikat, kõrvaldavad ummistusi, seovad vett ning suurendavad defekatsiooni hulka ning sagedust. Vabatahtlikega läbi viidud katse näitas, et dieet, mis sisaldas suurt hulka fruktoosi oligosahhariide suurendab defekatsiooni hulka märgatavalt. Inuliin demonstreeris paremat lahtistavat efekti kui laktoos, soodustas efektiivselt funktsionaalsete ummistuste esinemissagedust. Inuliin ja tema hüdrolüsaat (oligofruktoos) soodustab kolesterooli- ja aterogeensete lipiidide taseme langust veres (eriti triglütseriidid). See efekt on põhiliselt seotud lipiidide sünteesi järsu vähendamisega maksas. See on väga aktuaalne südame-veresoonkonna patoloogiatest lähtudes. Inuliini kiudained aeglustavad glükoosi ja insuliini imendumist verest, mis on väga tähtis kõhunäärme normaalseks funktsioneerimiseks.

Kõrvaltoimete puudumise tõttu sobib pikaks kasutuskuuriks (6 kuud) ja see võimaldab teda soovitada kroonilisi ja põletikulisi haiguseid põdevatele inimestele.

Tootevalikud:
Nimetus Hind
Baktrum 11.00 EUR