«
»

 Uudised (24)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Epp Veski

1.      Tervisliku seisundi hindamine, häirete tasakaalustamine, sobivate toiduainete, toidulisandite, kristallide jne valimine.
Terve organismi iga koe rakkudel on oma kindel võnkesagedus ja optimaalne võnkeamplituud. Liigse stressiga (stress on kõik, mis on organismi jaoks antud ajal liiga palju või vähe!) muutub kõigepealt rakkude energeetika, see langeb või algul hoopis tõuseb sisemiste reservide abil. Algul on muutus energeetiline, siis biokeemiline ja lõpuks anatoomiline, paranemisel vastupidi. Bioresonants lubab hinnata juba energeetilisi muutuseid, tavameditsiin diagnoosib 2 viimase alusel.
 
2.      Psühhoteraapia  
Võimaldab lahendada erinevaid emotsionaalseid ja psühholoogilisi pingeid ja probleeme: depressioon, ärevus, masendus, tühjusetunne, suhteprobleemid, sõltuvused, rahulolematus tööga jne. Probleemi lahendamine on alles poolel teel, nagu 0-punktis. Sealt edasi tuleb positiivne pool: teadvustada, rakendada ja arendada oma võimeid, elada oma elu, olla rahul ja õnnelik.
 
3.      Psühhosomaatika
Enamuse haiguste ja füüsiliste kaebuste taga on emotsionaalsed pinged ja traumad. Igal kehaosal ja organil on oma füsioloogiline funktsioon, millel on seos sarnase vaimse funktsiooniga: käsi – kas ma teen elus õiget asja, jalg – kas ma käin oma teed, magu – ma ei suuda enam seda ...  (mis see siis kellelgi on)  “seedida” jne. Selline psühhososmaatiline seos on välja toodud juba vanas hiina meditsiinis ja uuesti esile tõstetud näit. Meta-tervises, uues saksa meditsiinis, transpersonaalses lähenemises jne. Sellise keha-vaimu seoste analüüsi abil on võimalik leida lahendused ja saada olulist kergendust ja tervenemist ka füüsilisel tasandil.
 
4.      Kehateraapiad
Chi-gong, Falun-gong, EFT, TRE, jooga, Shino jne harjutused, mis soodustavad tervenemist.
 
5.      Karjäärinõustamine
Kuidas leida tööd, millega praegu rahul oleksin. Elu erinevatel etappidel võib see olla väga erinev, oluline, mida ma praegu kõige enam vajan.
 
6.      Koolitused, grupitööd, seminarid.
Eelkõige füüsilise ja vaimse tervise tugevdamise, arendamise ja rahuloluga seotud teemadel.
 
Täpsemalt vt terviseheaks.eu
 
5168747
aurum.est@gmail.com