«
»

 Uudised (24)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Snežinka

Joogivee filter „Snežinka“

 
Mida endast kujutab filter „Snežinka“?
Tegemist on igapäevastes olmetingimustes kasutatava kaasaegse kõrgtehnoloogilise veefiltriga, mis on mõeldud vee peenpuhastusеks. Tehnoloogia „Snežinka“ kaasab endas viimaseid mikrobioloogia ja tuumafüüsika alaseid saavutusi.
Filter kujutab endast 200 grammist 7x22 cm mõõtmetega plastikust karbikest, mille sees paikneb membraan, mida katab lisa-filterelement, vältimaks membraani füüsilist kahjustamist. Valmistamisel kasutatakse ökoloogiliselt puhtaid materjale.
 
Mida see membraan endast kujutab?
 
„Snežinka“ tehnoloogias kasutatakse maailmapraktikas esmakordselt vee bioloogilist puhastamist tuumamembraanide abil. Praktilises elus on tegemist iga elava organismi rakumembraani täieliku analoogiga.
Kuidas sellist membraani toodetakse? Tegemist on niinimetatud ioon-membraanidega (vk:Трековые мембраны), mis valmistatakse 12-23 mikroni paksusest  lavsaankilest. Kilet pommitatakse kõrgenergeetiliselt laetud krüptoni ioonidega, mis läbivad kile täielikult. Kohtades, kus eraldi olevad ioonid läbivad kilet, tekivad kilesse kovalentsed sidemed (rajad), mis erinevad põhimaterjalist omade füüsilis-keemiliste omaduste poolest neist kohtadest, kust ioonid pole läbi läinud. Pärast kile töötlemist lahustiga, moodustavad 0,4 mikromeetrise läbimõõduga poorid, mida ühel ruutsentimeetril on 300 000 000.
Meetodi loomise juures oli suurepärane vene füüsik Georgi Nikolaevitsh Fljorov, kes 1960. aastal oli Dubnas asuva Tuumareaktsioonide uurimise ühendinstituudi juhiks. Selles laboratooriumis asuti tootma mikrofiltratsiooniks vajalikke tuumamembraane. Kõige muu hulgas kasutatakse analoogilisi membraane kunstliku neeru aparaadis ning vere ja verepreparaatide filtreerimisel.
 
Milles seisneb selliste membraanide erinevus teistest filterelementidest?
 
1.       Ioon-membraan puhastab vett looduslikul viisil, ehk siis on tegu täuslikuima loodusliku viisiga, täpselt analoogselt toimub puhastusprotsess ka raku membraanis, kui see vett puhastab. Seejuures säiluvad vees kõik need vajalikud osakesed, mida ka meie rakud vajavad ning teisele poole jäävad need ained, mida meie rakk elutegevuses ei vaja.
 
2.       Esmakordselt maailmas on saavutatud erakordselt kõrge vee kvaliteet, kasutamata seejuures traditsioonilisi keemilist filtreerimist, astmelist elektrolüüsi ja elektrilist puhastust, mis juba oma olemuselt on vett saastavad ja tema looduslikku struktuuri lõhkuvad protsessid.
 
3.       Ioon-membraan erineb teistest membraanidest kardinaalselt, selle poolest, et kiles olevad mikropoorid on täpselt ühesuguse suurusega 0,4 mikronit. See tähendab, et suurema mõõduga ained sellest läbi ei mahu.
 
 
 
Kuidas filtrit puhastada?
 
Kui tilkumine jääb liiga aeglaseks, tuleb filtri plastikust pooled lahti ühendada ning membraanid voolava vee all puhtaks pesta. Lahti ühendamine ja pesemine on jõukohane isegi lapsele. Membraani pinnale kogunenud ained eralduvad kergelt. Mehhaaniline puhastus võib rikkuda filtri täielikult.
- Filtreerimise kvaliteet püsib kuni membraani ressursi täieliku ammendumiseni ja ei sõltu membraani pesemiskordadest.
- Võib kasutada vee eelfiltreerimist ja selitamist.
 
Millest filter jagu saab?
 
Veest puhastatakse välja enamik mikroorganisme, haigustekitajaid ja kahjulikke aineid. Väheneb raskemetallide, pestitsiidide, radionukleiidide ja teiste kahjulike ainete kontsentratsioon. Säiluvad kõik vees leiduvad ja eluks vajalikud mikroelemendid.
 
Filtri puhastusefektiivsus:
Koolera tekitaja - 100%
Kõik katku štammid - 100%
Salmonella - 100%
Soolekepikesed - 100%
Pestitsiidid - 100%
Kloororgaanilised ühendid - 100%
Raskemetallid - 85%
Radionukleiidid – üle 50%
2-valentne raud - 87%
3-valentne raud - 100%
Alumiinium - 88%
Elavhõbe - 96%
 
Filtri tootlikkus 0,3 – 0,5 liitrit tunnis
Tööressurss veevärgi vett kasutades 1500 – 2500 liitrit
Filtreeritava vee temperatuur 0 - 40oC
 
 
Vee saastatuse aste võib filtri üldist tööressurssi vähendada. Sel puhul on soovitatav vett eelnevalt puhastada ja selitada.
 
Filtri tööle rakendamiseks läheb tarvis anumat puhastatava vee tarbeks (keedupott, ämber, klaasnõu, või toidukvaliteediga plastikust nõu) – sinna asetatakse filterelement.
Teiseks läheb tarvis anumat filtreeritud vee tarbeks (klaaspurk-pudel, emaileeritud nõu).
 
 
Võtke pakendist plastikvoolik, ning kastke selle ots mõneks sekundiks kuuma vette ning seejärel suruge vooliku ots filtri korpusel oleva otsiku peale. Seejärel asetage filter filtreeritava vee anumasse. 30 – 60 minutiga täitub filter veega ning peaks ise käivituma. Käivitumist võib kiirendada õrnalt voolikust vett imedes. Vooliku vabale otsale asetage vooliku kinnitusklamber ning seejärel pange vaba ots filtreeritud vee tarbeks mõeldud anumasse.
Ajal, mil filter töötab, pole teda soovitatav hoida otseste päikesekiirte käes.
Algul voolab vesi joana. 0,5 – 5 tunni jooksul voolu intensiivsus väheneb ja filter läheb üle tilkrežiimile. Ning selles režiimis töötab ta kogu edasise aja.

 

Filtri pesemine.

Kui on näha, et filtri tilkrežiim on jäänud liiga aeglaseks on mõttekas filtrit pesta. Pesemise vajadus sõltub filtreeritava vee kvaliteedist. Reeglina oleks mõttekas filtrit pesta 5 – 10 päevase intervalliga.
1.       Avada filtri korpus. Sõrmedega suruda lahti filtri korpusel sümmeetriliselt paiknevad 2 kõrvakest.
2.       Sooja voolava vee all pesta filtri pind puhtaks. Võib kasutada pehmet švammi või lappi. Vältimaks membraani füüsilist kahjustamist ei tohi tema pinnale  tugevalt suruda. Mehhaanilise vigastuse korral kaotab filter oma töövõime.
3.       Analoogselt peske ka membraani teine pool.
4.       Vältimaks mittepuhta vee sattumist filterelemendi sisemusse, ärge ühendage pesemise ajaks voolikut lahti.
5.       Ühendage korpuse plastikosad tagasi, ning laske filter taas anumasse.
6.       Vähendamaks filtri koormust, valage regulaarselt ära filtreeritava nõu põhja jääv veesete. Silmaga ei pruugi olla midagi näha, kuid tegelikkuses sisaldab anuma põhi suures koguses aineid, mis filtrit ei läbi.
7.       Kui vee filtreerimise intervall ei ületa 2-5 päeva, on soovitatav filter jätta vette.
8.       Keelatud on: filterelemendi lahti võtmine; filtri sisemusse puhumine; filtermembraani puhastamine kareda materjaliga.

Filtri regeneratsioon
1.       Soovituslik läbi viia 1 x kuus
2.       Avada filterelement nagu eelpool kirjeldatud.
3.       Valmistada sidrunhappe lahus – 20g (1 supilusikatäis) sidrunhapet 2 liitri vee kohta
4.       Hoida filtrit selles lahuses 10 tundi ning seejärel pesta voolava sooja veega.Peale filtri pesemist, valada ära esimesed 1-2 liitrit filtreeritud vett.
Ioon-membraan on leiutatud ning teda toodetakse Venemaal Dubnas asuvas Tuumauuringute ühendinstituudis ( http://www.jinr.ru/main-en/ ) asuval tsüklotronil.
Filtri valmistajaks on: ООО "ИННИТ" Venemaa, St-Petersburg. Juriidiline aadress: 127322, Moskva, Ulitsa Fonvizina  16/29
Kõik tehnilised lahendused on patenteeritud Venemaal, Norras, Soomes, Indias, USA-s ja teistes maades.
 
 
 
Läbi viidud testimised näitasid, et vees, mille rauasisaldus oli 1 mg/m3 oli raua sisaldus pärast filtrit Snežinka 0,01 mg/m3, nitraatide hulk vähenes 10 korda ametlikult lubatavast 45 kuni 4,5 mg/m3, vee karedus vähenes 3 korda jäädest tasemele 2,58 mg/m3.  Snežinka on ainus filter, mida läbides omandab vesi selgelt väljendunud profülaktilise efekti – ioonmembraani läbides toimuvad vees struktuurilised muutused, ning 3 – 4 tunni vältel säilub temas samasugune bioloogiline efekt nagu on sulamisveel. Selle vee omastamiseks ei kulu rakkudel peaaegu üldse energiat. Tavaliselt kulutab rakk pool oma energiaressursist just vee puhastamiseks ja struktureerimiseks. Struktureeritud vesi kannab endas elu energiat ja teda võib julgelt nimetada elavaks veeks, mis mõjutab positiivselt kõiki ainevahetusprotsesse ning immuunsüsteemi tööd. Õige struktuuriga veemolekulide klaster on… lumehelbekese kujuline. Sellest on ka tuletatud filtri nimetus – snežinka – lumehelbeke. Filtrit kasutavad välitingimustes töötavad Rahvusvahelise Punase Risti töötajad.
 

Struktureeritud vesi – hindamatu abi organismile!

Eluvesi, elav vesi… Pole maailmas rahvast, kelle muinasjuttudes sellest imevedelikust juttu ei tehtaks. Kas imevesi on see, mis voolab välja allikast? Kas  elav vesi on see vedelik, mida mitmesajameetristest puuraukudest välja pumbatakse? Kas eluvesi on see, mida kirikus pakutakse? Pealtnäha on tegemist nii tavalise vedelikuga, et enamik meist isegi ei mõtle tema päritolu või omaduste peale. Täna saab juba kindlalt öelda, et pudeli- ja kraanivesi kohe kindlasti elava vee nimetust ei kanna… Tõeline elav vesi on struktureeritud vesi!


Vesi ja vesi on kaks erinevat asja!

Viimasel ajal on inimteadvus tõusuteel ja paljudele on hakanud koitma, et vesi, mida me igapäevaselt joome on suhteliselt kahtlase väärtusega vedelik, mille kvaliteet võib mõnikord olla selline, et isegi pesta end sellega ei tohiks. Vee struktuuri mõjutab terve suur hulk faktoreid: vee surve, pumpade töö, torustikus elunev mikrofloora, keemiline puhastamine, elektromagnetkiirgused jne – kõik see mõjutab vee struktuuri ja kahjuks halvemas suunas. Moonutatud struktuuriga vee molekul ei kanna endas elu, sest meie keha rakud peavad nägema suurt vaeva, et vesi enda jaoks taas omastatavaks muuta, ehk struktureerida.
Mittekvaliteetne vesi rikub raku struktuuri ja töötsüklit, nahk hakkab vananema ja tekivad kortsud. Tavalises kraanivees, mida me oleme harjunud jooma, sisaldub terve armeetäis mikroorganisme – vetikaid, viiruseid, seeni ja mikroobe. Neile on väga vastuvõtlik just laste organism ja sellise vee eest ei kaitse miski ka täiskasvanuid. Moonutatud struktuuriga vesi mõjutab iga raku elutegevust. Väga suuresti mõjutab see seedesüsteemi tööd – just sealt aga saab inimese hea tervis oma alguse. Linnade ja asulate veevärkides voolab praktiliselt surnud vesi! Kuidas see vesi ellu äratada ja „terveks ravida“?

Struktureeritud vesi on vesi, mille molekulidel on korrapärane kristalliline struktuur – molekulide klasterid. Faktiliselt kujutab struktureeritud vesi endast ideaalset kristallilist kooslust.

Sattudes organismi, hakkab struktureeritud vesi seal sõna otseses tähenduses korda looma! On selgunud tõsiasi, et vee struktuur omab tunduvalt suuremat tähtsust kui tema keemiline koostis!

Omadustelt meenutab struktureeritud vesi kõige enam liustikujää sulamisel tekkivat vett. Kuna igasse hoovi oma isiklik liustik ei ulatu, on sellise vee kättesaadavus vägagi küsitav, kui ehk alpinistid või mägikülade elanikud välja arvata.

Struktureeritud vesi on puhas kõikidest viirustest ja bakteritest ning kahjustavatest ühenditest. Tal on pehme, peaaegu nagu magus maitse. Selle veega valmistatud toidul on paremad maitseomadused. Eriti tasub rõhutada laste toitude valmistamist!

Struktureeritud vee kasutamisel on täheldatud järgmisi muutuseid organismis:
Ø  Peavalude vähenemine või kadumine
Ø  Maksa, neerude ja soolestiku töö taastumine
Ø  Organismi üldine puhastumine
Ø  Kõhunäärme töö paranemine
Ø  Aju veresoonte töö paranemine
Ø  Veresuhkru taseme langus
Ø  Vererõhu stabiliseerumine ja normaliseerumine
Ø  Liigesvalu kadumine
Ø  Põletikuliste protsesside vähenemine
Ø  Närvisüsteemi rahunemine
Ø  Ainevahetuse paranemine
Ø  Sapipõiest ning sapiteedest kaovad liiv ning väiksemad kivid.
Ø  Paraneb unerežiim
Ø  Normaliseerub pH tasakaal
Ø  Paraneb ravimite omsatatavus
Ø  Normaliseerub vere kolesteroolitase
Ø  …ja isegi potentsi taastumine
 
 
 

Natuke teadust…

Üldtuntud vee valem H20 kõneleb sellest, et vee molekul koosneb kahest vesiniku aatomist ja ühest hapnikuaatomist. 

 1.Vesiniku aatom – positiivse laenguga tuum ja tema orbiidil tiirlev negatiivse laenguga elektron.


2. Hapniku aatom – positiivse laenguga tuum, mille ümber kolmel orbiidil tiirleb 8 elektroni. Välimine orbiit on „mittetäielik“ ning on valmis vastu võtma kaht elektroni teistelt elementidelt.  


3. puuduvad elektronid tõmbab hapnik endale kahelt vesiniku aatomilt – igalt 1. Sel viisil luuakse side hapniku aatomi ja kahe vesiniku aatomi vahel.


4. Resultaadiks on H2O molekul, mis koosneb ühest hapniku aatomist ja kahest vesiniku aatomist. Nii tekib side hapniku ja vesiniku aatomite vahel.  

Vesiniku aatomid andsid elektronid hapniku aatomile. Seejuures säiluvad vesiniku aatomitelt ainult tuumad, mis kannavad positiivset laengut(+),hapnikul aga, peale kahe elektroni vastu võtmist tekkis negatiivse laengu ülejääk (kaks "-").


Seaadud molekulil on neli tsentrit, mille läbi moodustuvad uued sidemed. Neli saarekest, mis suudavad luua uusi sidemeid teiste elementidega – kaks positiivse laenguga ning 2 negatiivse laenguga. Need saarekesed moodustavadki uusi vesiniksidemeid teiste molekulidega. 


Joonisel 3 on näha keskmes asuvat molekuli, mis on loonud 4 vesiniksidet 4 teise molekuliga. Igal neist neljast on 3 vaba ning laetud kühmukest, kaks negatiivset ja üks positiivne ehk 12 tsentrit, mis on valmis looma uusi sidemeid (joon. 4,5). Need 12 tsentrit saavad ühendada veel 12 veemolekuli (joon.6). Nii toimub põhimõtteliselt vee molekulide klasterite moodustumine.  

  Sellistest klasteritest koosnevat vett nimetataksegi struktureeritud veeks.  


Värske struktureeritud loodusliku vee tervendav toime seisneb rakkues leiduva, osaliselt moonutatud struktuuriga vee asendamises individuaalselt struktureerituga ja see võimaldab suurendada absoluutselt kõikide inimrakkude töö efektiivsust ja eluiga. Tekib kompleksne ning positiivne toime organismile tervikuna ja keha suudab ise summutada tekkinud seesmised patoloogiakolded.  


On selge, et sellise kardinaalse uuenduse tarbeks võtab organism „materjali“ vedelikust, mida me tarvitame koos toiduga. On vägagi loogiline, et mida kvaliteetsemat vett me tarbime, seda parem. Võib ette kujutada, milline šokk tekib organismis, kui pakume talle ehitusmaterjali asemel midagi sellist, mis on kosmilisel kaugusel sellest, mida ta on valmis ümbertöötlemiseks vastu võtma – igasugused koolad, reedbullid, alkohol ja muu värviline ning kihisev kraam. Gaseeritud vesi on surnud vesi! Tegemist on veega, mis on nii surnud, et mistahes struktureerijatega – nii looduslike kui tehislikega - teda ellu äratada enam ei õnnestu. On väga tõenäoline, et ka organism ei saa temaga hakkama ning kulutab seda teha proovides kolossaalse hulga energiat. 

Vesi salvestab informatsiooni 4 tasandil.
I.Struktuuri tasand – clusterid – ühendid. Sellele tasandile salvastuvad lihtsad jutuajamised, sõnad, solvumine, TV-ekraanidelt tulev, teisisõnu lihtsamad programmid.
Puhastamine – keetmine, külmutamine
II tasand – elektronide tasand. Lausumised-sõnamised, maagiad, reklaam.
Vett puhastada ja programmeerida saab sel tasandil palve või sõnamisega (külamaagia)
III tasand – prootonite tasand.  Siin asub alkoholism ja narkomaania, woodoo maagia.
IV tasand. Prootonite alune tasand. Siia salvestuvad riiklikud programmid (mentaliteet, maailmavaade, kohustused jne.) ja suguvõsa-programmid.

Struktureeritud veest ja tema omadustest räägib väga põhjalikult Anastasia Popova film "Вода". https://www.youtube.com/watch?v=ad00k_IG4x0

 
Ingliskeelse versiooni leiab siit: http://www.wateroflive.ru/%20//%20www.intentionmediainc.com/water.php%20
 
Vee energeetiline võimsus, pildistatuna kõrgsagedusväljas . 

(1)(2)


(1)Veevärgi vee aura
(2) Struktureeritud vee aura 

On selgelt näha, et struktureeritud veel on väga võimas energeetika. 


Vee molekuli teeb eriliseks veel mõlema vesinikuaatomi paigutus – looduslikul veel nad moodustavad 104,7° nurga. 

Tänu asümmeetrilisele vesinikuaatomite asetusele, toimetab vee molekul nagu tilluke magnet, mis on positiivse laenguga vesiniku poolelt ning negatiivse laenguga hapniku poolelt.

Nii nagu programmeeritakse arvuti kõvaketta „klasterid“, programmeeritakse ka vee makromolekulide klasterid.
Makromolekulide struktuur on võtmeks vee käitumise juurde. Siin toimub energia ja informatsiooni talletamine selliselt, et vesi muutub info ja energia kandjaks. Ainuüksi läbi selle, kas vesi on elus või surnud, võib ta meid teha kas haigeks või terveks.  
         Vee foto enne                  ja                pärast filtreerimist